Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

в4ера пьлен провал ....... днес смятам да хващам така 4е.. играите мойте ма4ове :P ето ги и тях :

Leverkusen (Ger) - Liverpool (Eng) 1

Mons-Bergen - Cercle Bruges 1

Arsenal (Eng) - Bayern Munich 1

San Lorenzo - Cobreloa 1

 

 

 

aи ве4е искам да хвана майна :excl: :excl: :D залога няма да го споделяммм ,,,,,,,,,,,,,,, набутката е пална хаха

Link to comment
Share on other sites

samo poglednete za ТИРАЖ № 21 ОТ 11.03.2005 ДО 14.03.2005

kolko mnogo ma4a ima.

Sled 1-2 6te postavia kakvo sam pusnal. Sega siadam da gi misla.

 

 

ЛЕВЕРКУЗЕН - ХЕРТА 1.70 3.15 3.60 1

САУТХЯМПТЪН - МАН. ЮН. 5.00 3.20 1.50 2

БАРСЕЛОНА - АТЛ. БИЛБАО 1.30 3.70 7.00 1

ТЕПЛИЦЕ - ЯБЛОНЕЦ 1.55 3.25 4.20 1

ХЕТАФЕ - РЕАЛ М. 4.75 3.30 1.50 2

КИЕВО - ЮВЕНТУС 5.50 3.25 1.45 2

Link to comment
Share on other sites

quote=Mitko1,Mar 12 2005, 10:57 AM]Abe hora igraite po Internet a ne v Eurofootball.V Evroto niakoi sigurni  ma4ove gi niama.Hull Siti-Torki 1;Feienord-Roda 1 ;Leeds-Jilingam1;River Plate-Rasing1

тея ма4ове сигурни ли са ?

кажи накав сайт дето ги следиш или ти си ги мислиш :confused

Link to comment
Share on other sites

100% sigurni ma4ove niama.Kogato puskam ma4ove gledam koi otbor s kakav potencial e i poslednite mu ma4ove

ами аз за неска видях само волсбург 1 ..ина4е тея които казваш не са лоши може да ги играя

Link to comment
Share on other sites

Вчера имах РД, какъв по-добър подарък от това:

 

EFU3.JPG

 

Крю Ал. - Съндърланд 2 @ 1.80

Суперфунд - Щурм Грац 1 @ 1.50

Байер Леверкузен - Херта Х2 @ 3.15

Хартс - Ивърнес КТ Х2 @ 4.00

 

Залог: 10лв. на колона, т.е. 40лв :). Печалба около 370лв.

Link to comment
Share on other sites

RIP ...ти си убил змея ве .... как сложи толкова пари на тея ма4ове не знам ....... искам другата седмица да ми кажееш кво ще играеш и аз да го цакна ако нее проблем .. или още утре ...... ще 4акам :D

Link to comment
Share on other sites

Ами аз и вторник хванах бая пари от ШЛ,но не писах тук :). За сметка на това сряда загубих 2/3 от тях :lol: . За утре има страхотни мачове и смятам да пусна нещо подобно.Ще пиша какво съм играл.

Link to comment
Share on other sites

хаха зад хаваите ще заминаваш :D .... ако всеки каже по 1 ма4 в който 100 % сигурен .. ще хващаме .а не като онзи не му помня името дето вика :аааа да ти кажа мойте ма4ове да хванеш и ти :excl: :excl: .... не знам кво ще им пре4и да хване някой освен тях .. пе4албата ли им се намалява кво !? :confused //та... за днес виждам като сигурен милан 1 ... реал сос 1 ... шалке Х ..... дортмунд - щутгарт Х 2 :rolleyes: споделете и вие нещо

Link to comment
Share on other sites

Е аз не спечелих чак толкова колкото RIP,но хванах следните 6 мача:

246.Волфсбург - Хановер 1 1.60

257.Ипсуич - Нотингам 1 1.55

275.Хъл Сити - Торки 1 1.40

455.Саутхямптън - Ман. Юн. 2 1.50

472.Аячо А.С - ПСЖ 1 2.65

525.Лацио - Интер Х 2.70

 

Мачовете са в права колонка и коеф. е около 37.26 и със залог 3 лв. печалбата възлиза на 111,78 лв :D И като имаме в предвид,че не съм хващал от половин година добре ми влизат тия парички :D

Link to comment
Share on other sites

Днес наистина им страшни мачове, но просто не ми достигна смелост да ги играя с повече пари. За това направих една права колона с 8 мача:

 

Тюн - Базел 1Х ДШ (двоен шанс) 3:0

Аахен - Айнтрахт Трир Х2 ДШ 2:0

Каляри - Рома 1Х ДШ 3:0

Виляреал - Еспаньол 1 4:1

Понтеведра - Алавес Х2 ДШ 1:3

Шалке - Байерн М. 1Х ДШ 1:0

Оксер - Монако 1Х ДШ 2:2

Химнасия - Бока Хуниорс 1Х ДШ 0:1

 

Тюн, Аахен и Бока доста ме съмняват,но реших да ги играя. Шалке след отпадането си от УЕФА ще се съсредоточат изцяло върху първенството.Оксер са в чудесна форма и дори мисля мача за 1тв. Каляри също не е кой знае колко сигурен,но се надявам по-скоро на Х-а.Виляреал са в пълен състав,нямат ангажименти скоро, мачът им за УЕФА беше прекратен,така че не са толкова изморени и си мисля,че ще си е 1-ца.Някой може да се бъзикне с ПП/КР 2/1,защото Виляреал обикновено обръщат мача и то през второто. Алавес имат черна серия и си мисля,че е време да я прекратят.

Link to comment
Share on other sites

ДНЕС ПУСНАХ ВИЛЯРЕАЛ-1 ЛА КОРУНЯ-2 БОЛОНЯ-1ДЖЕНОА-1 И РЕАЛ М-2 С 5ЛВ. САМО 2-ТА НА ЛА КОРУНЯ МЕ ПРИТЕСНЯВА И ВЕЧЕ СЪЖАЛЯВАМ ЩО ГО ИГРАХ ТОЯ МАЧ. ЧЕСТИТО НА RIP! :punk

Link to comment
Share on other sites

И аз го мислех Ла Коруня 2-ка,но подсигурена с Х,в крайна сметка не го играх. Въпреки това си мисля,че Ла Коруня ще си бият с 0:1, 1:2. Реал не си струва да се играе при този риск и коефициент. В интернет коефициентите са около 1.70 и там е добре,но ЕФУ с това 1.50...

Забелязах един много добър залог - гол след 27-мата минута в мача на Шалке - Байерн. Коефициентът е 2.00 и според мен при такава успорвана среща гол ще падне и то през втората част.

Link to comment
Share on other sites

Забелязах един много добър залог - гол след 27-мата минута в мача на Шалке - Байерн. Коефициентът е 2.00 и според мен при такава успорвана среща гол ще падне и то през втората част.

 

Браво RIP,мача излезе ,гола чак в 69мин.Добра прогноза,майна. ;)

Link to comment
Share on other sites

RIP ... ти мноо ги усещаш уе ба4е ..... вкарвай по рано прогнозите да може да се консултираме по неуките :D ... неска пак провал.... не знам ве4е кво да играя :angry1

Link to comment
Share on other sites

Гррр,дразня се на тъпите Аахен...знам, че им беше време да бият, но пак играх срещу тях. Сега всичко друго ще излезе и както коефициента беше 15 и бях сложил 10лв...

Link to comment
Share on other sites

:D

Гррр,дразня се на тъпите Аахен...знам, че им беше време да бият, но пак играх срещу тях. Сега всичко друго ще излезе и както коефициента беше 15 и бях сложил 10лв...

ти пак много си познал ..... виж кви ма4ове хвашташ ... аве следващия пут .... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...