Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

Мерси. Един приятел също сложи доста пари на България и Хърватска + една колона в ЕФУ - Барнет 2, Спарта 2 и Швеция 2 с 20лв, което прави около 150 :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

О, мен ме е яд, че нямах пари да пусна и хендикапа (Швеция -1) , но го видях едва вчера. Коефициентът беше 5.50, а бях сигуре,че ще паднем с 2 гола разлика.

Link to comment
Share on other sites

smile3520.gif

smile3533.gif

@RIP , наздраве.

 

я си еби путката майна не ме интерсива warm marn,гадни хазартни копелата и майка ви ще продадете за пари,дори се и радват че българия е паднала,личи си колко лесно си давате дупетата,ей заради такива копеленца като вас никога няма да се оправи държавате,айде с тия пари дето сте ги хванали дано ви преседне,педерастчета :angry: :angry: :angry: :angry: :angry1 :crazy:

Link to comment
Share on other sites

BoFFo, интересно мнение, ти като гледам си тръгнал да мреш за страната. На мен също вътрешно ми е неприятно, че падаме, но бях абсолютно сигурен в загубата ни. Защо да не спечеля нещо от това? Днес нашите показаха страхотна игра и точно за това ще им се доверя за победа срещу Унгария.

Link to comment
Share on other sites

Виж ти гледаш на националния отбор като начин за правене на пари,мисля че коментара е излишен,защото момчеата играли добре ще заложа за тях,аз не няма да умра за радината си,а ще живея заради нея.не е там работата,мразя хора които са нагли и алчни както ти в случея яд ме е че не сложих за хенди капа.казах и по горе ти би продал и майка си за пари..така че моля,казах чао

Link to comment
Share on other sites

Gats, остана, да, но резултатът е 3:0 засега,така че...

 

BoFFo, в голяма грешка си. Просто съм реалист. Откакто корупцията се настани толкова явно във футбола съм свикнал да нямам пристрастия. А хендикапа щях да играя просто за фън с малък залог.

Майка ми няма да я продам, не се бой. Не съм затънал толкова в дългове. А не мога да резбера теб за кое повече те е яд, че паднахме или, че някой от нас хванаха пари?

Link to comment
Share on other sites

я си еби путката майна не ме интерсива warm marn ... айде с тия пари дето сте ги хванали дано ви преседне,педерастчета :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry1  :crazy:

newsm81.gif благодаря , ще си ги похарча с кеф.Едва ли ще ми преседнат.Даже съм намислила и на МАМА нещо да купя , че тя ми даде парите за залога женицата , колкото и да е против тея неща...

newsm23.gif бях свикнала , к*рва да ме наричат , ма*тия , ку*ка , ама пе*ераст за сефте ме нарича някой , това ако не е нещо наистина свежо...

Link to comment
Share on other sites

я си еби путката майна не ме интерсива warm marn,гадни хазартни копелата и майка ви ще продадете за пари,дори се и радват че българия е паднала,личи си колко лесно си давате дупетата,ей заради такива копеленца като вас никога няма да се оправи държавате,айде с тия пари дето сте ги хванали дано ви преседне,педерастчета :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry1  :crazy:

напълно те подкрепям.дано да ви дадат фалшиви пари

защото паднахме фалшиво най вече заради педераста съдията(дейба и глупака)

Link to comment
Share on other sites

BoFFo евала ба4е смел си .... и има много вярно в това което казваш ..интересното е 4е играх ма4а 1 Х :angry1 ... няма нищо поне не ссам играл против нашите .... пари кат вестници ве !!! :excl: ще бием унгария това трябва поне да е сигурна 2ка не знам. Грях ви на душата дето сте играли против нашите :excl: :excl: : :excl: ся пак играйте за унгария ...даже на хендикап да може да хванете 32957823572389578923 милиона УСПЕХ БЬЛГАРИНОООООО !!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

За утре турих десятка на следните срещи :

Барнзли - Уолсол 1

Борнемут - МК Донс 1

Олдъм - Хъл Сити 2

Торки - Лутън 2

коеф.7.98 . Дано имам късмет мамка ми пе*ерастка ...

едит:току що видях че има нов коефициент (444-1.60) ама както и да е...

Link to comment
Share on other sites

За утре турих десятка на следните срещи :

Барнзли - Уолсол 1

Борнемут - МК Донс 1

Олдъм - Хъл Сити 2

Торки - Лутън 2

коеф. - близо 90 . Дано имам късмет мамка ми пе*ерастка  ...

 

Не знам как си сметнал че коефициента е 90. На мене ми излиза 7.98.

Барнзли - Уолсол 1 1.60 3.25 4.00

Борнемут - МК Донс 1 1.50 3.45 4.50

Олдъм - Хъл Сити 2 3.15 3.00 1.90

Торки - Лутън 2 3.40 3.15 1.75

:confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Не знам как си сметнал че коефициента е 90. На мене ми излиза 7.98.

Барнзли - Уолсол 1              1.60 3.25 4.00

Борнемут - МК Донс 1            1.50 3.45 4.50

Олдъм - Хъл Сити 2              3.15 3.00 1.90

Торки - Лутън 2                    3.40 3.15 1.75

:confused  :confused  :confused

Прав си :)

Евентуалната печалба , не коефициента.Ще се поправя ей сега.

Link to comment
Share on other sites

Аз за днес мисля,че най-твърдия мач е единицата на Египет - Либия. Домакините разполагат с двама магьосници - Мохамед Зидан и Мидо, а гостите са доста непретенциозен отбор. В родното буки коефициента е 1.55.

Link to comment
Share on other sites

Аз за днес мисля,че най-твърдия мач е единицата на Египет - Либия. Домакините разполагат с двама магьосници - Мохамед Зидан и Мидо, а гостите са доста непретенциозен отбор. В родното буки коефициента е 1.55.

 

И аз съм на това мнение и съм го играл 1 още вчера. Жалк че само Словения и Германия ме издъниха 2, а аз го бях играл Х. Много си мислих да не го играя този мач.

Link to comment
Share on other sites

Еngland v Northern Ireland 1.14 6.00 17.00  - 1

Czech Republic v Finland 1.36 4.00 7.00    - 1

Liechtenstein v Russia 15.00 5.50 1.14      - 2

Croatia v Iceland 1.30 4.33 8.00            - 1

Poland v Azerbaijan 1.16 5.00 15.00      - 1

 

Коеф. на тия мачове в бет365 е 2.6 ,аз мисля така да ги играя.

 

:D :D :D Който видял - видял.Мачовете си излезоха резонно.А аз ще почивам в топли страни :D :D :D Честито на всички спечелили ,като гледам не са малко.Освен това Хърватска,Англия и Полша ги играх и на хендикап в други колонки ,така чеее :D :D

Иначе за мача на нашите кво да кажа - опитаха се момчетата,играха колкото могат ,ноо .... не стана тоя път.Дано да бият другия мач в Унгария ,като гледам коеф. не са лоши за 2 ,но аз пак ще ги пропусна,пристрастен съм си ,кво да се правя.

Още веднъж честито на спечелилите :D

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi da znae nqkakav na4in pri koito vinagi pe4elish.:)

 

Всъщност наистина има такъв начин.Нарича се surebet или арбитраж.Ето тук и тук можеш да разбереш повече ,ако се интересуваш.Необходимо е да имаш сметки в повечето големи БМ и трябва да можеш да реагираш светкавично.Така играят много големите играчи,които имат възможност да залагат доста големи суми.Печалбата е от порядъка на 1 - 5 % ,но като боравиш с четири или пет цифрени числа си е доста добре ;)Но това е доста далеч от нашата лига ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Всъщност наистина има такъв начин.Нарича се surebet или арбитраж.Ето тук и тук можеш да разбереш повече ,ако се интересуваш.Необходимо е  да имаш сметки в повечето големи БМ и трябва да можеш да реагираш светкавично.Така играят много големите играчи,които имат възможност да залагат доста големи суми.Печалбата е от порядъка на 1 - 5 % ,но като боравиш с четири или пет цифрени числа си е доста добре ;)Но това е доста далеч от нашата лига  ;)  :P

Dobre de ama tova za vsqkakav vid koef. li stava ili ne

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...