Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

А има ли разлика между отложен и блокиран мач :confused Щото ж страницата им за един мач пише отложен,а за друг блокиран.Пуснали сме страсбург-монако 2 а той май е отложен деба :angry1

Link to comment
Share on other sites

А има ли разлика между отложен и блокиран мач :confused Щото ж страницата им за един  мач пише отложен,а за друг блокиран.Пуснали сме страсбург-монако 2 а той май е отложен деба :angry1

Ами доколкото знам когато някой мач е блокиран повече не може да се играе за него. Т.е. по-някой път еврофутбол съм виждал да блокират само един знак да речем Х или 1 следователно не можеш да играеш за този знак. Ако бъркам моля някой да ме поправи защото не съм много навътре в нещата ;)

Link to comment
Share on other sites

А има ли разлика между отложен и блокиран мач :confused Щото ж страницата им за един  мач пише отложен,а за друг блокиран.Пуснали сме страсбург-монако 2 а той май е отложен деба :angry1

Нямя разлика

Link to comment
Share on other sites

А има ли разлика между отложен и блокиран мач :confused Щото ж страницата им за един  мач пише отложен,а за друг блокиран.Пуснали сме страсбург-монако 2 а той май е отложен деба :angry1

 

 

 

Dokolkoto znam otlojeniqt ma4 e s koeficent 1,koeto ozna4ava 4e ne gubi6 ni6to nito pe4eli6 a za blokiraniqt ne sam siguren i ne moga da kaja ni6to .

Link to comment
Share on other sites

Ама понеже мачът е от Суперджакпота дали ще ни го признаят, щото за ся сички други мачове хващаме и ако тоя ни изпорти ще се гръмна :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ама понеже мачът е от Суперджакпота дали ще ни го признаят, щото за ся сички други мачове хващаме и ако тоя ни изпорти ще се гръмна :blink:

Преди няколко месеца писах мейл до уебсъпорт-а на еврофутбол , с точно тоя въпрос.Тук , както и при отложените мачове накрая срещата се счита като спечелена от теб , без да ти носи обаче печалба , понеже се смята с коефициент 1.Дишай свободно:)

Link to comment
Share on other sites

Ами то всичко е късмет,така че ти го пожелавам,ама сигурен ли си за тва с джакпота???Щото виж какво пише на 1 листовка на еврофутбол:Сумата от джакпота се разпределя поравно между печелившите талони.Залогът за участие е минимум 0,10лв.Когато една или повече от тези срещи са с коефициент "1",Суперджакпот не е изплаща. :confused

BTW ти как игра Монако??

Link to comment
Share on other sites

Ами то всичко е късмет,така че ти го пожелавам,ама сигурен ли си за тва с джакпота???Щото виж какво пише на 1 листовка на еврофутбол:Сумата от джакпота се разпределя поравно между печелившите талони.Залогът за участие е минимум 0,10лв.Когато една или повече от тези срещи са с коефициент "1",Суперджакпот не е изплаща. :confused

Не го знаех това , наистина.Просто досега не ми се е случвало при залог за СДП.Случвало ми се е , когато съм играла разните му там комбинации.Значи ако това е наистина така , би трябвало да следва , че джакпот - нанайци :)Накрая ще изплатят само коефициентите по залога , което все пак не е нищо.Аз съм си свикнала вече на малки ,но по-редовни печалби. Макар винаги да си играя и за СДП , ама все ми се изплъзва пустия му , друг е въпроса , че е имало случаи и заради един мач да е :(

Имам тука едни книжки , ако намеря нещо по въпроса , ще едитна :)

edit: Монако твърдо 2 :)

 

Чл. 17 , т.2 /

"Еврофутбол"ООД може да обяви за познати с коефициент "1" или да вземе друго решение за резултатите от състезания ,които са :

1.с променливи участници

2.променливо място на провеждане

3.със служебен резултат

4.неиграни

5.отложени

6.прекъснати

7.започнали преди обявения от еврофутбол-оод краен срок за приемане на залози

А също и при възникване на друг спец. обстоятелства,влияещи на резултатите.

 

Ако еврофутбол реши , аз не мисля , че еврофутбол ще реши в полза на клиента :)

Link to comment
Share on other sites

А за джакпота ще го признаят ли???

Тц , няма ! :(

Чл.21 точка 5/

Когато една или повече от тези срещи са с коефициент 1 СДП не се изплаща.

 

Това затвърждава твоите думи,за жалост :( Може би само от колонката , коефициентите един по друг по залогът ти.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...