Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Мда, повечето хора са на мнението, че няма да паднем, защото просто им се иска. И на мен ми се иска да не паднем. Дори ако ще губя, то поне да бием, а не да измъкваме точката. Обаче съм реалист ( + алчен и хазартен тип :devil ) и мисля, че ще си паднем.

Link to comment
Share on other sites

Успех и пожелавам на себе си са6то Макар 4е сам за бг и 6те сам за тях

П.С и да паднем и да бием сам дожолен макар 4е ако паднем някак си е по

добре,за мен ако бием ежала поже4е няма да играя жс БГ

Link to comment
Share on other sites

Успех и пожелавам на себе си са6то Макар 4е сам за бг и 6те сам за тях

П.С и да паднем и да бием сам дожолен макар 4е ако паднем някак си е по     

добре,за мен ако бием ежала поже4е няма да играя жс БГ

научи се да пишеш и тогава играй против нашите.

БЪЛГАРИЯ-ШВЕЦИЯ-1

ЬЪРВАТИЯ-ИСЛАНДИЯ-Х

Link to comment
Share on other sites

Хммм, ср за писането ма заради вас пиша на БГ.Иначе што да не играя vs наште???

ами и аз мисля че ще паднем ама

БЪЛГАРСКОТО в мен не ми позволява да играя против нашите.ЗА ТОВА

иначе ако го пусне6 тоя мач-2 пожелавам ти да загубиш

а ако не го пуснеш УУУСССПППЕЕЕХХХ!

Link to comment
Share on other sites

Водещият световен букмейкър "www.Sportingbet.bg" обяви бонус за всеки гол на България в световната квалификация с Швеция. Участниците ще получат по 5 евро, 5 долара или 10 лева на попадение в шведската врата. Промоцията е под мотото "Спечелете с българските лъвове!". Парите се получават независимо от това за какъв знак е заложено. Коефициентът на "www.Sportingbet.bg" за победа на България е 2,70, равенството е оценено с 2,87, а евентуален успех на Швеция с 2,50.

 

Уха, искам да паднем 8:9 например :). А коефициентите падат ли падат...

Link to comment
Share on other sites

добре веее бьлгари.... защо да падаме от тея 4упени шведи ве !!!! кви са тея да нямат по 4 крака и 4 раце .. бати отрепаните ... ще ги бием и си4ки дето са заложили срещу нашите ще изгубят :excl: :excl: УСПЕХ :excl: 1 : 0 кр

Link to comment
Share on other sites

А коефициентите падат ли падат...

 

Незнам това с ирония ли го каза спрямо мен заради един по горен пост,но ако не вярваш виж ТУК,кога е последната промяна в коеф. на бет365,ако не се лъжа почнаха от 2.5 за Швеция,ама може и да се лъжа(а всъщност май са почнали от 2.7).Както и да е ...

Хвърли един поглед долу на exchanges ,коеф. за 1 и Х са между 3.15 и 3.40 ,а при букитата са между 2.6 - 3, интересно нали?

А докато пишех видях че и betinternet и Mrbookmaker свалиха коеф. на съответно 2.37 и 2.45...

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sum se zaribil i puskam vsqka sedmica!Mnogo se qdosah kogato Bruje zagubiha i me precakaha mnogo brutalno minalata sedmica ama taka e kato sum glupav!!!

Preporu4vam vi na vsi4ki koito igraqt efrofutbol da ne zalagat na BRUJE i BRONDBY za6toto nikoi ne moje da im se opre v purvenstvata i si pravqt bukvanlno kakvoto iskat zatova ne se u4udvaite naprimer sledva6tiq ma4 da igraqt s nqkvi deto sa im dali 11 koef za pobeda i to4no te da pobedqt taka 4e pomislete mnogo predi da zalagata za tezi 2 otbora

Link to comment
Share on other sites

Mislq 4e ne e to4no za tazi tema (da me izvinqvat moderite) no kato pro4etoh posta za 6vedite moga da kaja 4e 6te gi biem!!!!!!

1. Lunberg 6te igrae na injekcii

2. 40000 hilqdi du6i na stadiona

3. Hristo Stoi4kov trenior

4. Naduhvane golqmo 6te padne

5. Siguren sum 4e prezidenta su6to 6te im dade kuraj

6. S takuv hus vqra i jelanie 6te izlezem ot purvite secundi na ma4a napravo ne e istina!

7. 6vedite v momenta se strahuvat mnogo ot tozi ma4 za6toto znaqt kakvo gi o4akva ot druga strana i tova koeto pi6at hurvatskite vestnici citiram po pamet "Napravete vsi4ko vuzmojno da udarite Berbo po slino v gurdite"

 

 

Obre4eni sa

Link to comment
Share on other sites

Mislq 4e ne e to4no za tazi tema (da me izvinqvat moderite) no kato pro4etoh posta za 6vedite moga da kaja 4e 6te gi biem!!!!!!

1. Lunberg 6te igrae na injekcii

2. 40000 hilqdi du6i na stadiona

3. Hristo Stoi4kov trenior

4. Naduhvane golqmo 6te padne

5. Siguren sum 4e prezidenta su6to 6te im dade kuraj

6. S takuv hus vqra i jelanie 6te izlezem ot purvite secundi na ma4a napravo ne e istina!

7. 6vedite v momenta se strahuvat mnogo ot tozi ma4 za6toto znaqt kakvo gi o4akva ot druga strana i tova koeto pi6at hurvatskite vestnici citiram po pamet "Napravete vsi4ko vuzmojno da udarite Berbo po slino v gurdite"

Obre4eni sa

А взе ли в предвид,че ако ни вкарат 1 гол всичката тая вяра и надъхване отива на кино? Също така ако ние им вкараме те не са отбор който ще се предаде - ще ни гонят до края на продължението и ще търсят гол и ако победим (в което силно се надявам) това ще е цяло чудо и същевременно един празник за цяла България.Аз лично ще пусна мача 2,но ако направим Х или победа ще бъда 100 пъти по-радостен и няма да ме е яд за никакви пари :D

Link to comment
Share on other sites

А взе ли в предвид,че ако ни вкарат 1 гол всичката тая вяра и надъхване отива на кино?

 

Ами хърватите ни вкараха 2 гола в Загреб и вярата и надъхването не само не отидоха на кино,ами си останаха докрая.Но тогава играха и Мартин ,и Стилян...Но както и да е ,да не обръщаме темата в спор ,тя има друго предназначение...

Link to comment
Share on other sites

Незнам това с ирония ли го каза спрямо мен заради един по горен пост,но ако не вярваш виж ТУК,кога е последната промяна в коеф. на бет365,ако не се лъжа почнаха от 2.5 за Швеция,ама може и да се лъжа.Както и да е ...

Хвърли  един поглед долу на exchanges ,коеф. за 1 и Х са между 3.15 и 3.40 ,а при  букитата са между 2.6 - 3, интересно нали?

А докато пишех видях че и betinternet и Mrbookmaker свалиха коеф. на съответно 2.37 и 2.45...

 

Не, няма капка ирония. Просто за два дена коефициента падна със 40 стотни.

Link to comment
Share on other sites

ale ot tolkova mnogo i razli4ni mnenia koito pro4etoh sega se 4udia na koida zaloja na bg ili 6vedia.

Iavno 6te is4akam da vidia programata na ef i togava 6te re6a.

Link to comment
Share on other sites

Ами хърватите ни вкараха 2 гола в Загреб и вярата и надъхването не само не отидоха на кино,ами си останаха докрая.Но тогава играха и Мартин ,и Стилян...Но както и да е ,да не обръщаме темата в спор ,тя има друго предназначение...

Все пак мач с мач не си прилича,а и шведите не са като хърватите за съжаление,но няма значение ще видим к'во ще стане в събота :D

Link to comment
Share on other sites

аре бе тея шведи за кво толкова ги мислите ??? че са добри тва е ясно че и ни сме добри и тва е ясно... не може шведите вечно да ни мажат... всеки отбор се ДЪНИ рано или късно... в събота е перфектния момент шведите да се издънят.... хърватите ги биха та ние ли няма да ги бием ?

 

 

та за еврофутбола... новия тираж е доста интересен :) някой има ли нещо набелязано вече да играе ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да не ми се иска:РИП НАДЯВАМ СЕ ДА НЕ ХВАНЕШ! :excl:

аз лично ще играя

ЧЕСТЪРФИЙЛД - ТРАНМИЪР 2 2.10

УОЛСОЛ - ОЛДЪМ X 2.90

УЕЛС - АВСТРИЯ 1 1.75

ИЗРАЕЛ - ЕЙРЕ 2 2.10

РУМЪНИЯ - ХОЛАНДИЯ X 2.80

с 3лв

 

а за неделя

 

МЕКСИКО - САЩ 2 3.75

ЧИЛИ - УРУГВАЙ 2 3.10

ТЕНЕРИФЕ - ЛЕЙДА 1 1.65

МАЛИ - ТОГО 1 1.95

ЕГИПЕТ - ЛИБИЯ 1 1.55

с 2лв

Успех на всички(без тези които са заложели срещу България :P )

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да не ми се иска:РИП НАДЯВАМ СЕ ДА НЕ ХВАНЕШ! :excl:

 

Мерси :lol: .

 

А аз пуснах една колона с 5лв, но за целия тираж, защото не мога да си избера за отделните дни.

 

Форест Грийн - Барнет 2 0:2

Цволе - Спарта Р. 2 0:1

България - Швеция 2 0:3

Египет - Либия 1 4:1

Олдъм - Хъл С. 2

Транмиър - Донкастър 1

 

Успех на всички!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...