Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

едно време страшно много пусках,но само на сигурни мача и ми носеха печалба,но в последната една година ми се стори само загуба на пари и нерви.......

Link to comment
Share on other sites

Interesuvame kade osven v lifescore moga da sledq online machovete zashtoto tam ne e osobeno ofertno.

 

Какво пък не ти харесва на livescore.com,аз се съмнявам че ще намериш някакъв сайт,който да е много по -добър от него.Има почти всички възможни първенства,освен това и тенис и хокей.А пък щом ти трябва друг просто пиши на Гугъл livescore и ще ти изкара сума ти сайтове.

Ето ТОЗИ не е лош ,но според мен не е по-добър от livescore,а със сигурност е и по-бавен при промените на резултатите.

Link to comment
Share on other sites

някой ако може да предложи някви ма4ове .. 4ееее сам блокирал яку ...  10х  :D

Истанбулспор-Коняспор 2

Майнц05-Арминия Б. 1

Нюрнберг-Леверкузен 2

Хановер96-Вердер 2

Брайтън-Съндърленд 2

Барнзли-Борнемаут 1

ПитърБъро-Донкастър 1

Порт Вейл-Хартлипуул 1

Торки-Суиндън 1

Бристол Р.-Бостън Юн. 1

Бъри-Мансфийлд 1

Реал Сос-Севиля 1

Link to comment
Share on other sites

Ето малко прогнозки :P

Реал М - Атлетик Б Х2 - 0:2

Удинезе - Интер Х1 - 1:1

Щутгарт - Херта 1 - 1:0

Виляреал - Атл. М 1 - 3:2

Брайтън - Съндърланд Х2 -2:1 :( :angry: :cry :blink: :wacko: :angry1 :angry1

Шарльороа - Монс 1 - 1:0

 

Минималния коеф. е 138 ,при залог 0,5 - 1лв на колонка и при мъъъничко късмет ще сте доволни :D

Link to comment
Share on other sites

Ето малко прогнозки :P

Реал М - Атлетик Б              Х2  - 0:2

Удинезе - Интер                  Х1  - 1:1

Щутгарт - Херта                    1  - 1:0

Виляреал - Атл. М                1    - 3:2

Брайтън - Съндърланд        Х2  -2:1 :(  :angry:  :cry  :blink:  :wacko:  :angry1  :angry1

Шарльороа - Монс                1    - 1:0

 

Минималния коеф. е 138 ,при залог 0,5 - 1лв на колонка и при мъъъничко късмет ще сте доволни  :D

 

Д***а и нещастниците тия Съндърланд :angry1 ,пълни пе****си :angry1 ,на двоен мач ми избягаха,мизерници ,ш****яци :angry1 ,дано да се провалят във влизането в плейофите,какво ще ми правят във Premiership като не могат едни Брайтън да ми бият.Смешници.

Провалиха ми коеф. над 120 ,бях си сложил 2 кинта на колонка.Като ги видях че се издъниха в събота си викам дано да не излезнат другите мачове,ма те взеха че излезаха,д**ба :angry1 :angry1 Пълни нещастници...

Link to comment
Share on other sites

Байерн М. – Арсенал 1

Ливърпул – Левркузен х/2

ПСВ Айн. – Монако 1

Реал М.-Ювентус ½

Уест Бр. Алб. – Саутхямптън – 1

Барселона – Челси 1

Вердер – Лион 1

Манчо – Милан 1/х

Порто-Интер х

Сошо – Олимпиакос 1/х

Бенфика – ЦСКА М. 2

 

********************

малко "за пари" :bgrin:

 

Гренобъл-Реймс 1

Джилингам - Уест Хям 2

Ипсуич - Уатфорд 1

К.П.Р. - Уулвс 1

Бристол Сити-Олдъм 1

Лутън - Уолсол 1

Транмиър - Хъдърсфийлд 1

Саут Енд - Шросбъри 1

Йоувил - Скънторп 1

Съндърленд - Родъръм 1

Link to comment
Share on other sites

aide ne6o i ot men da ne zalagate na moite prognozi za6oto sam na4inae6t.

ДЖИЛИНГАМ - УЕСТ ХЯМ 1,2

РЕАЛ М. - ЮВЕНТУС 1,2

ВЕРДЕР - ЛИОН 1

КОВЪНТРИ - УИГЪН 1,2

ШАЛКЕ 04 - ШАХТЬОР Д. 1,2

koeficient 3.20 malko no razumno

Link to comment
Share on other sites

Днеска реших да играя на късмет. Пуснах :

Байерн М. – Арсенал 1

Ливърпул – Левркузен 2

ПСВ Айн. – Монако Х

Реал М.-Ювентус 2

Коефицента беше около 72 с 50ст. печалбата е 36лв. и малко. :D

Как мислите, че ще станат мачовете.

 

Edit : Понеже пускам за пръв път, някой може ли да ми каже от къде мога да видя системите? :confused

 

Edit2 : Намерих си системите. Ако на някой друг му трябват има ги тук.

Link to comment
Share on other sites

Днеска реших да играя на късмет. Пуснах :

Байерн М. – Арсенал 1

Ливърпул – Левркузен 2

ПСВ Айн. – Монако Х

Реал М.-Ювентус 2

Коефицента беше около 72 с 50ст. печалбата е 36лв. и малко. :D

Как мислите, че ще станат мачовете.

 

Edit : Понеже пускам за пръв път, някой може ли да ми каже от къде мога да видя системите? :confused

opredeleno mislq 4e pone edin shte te izdani. prosto tolkova iznenadi nqma da stanat

Link to comment
Share on other sites

********************

малко "за пари"  :bgrin:

 

Гренобъл-Реймс 1

Джилингам - Уест Хям 2

Ипсуич - Уатфорд 1

К.П.Р. - Уулвс 1

Бристол Сити-Олдъм 1

Лутън - Уолсол 1

Транмиър - Хъдърсфийлд 1

Саут Енд - Шросбъри 1

Йоувил - Скънторп 1

Съндърленд - Родъръм 1

 

fighter -ке ,не че ти се бъркам какво да играеш и залагаш,ама не мислиш ли че 10 ?!? мача в права колонка(ако си ги пуснала така де) са маалко множко.Гледам ,че повечето са с малки коеф. ,ама са все в по-долните дивизии на Англия ,където т.нар. "сигурни" мачове са едни сигурниии,немам думи.

Иначе мачовете днес и утре(в ШЛ имам предвид) са идеални ,но....за гледане ,а не за залагане.

 

ПС. Дано да не ти урочасам залога,ще ми е съвестно после ;)

Аре късмет ;)дано ти излязат B)

 

12 мача.Излизат ми всичките

 

Олее ,12 !!! мача ,и си ги хванала,брей брей брей :D аз като пусна 6 и после си викам "абе как можа толкова много да ги напускаш" ,ама ти щом имаш вече experience от такива колонки явно не те притеснява броя :)

Link to comment
Share on other sites

fighter -ке ,не че ти се бъркам какво да играеш и залагаш,ама не мислиш ли че  10 ?!? мача в права колонка(ако си ги пуснала така де) са маалко множко.Гледам ,че повечето са с малки коеф. ,ама са все в по-долните дивизии на Англия ,където т.нар. "сигурни" мачове са едни сигурниии,немам думи.

Иначе мачовете днес и утре(в ШЛ имам предвид)  са идеални ,но....за гледане ,а не за залагане.

 

ПС. Дано да не ти урочасам залога,ще ми е съвестно после  ;)

      Аре късмет ;)дано ти излязат B)

Олее , кат' заговори за брой мачове , ся си спомних за един случай от преди време.Млада и зелена в залозите , праскам аз права колонка (сичко твърдо) 12 мача.Излизат ми всичките.Пощурях.И коефицента и залога си бяха бая апетитни.Ама какъв ми бил пропуска :( Не знаех какво е хенди-кап , и какво ми бърка на останалите срещи :bgrin: И така , заради един резлутат от 2:1 и хенди-кап 0:1 всичко отиде по дяволите.Излизали са ми , не мога да се оплача.И по осем и по десет , ама , както вика тате "топка е ..." ;) Мерси за пожеланието , и аз пожелавам успех на всички.

 

Олее ,12 !!! мача ,и си ги хванала,брей брей брей :D аз като пусна 6 и после си викам "абе как можа толкова много да ги напускаш" ,ама ти щом имаш вече experience от такива колонки явно не те притеснява броя :)

Поради простата причина , че проблема ми не е в парите , а в тяхното количество.На мен ми трябват много пари , за тва , кат' ше е гарга , да е рошава :)

Link to comment
Share on other sites

Ще видим какво ще стане....Днес пуснах 5 фиша на стойност 10 лв.,ще видим какво ще покаже сабята....Иначе ще ми дойдат 67 лв.

Link to comment
Share on other sites

Ман.Ю-1тв.Вердер-1тв.Транмиър-1тв. другите шест мача от Ш.Л. -Х- на система 3 от 6 прави 20 колонки.СПОРЕД МЕН ЩЕ ИМА ДОСТА "Х" ове.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...