Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

всяка седмица по 1 ма4..  от 20 ма4а познавам 18 .. ама няма да хвана майна .. И ВИНАГИ предлагам по 1 100% ма4

 

Ами явно вече е време да спреш да спонсорираш ЕФ и да обърнеш внимание на online betting.Там ще имаш възможност да залагаш на singles ,което всъщност е и най-правилното.Защото нали се сещаш,колкото повече мачове в колонка - толкова по-малък шанс за успех.Освен това online букмейкърите имат доста по-добри коеф. от ЕФ и доста повече игри.

Вадиш си една карта от SG Express Bank или пък превеждаш пари чрез Moneybookers в някой сериозен БМ и почваш да играеш.А пък щом имаш толкова голям процент на познаваемост няма как да не си на плюс после ;)

Ако се интересуваш по назад в темата бях дал линк към един форум.Отиваш там и го изчиташ целия и после разбиваш букмейкърите ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Pepe Lopez така е. ти кво мислиш 4е сам намислил аз ама то тва не става с вашки .. трябва да има на4ален капитал картата е наи лесно и залагането сьщо .. моней трябва да има ей ! :excl: другата седмица си казвам за последно 4е играя ЕФ ... ако не хвана ще сабирам пари :excl: :D

Link to comment
Share on other sites

Аз днес яко се издразних. След като прекарах няколко часа в пункта,накрая писах:

Аякс - ПСВ Х2 0:4

Алания - Зенит 2 0:3

Милуол - Плимут 1 3:0

За жалост тъпото условие 4 на мача на Зенит ме накара да добавя още един мач и понеже си бях харесал Шалке за 2-ка,сложих него. Изгорях с 30лв.

Всъщност като се замисля всички мачове които щях да пиша, щяха да ме издънят - Сент Етиен 1, Аустрия 2 и Нанси 1, така че...

 

П.С.Още от сега си подготвям един добър залог за другата събота - България - Швеция. Коефициентът за Швеция в момента е около 2.60-2.70.

Link to comment
Share on other sites

Iskam da kaja 4e ot 6-7-8 ma4qa me dani po 1 taka 4e ne si samo ti, i to ot 2 da zeme6 40-50 i mojebi nai sigornite me danat,no tva e i baq sa ma zaribili nqma puskane ot taq igra,6a gledam pone da puskam po malko s ne mnogo kinti i da ne gora mnogo.Demek 1 na sedmi4a s 4-5 kinta i tva e na 4 ma4a ,ai gl jorji_s za taq sedmica dano hfane6

Link to comment
Share on other sites

за днес гарантирам за реал мадрид 1 .. 100 % . .  а аз играх  реал , удинезе , виляреал , валенсия , и ливьрпул все 1  :D  с 10 лв ве4е СЕ НАДЯВАм да хвана нещо...................

 

Abe pi4 si4ki teq ma4ove izlizat. 6to po-nadolu pi6e6 4e ni6to pak ne hva6ta6 ?!? Ako ne iska6 65 kinta gi podai nasam :P

Uspeh na vsi4ki :D

Link to comment
Share on other sites

Abe pi4 si4ki teq ma4ove izlizat. 6to po-nadolu pi6e6 4e ni6to pak ne hva6ta6 ?!? Ako ne iska6 65 kinta gi podai nasam  :P

Uspeh na vsi4ki  :D

Взел е , ама май още не може да повярва,Жоржи , а честито :)

Аз днес пуснах

Екселсиор-Хераклес 2

Хелмонд-Дордрехт 1

Харлем-Апелдорн 1

МВС Маастрихт-ВВВ Венло 2

Троа-Раймс 1

Ама турнах само три лева , и пуснах не защото има благоприятни мачове , ми защото вече сън не ма хваща и манжата ми горчи, ако знам че не съм играла :cry

Link to comment
Share on other sites

Айде честито и от мен.

Аз днес се въздъждам от игра,може би утре...

Link to comment
Share on other sites

Abe pi4 si4ki teq ma4ove izlizat. 6to po-nadolu pi6e6 4e ni6to pak ne hva6ta6 ?!? Ako ne iska6 65 kinta gi podai nasam  :P

Uspeh na vsi4ki  :D

хааха аз не пиша щото не сам хванал. .... защото сам лаком и добавих yong boys 1 .... щото сам тап майна .. трябваше да не се лакомя !!!! :angry1 :excl: ина4е ето и реал 100 % гарантираният си го хващам .. сега всеки си вика 4е в това да казва по 1 100 % ма4 няма смисал .. вие ми кажете някой пак... искам да хвана :D

Link to comment
Share on other sites

Интересното е,че Йънг Бойс също щях да ги пиша,но като видях,че единствената им загуба е от Ст. Гален и то като домакин малко се разколебах,но после видях,че всъщност Гален си ги бият почти винаги и тотално се отказах :).

Link to comment
Share on other sites

Ами да, днес с едно приятелче ще депозираме пари. Той си е приготвил 200лв.,а аз все още се колебая. Предполагам коефициентът ще падне до 1.90-2.00,така че си е почти 100% удвояване на парите.

Link to comment
Share on other sites

Soccerstand-a е най-бърз, да. И www.futbol24.com не е лош.

 

Slain, винаги има риск човече, но просто при тея коефициенти, при липсата на 50% от добрите играчи в отбора и при липсата на победа над Швеция в последните деситилетия, няма как да не опитам. Шведите знаят много добре, че ако победят нашите тук, те са първи в групата. Отборът който ни смаза на Евро 2004 ще играе и сега, но тогава бяхме със Стилян, със Марто и с Божинов, а сега? Просто защитата ни е в окаяно състояние, а тези 3-ма ключови играчи които ги няма, направо режат нападението. Бербатов нищо няма да може да направи сам. Сам, защото Гонзо и Манчев са си твърди резерви и не са обиграни, а за останалите от групата няма смисъл да коментирам... За мен мача си остава 2тв. и сега излизам да сложа 100лв.

Link to comment
Share on other sites

много ни подценявате НЯМА да паднем от шведите !!! може много да са контузени и наказани ама няма да паднем ... само ще загубите 200 лв .. ама парите са си ваши .. залагайте касмет . :D и аз ще играя унгария срещу нашите 2ка .. 100 %

Link to comment
Share on other sites

много ни подценявате НЯМА да паднем от шведите !!! може много да са контузени и наказани ама няма да паднем ...  само ще загубите 200 лв .. ама парите са си ваши .. залагайте касмет . :D  и аз ще играя унгария  срещу нашите 2ка .. 100 %

i az taka mislq. moje da ne igraem s nai-dobrite ograchi no tozi otbor ima duh i trqbva da go pokaje imenno v takiva machove.

Link to comment
Share on other sites

И аз бих препоръчал да не се залага срещу България.Вярно че няма да играят най-важните ни футболисти и че шведите са доста стабилен отбор и доста често напоследък ни ступват .Но все пак не подценявайте Стоичков и 45 000 зрители на стадиона.100 % съм сигурен ,че нашите ще са супер надъхани и на шведите хич няма да им е лесно и мача ще е много различен от онзи в Португалия.Коефицентите за 2-ка вече взеха да падат,явно се играе стабилно за шведите,но аз бих пропуснал.

Иначе има няколко други мачове ,дето ми се струват доста по ясни като например:

 

Еngland v Northern Ireland 1.14 6.00 17.00 - 1

Czech Republic v Finland 1.36 4.00 7.00 - 1

Liechtenstein v Russia 15.00 5.50 1.14 - 2

Croatia v Iceland 1.30 4.33 8.00 - 1

Poland v Azerbaijan 1.16 5.00 15.00 - 1

 

Коеф. на тия мачове в бет365 е 2.6 ,аз мисля така да ги играя.

Link to comment
Share on other sites

На мен много ми се иска да исплюштим Шведите,но съм реалист и ще сложа 20лв. на 2-ката.Ако ги загубя ще са най-лесно прежалените 20 кинта, защото ще е почти сигурно, че ще гледаме нашите на Световното! А като гледам от 2.70 вече е 2.50 двойката и до петък може да падне и до 1.8 а в Еврофутб. сигурно ще искат и още 2 мача,нали ги знаете кви са.

Link to comment
Share on other sites

Pepe Lopez, всъщност коефициентите още държат. Утре ще заложа окончателно след като са превели парите на 2.60 коефициент. А от мачовете които си дал, не бих рискувал с 2-ката на Русия :).

 

Gats, нищо не мога да ти кажа. Казвам, че аз слагам 100лв., но това не означава, че ще хвана. Лично мнение е,че мача е 0:2, 1:2 или 0:1. нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...