Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Ами да,в интернет играя от почти година,а ЕФУ ми е по-скоро за фън.Днес много лошо се получи с Хартлипул,но по принцип не играя големи суми.Вчера бях сложил 30 евро на Спарта Ротердам при коеф. 2.20 и взех 66.Така че не ме е яд...много.

Link to comment
Share on other sites

Ами да,в интернет играя от почти година,а ЕФУ ми е по-скоро за фън.Днес много лошо се получи с Хартлипул,но по принцип не играя големи суми.Вчера бях сложил 30 евро на Спарта Ротердам при коеф. 2.20 и взех 66.Така че не ме е яд...много.

 

samo kaji vav koia stranica igrae6 vav internet

Pepe Lopez mi dade link za temi ama tam e mnogo trudno da se razbere a as sam na4inae6t nekade ot 3 4 meseca se zapalih

 

a 4ak sega vidiah radela za internet zalagane na4i imam gre6ka Pepe Lopez mi e dal mnogo hubav sait.

Link to comment
Share on other sites

От доста време не бях обращал внимание 4е тамата се е саживила а пак аз сам доста запален по betting-a таи 4е да си дам и моите прогнози

Сигма-Слован1 Шатору-Льо Ман1 Търък-Бишълс Спорт1 и Вит.Сетубал-Спортинг Брага x.Тези 4 ма4а пражят коеф. 21.1 таи 4е без зна4ение с каква сума играете е вазможна една добра пе4алба

Link to comment
Share on other sites

Мда и аз позабравям темата от време на време.Вчера 2 от 2 - Парма 1-цата и Фенербахче 2-ка с 30 евро (печалба 83). Днес се чудя дали да не прасна Х2 на Кьолн - Саарбрюкен. Също така добър залог ми се вижда един изненадващ Over на Сити - Болтън @2.25 (Bet365),както и 2-та тима да отбележат @ 1.95.

Link to comment
Share on other sites

Мда и аз позабравям темата от време на време.Вчера 2 от 2 - Парма 1-цата и Фенербахче 2-ка с 30 евро (печалба 83). Днес се чудя дали да не прасна Х2 на Кьолн - Саарбрюкен. Също така добър залог ми се вижда един изненадващ Over на Сити - Болтън @2.25 (Bet365),както и 2-та тима да отбележат @ 1.95.

в много сайтове го виждам това over и други такива .. ако можеш да кажеш кви са тея хави :excl: 10х .. аа да и кьолн ще бият ... според мен :D

Link to comment
Share on other sites

в много сайтове го виждам това over и други такива .. ако можеш да кажеш кви са тея хави  :excl:  10х .. аа да  и кьолн ще бият ... според мен  :D

 

Интернет букмейкърите имат игра under/over 2.5 това се отнася за общия брой голове отбелязани в мача.Давам пример : Рома - Юве 1:2 - мача е over(има отбелязани над 2.5 гола в мача),Нюкасъл - Ливърпул 1:0 - мача е under(има отбелязани под 2.5 гола в мача).

Link to comment
Share on other sites

Кьолн все пак не ги играх,макар че гледах последните им мачове.Много са зле горките,как удържат позицията не знам...Пък и традицията е на този стадион Кьолн да взимат мачовете си,докато при гостуванията падат.Коефициентът за победа варира около 1.4-1.44 което си е нищожно малко,така че препоръчвам този мач да не се пипа.Пък ако случайно Кьолн бият,то поне няма да ви е яд за "големия" коеф.

Link to comment
Share on other sites

Тц, нищо не излезе.Кьолн решиха мача за 10 мин, Сити не можаха да отбележат...

Link to comment
Share on other sites

Днес пуснах два фиша със залог по 50ст.

 

1. Фиш

 

Челси - Барса 1

Лион - Вердер Х2

Милан - Ман. Юн 1

Леверкузен - Ливърпул Х2

Коеф.=9

 

2. Фиш

 

Милан - Ман. Юн Х

Монако - Айндховен Х

Ювентус - Реал Х

Коеф.=22

:D

Link to comment
Share on other sites

Челси Х

Лион 1

Милан 2 ;) (оптимист до край !)

ШЕФИЛД ЮН. - КРЮ АЛ. 1

ХЪЛ СИТИ - ХАРТЛИПУЛ 1

УОТФОРД - НОТИНГАМ X

 

 

не съм ги играл а просто давам прогнози ;)

Link to comment
Share on other sites

ЧЕЛСИ - БАРСЕЛОНА X 2

МИЛАН - МАН. ЮН. X

ШЕФИЛД ЮН. - КРЮ АЛ. 1

РЕКСЪМ - ОЛДЪМ 1

Shakhtar D. - Az Alkmaar 1

това в два фиша . В единия просто барса 2 в другия Х .... железен :excl: с по 10 лева ... доволно се набутах ама ако хвана :D което е малко вероятно де ама..... :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

ХЪЛ СИТИ - ХАРТЛИПУЛ 1 1.65

СТЯУА БУКУРЕЩ - ВИЛЯРЕАЛ 1 2.35

СЕВИЛЯ - ПАРМА 1 1.50

АУСТРИЯ ВИЕНА - САРАГОСА 1 2.25

 

 

s 1lv = 13lv stiaua i wiena gi pusnete ako wi stiska,spored men ma4owete izlizat

Link to comment
Share on other sites

spare Надценяваш СТЯУА,или поскоро подценяваш ВИЛЯРЕАЛ,а Сарагоса същото не ми се вярва защото тогава Атлетик Б. нямаха късмет а Аустрия имах луд...Испанските отбори според няма да загубят тази седмица..но всеки знае как да си изхарчи парите :P :P

Link to comment
Share on other sites

bih kazal 4e igraq dosta evrofootball i moga da vi kaja 4e e mn trudno da spe4eli6 kakvito i ma4ove da pusne6 nqma garanciq 4e 6te hvane6.A pusne6 li vednuj puska6 seki put. :P

Link to comment
Share on other sites

uf i na men shampionskata ne mi izleze igrah

 

chelsea-barca2

milan-man u 1

hull c -hartlepul 1

sas 5 kinta ama tapite chelsea biha

 

Vav drugiq fish igrah

forfar-mortan 1

greivzdent-halifax 2

morcamb-aldershot x

voxhol m-barou 2

sas 2lv stavat 94.loshoto e 4e parvite 3 izleznaha no za 4-q o6te nqmam informaciq

 

P.P. Opa toku 6to izlezna po teleteksta vaxhol m 0 - 2 barou.Dimek 4upih karaka

Link to comment
Share on other sites

знам и аз пускам , но говорех за прогнозите ми,а познавам човек който не пуска еврофутбол защото е върл левскар и само заради това че Васил Божков го държи,а преди това играеше доста,просто не искал да става спонсор на ЦСКА :lol: луда работа

Link to comment
Share on other sites

leverkyzen -1 real md.-x s 10lv. и не играя в Еврофу тбол защото коеф. им са за балъци.Имам сметка в чужда букм.къща и съм много напред.

Link to comment
Share on other sites

leverkyzen -1 real md.-x s 10lv. и не играя в  Еврофу тбол защото коеф. им са за балъци.Имам сметка в чужда букм.къща и съм много напред.

 

добре гений мой остави ни нас балъците да си играем в еврофутбола а ти играй в улям хил и спортинг бет,ама само като ти видях кви мачове ще играеш май ти си балъка :lol:

Link to comment
Share on other sites

ИСТАНБУЛСПОР -АНКАРАГЮДЖЮ 2

ВАРТЕКС -ДИНАМО З. 1

БЕШИКТАШ -ГЕНЧЛЕРБИРЛИГИ 1

СУПЕРФУНД-МАТЕРСБУРГ 1

БЕВЕРЕН-ОСТЕНДЕ 1

СЕНТ ТРЮИДЕН-ЛИЕРС 1

ФК БРЮЖ-ФК БРЮКСЕЛ 1

ЖЕРМИНАЛ -РК ГЕНК 2

к=94.22.... , и при залог от два лева - доволно .

--------------------------------------------------------

Ам , да им е*а майката пък вече ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...