Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

Ами ние сме 6 души по 3,20 сме дали.Ся спорим колко че земем от коефициенти???

Деветнайсе лева и двайсе стотинки ли сте дали ?

Значи хващаш излязлите коефициенти и ги умножаваш един по друг.

:)

 

Ам чакай де, утрешните мачове как ви завършиха ? :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Точно толкова дадохме,ама тука 1 пич вика че тря по 0,1 да умножавамв щото толкова ни е залога :confused

 

МИЛАН ВКАРААААААААААА!!!А утрешните сме ги купили :P

 

Ако ни излезат всички мачове 20 години ако трябва ще събирам пари,ама ще ида във Шибаната франция и е**л съм им майката минетчийска!!!

Link to comment
Share on other sites

Точно толкова дадохме,ама тука 1 пич вика че тря по 0,1 да умножавамв щото толкова ни е залога :confused

Офф , да то пък тва си е комбинация...колко,200 лв ще вземете ли , нямам представа.Абе най-добре вдругиден бегай с фиша в еврофутбола :)

 

Към 80 , гадно , да :(

На мен Бенфика ми еба маата.

Успех на останалите :)

Link to comment
Share on other sites

Официално приемам поздравления по случай успешно познатия Суперджакпот на Еврофутбол,от който аз и моите 5-ма приятели ще приберем апетитната сума от 37лв 40ст благодарение на 22 минетчии, играещи в първенството на Франция!

Link to comment
Share on other sites

Официялно приемам поздравления по случай успешно познатия Суперджакпот на Еврофутбол,от който аз и моите 5-ма приятели ще прибеем апетитната сума от 37лв 40ст благодарение на 22 минетчии, играещи в първенството на фрнция!

 

Футболистите на двата отбора едва ли са виновни за отлагането на мача.А освен това откъде си толкова сигурен ,че щеше да познаеш мача(освен ,ако не ти е бил троен,но май прочетох че ти е 2тв.),Монако можеше и да се издънят.Все пак сте спечелили :D и не сте вътре с кинти(поне от този тираж :P ).Спечелените можеш да инвестираш още сега - предстои тиража петък -понеделник.За тези около 40лв можеш да праснеш една системка и след това ти остава да чакаш ... :)

Link to comment
Share on other sites

Официално приемам поздравления по случай успешно познатия Суперджакпот на Еврофутбол,от който аз и моите 5-ма приятели ще приберем апетитната сума от 37лв 40ст благодарение на 22 минетчии, играещи в първенството на Франция!

Уфф :(:(:(Ето , че всичко е до късмет , деба ! Не е до тва да напраскаш множество тройни и двойни предвиждания.За т'ва ся граби печалбата и беги играй сам , то ако имаш шанс ще грабнеш джакпота и само с твърди , наскоро един пич , за който четох във еврофутбол , го беше цапнал с десет стотинки и една колонка ;)

Късмет :)

Link to comment
Share on other sites

Абе тъпо е сам.Сега пуснахме и тоя със 6 двойни,а 40 лв ще ги пуснем във вторник,щото тогава ще се надчисли джакпота и ще стане към 111 000 лв :D Не че ще го уцелим повче де :)

Link to comment
Share on other sites

:confused :confused Хора, искам да ви питам нещо?Искам да играя система 2 от 6.Дали сам разбрал точно,4е ако залога ми е 0,1 лв трябва да дам 1,50??? :confused И един тв. мач нали?А каде и какво точно трябва да отбележа за система.

PS:Само 3-ни ли трябва да бадат мачовете? :confused

Link to comment
Share on other sites

:confused  :confused Хора, искам да ви питам нещо?Искам да играя система 2 от 6.Дали сам разбрал точно,4е ако залога ми е 0,1 лв трябва да дам 1,50??? :confused И един тв. мач нали?А каде и какво точно трябва да отбележа за система.

PS:Само 3-ни ли трябва да бадат мачовете? :confused

 

Отиваш в най-близкия пункт на ЕФ и почваш да питаш каквото те интересува.Хората ,които работят там са длъжни да ти обяснят за какво става въпрос.Иначе не е задължително мачовете ти да са 3-ни,системата ти е тип пълно комбиниране с едно предвиждане(т.е. един знак за една среща) залогът ти правилно ще е 1,50лв с един твърд мач.Не съм сигурен какво точно се пишеше долу във фиша ,тъй като отдавна не залагам при ЕФ,но мисля че там където пише Системи пълно комбиниране ,трябва да задраскаш 2(тъй като търсиш най-малко 2 познати + твърдия),а после при залога може и нищо да не пишеш тъй като минималния е 0,1 лв. ,но ти пак питай преди да попълниш и да пуснеш фиша- те трябва да ти обяснят(ако имаш 18г. де :P ).

Link to comment
Share on other sites

ако игераеш система 2 от 6 пълно комбинарне се маркира в таблицата на пк като маркираш че мачовете са 2 в колонка

ако 6 мача са с условие 2 пред срещата в програмата няма нужда от Твърд знак.

ако някои от мачовете се изисква да се играе с 3 или 4 мача трябва да добавиш тогава 1 или 2 тварди мачове.

Сумата която залагаш умножаваш по колонките

или 15 колонки по0.10ст=15лева

 

Т'ва е че нямам

Link to comment
Share on other sites

или 15 колонки по0.10ст=15лева

 

Приятел, май си се объркал малко(забравил си запетайката май) - 15 кол по 0,10лв е 1,50 лв.А иначе както съм написал в по - горния пост за попълването на фиша и както е написал kirkitov ,така е правилно.Отивай , пускай и чакай после...

Link to comment
Share on other sites

Абе тъпо е сам.Сега пуснахме и тоя със 6 двойни,а 40 лв ще ги пуснем във вторник,щото тогава ще се надчисли джакпота и ще стане към 111 000 лв :D Не че ще го уцелим повче де :)

За мен всичко приключи с онова 1:1 на Уест Бромич :(

Нищо :) Другия път пак :)

Късмет на останалите !

Link to comment
Share on other sites

България - Сърбия и Черна Гора 1

Египет-Белгия 1/2

Гърция-Дания 1

Уелс-Унгария 1

Ейре-Португалия 1/2

Германия-Аржентина 1/2

Англия-Холандия 1/2

С.Ирландия-Канада 1

Франция-Швеция 1

Италия-Русия 1

Коста Рика-Мексико 2

България - Сърбия и Черна Гора  1

България - Сърбия и Черна Гора X

Ей така , още от първия най-обичам.Поне да не треперя 10 или 12 мача и накрая да ме прецака последния.

Link to comment
Share on other sites

Бирмингам-Ливърпул 2 ---->2:0 ,е т'ва е , и*ана раута.

Портсмут-Астън Вила 1/Х----> 1:2 и т.н. , и т.н. ...

Фулъм-Дарби Каунти 1

Аз Алкмаар -ПСВ А. 1/2

Сарагоса - Барселона 2

Интер-Рома 1/Х

Валенсия-Ла Коруня 1

Спортинг Брага-Бенфика 1/2

Манчо Сити -Манчо Юн. 2

Арминия Б.-Байерн М. 2

Осасуна-Реал Балеринид 2

Реджина-Милан 2

Арсенал-Кр.Палас 1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...