Jump to content
BulForum.com

X-Men 3


rane

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Нз ама ми се струва , че филма няма да е лош или поне това , което видях от откъса .

Link to comment
Share on other sites

Дано да бъде едно достойно продължение на най-добрия или поне един от най-добрите филми по комикси.

От тва, което видях от трейлъра няма да се очудя, ако е най-добрия филм от поредицата :punk

Ааа , филма ще е много як. Аз съм фен на предишните. Този изглежда наистина много добре ! Трейлъра е супер. Кога се очаква да излезне ??

Има дата на края на трейлъра, ма не помна ква беше :)

Link to comment
Share on other sites

Ааа , филма ще е много як. Аз съм фен на предишните. Този изглежда наистина много добре ! Трейлъра е супер. Кога се очаква да излезне ??

Link to comment
Share on other sites

това е един от малкото филми, които очаквам.... дано да е интересен

 

до karaman:непрофесионализмът на някои хора е дразнещ, но пък в случая не ми пука особено

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Добре ще е филмчето,спор няма,но защо ПО ДЯВОЛИТЕ Gambit няма да го има????Бяха обещали,но излъгаха доста подло....сложили са дори и нещастният Angel :sick

Дано скоро да излезе по-обширен трейлър :)

Link to comment
Share on other sites

ас само помня 4е бяха казали 4е беаст 6а у4аства за гамбит не сам 4увал,ма наистина траа6е да го слжат.ас ли4но о4аквам много от тоя филм.

Але кви бяха тия juggernaut,calisto,kitty pride и colossus?кви им бяха способностите 4е не6то немога да си ги спомня така само по имена?

 

juggernaut да не би да бе6е брата на ексеивиар?

Link to comment
Share on other sites

ас само помня 4е бяха казали 4е беаст 6а у4аства за гамбит не сам 4увал,ма наистина траа6е да го слжат.ас ли4но о4аквам много от тоя филм.

Але кви бяха тия juggernaut,calisto,kitty pride и colossus?кви им бяха способностите 4е не6то немога да си ги спомня така само по имена?

 

juggernaut да не би да бе6е брата на ексеивиар?

 

 

 

Juggernaut e доведен брат на Професора и не е мутант,неговите сили са магически(придобива ги след като намира един кристал);Calisto е една от морлоците(мутаните,които живеят в каналите);Collosus е руснак,който притежава способността да превръща тялото си в органична,подобна на стомана субстанция(нещо като броня),Kiity Pride=Shadowcat-може да минава през стени,врати и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Абе остана още малко и затова да питам. Премиерата на филма у нас по - късно ли ще бъде или с няколко дни разлика. Питам това защото в Лъкито видях един голям плакат и това ме наведе на мисълта че ще е скоро.

Link to comment
Share on other sites

Абе остана още малко и затова да питам. Премиерата на филма у нас по - късно ли ще бъде или с няколко дни разлика. Питам това защото в Лъкито видях един голям плакат и това ме наведе на мисълта че ще е скоро.

 

 

В София със сигурност ще излезе почти едновременно с официалната примиера,за Пловдив-мога само да се надявам ;)

Link to comment
Share on other sites

Е хора радвайте се. Тази вечер наминах и видях, че вече са го пуснали в Пловдив. В Лъкито и във Фламингото, ако не се лъжа. Филмът ще е направо разбиващ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...