Jump to content
BulForum.com

X-Men 3


rane

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Още можеш... Дават го във Фламингото, ама е 4 кинта в 4та зала. Днес ходих с надеждата, че ще е в 1ва, ама останах разочарован и не го гледах.

Link to comment
Share on other sites

Дъщеря ми и съседчето (на по 10 години) изгледаха 30 минути от филма, прозяха се и отидоха в кухнята да търсят течният шоколад в хладилника.

Аз лично не искам да давам мнение :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Дъщеря ми и съседчето (на по 10 години) изгледаха 30 минути от филма, прозяха се и отидоха в кухнята да търсят течният шоколад в хладилника.

Аз лично не искам да давам мнение :wacko:

Десет годишни, дай им покемони и са готови, но да искаш да гледат този филм...
Link to comment
Share on other sites

...

Ееее.. ти си ебахти и приятеля. Защо им разказваш филма. Нека си го гледат сами :lol:. Аз само ще кажа, че отидохме в киното с един приятел и се пукнахме от смях докато го гледахме. Не съм голям фен на поредицата (макар че ги гледах и трите).

Впечатленията ми са, че филма е над средното ниво. Примерно 7/10.

Link to comment
Share on other sites

общо взето останах със странното впчатление, че уж има повече герои, а всъщност са по-малко

а и всичко мина някакси бързо...

в смисъл че циклопът умря още в началото, мистик излезе от играта, професорът също умря, роуг отиде да се лекува също още в началото...

и то не останаха

ангелът се появи за 5 минути общо

...

иначе като техника и изпълнение мога само шапка да им сваля - и на актьорите, и на спец-ефект-специалистите

като цяло 1ва и 2ра част ме "хванаха" повече.

Link to comment
Share on other sites

Аман от спойлери. Хайде някой добросъвестен мод да наказва ако не са в нчетим цвят.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Много съм разочарован. Герои, с които сме израстнали и сме подражавали като малки, да ги убият... Тия сценаристи трябва да се линчуват просто. Пълно безобразие. Баси тъпите парчета. Как може бе?!?! Направо съм възмотен!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Случайно да има герой на име "Железния човек"? Искам да го видя как изглежда, но не ми се сваля филма.

Link to comment
Share on other sites

Случайно да има герой на име "Железния човек"? Искам да го видя как изглежда, но не ми се сваля филма.
Казва се Colossus, Железният човек е от друг филм ;)

colossus-big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Смъртта на някои главни герои...смело мога да кажа,че умирането на Cylcops беше толкова нелепо и ТЪПО,че мога да го сравня само с това на Триниту в 'Матрицата'.След това и Професорът,да бе....добре.Основни персонажи да си идат така,и за тяхна сметка да останат мутанти като Pyro :confused Сценаристите са предприели прекалено голяма стъпка,която аз не мога да приема.Просто съм израснал с тези герои,чел съм комикси,гледал съм анимации,играл съм игри с тях,а сега да ги убият по този начин е просто цинизъм!Представям си какво им е на най-запалените фенове на поредицата...

 

А щеше ли да има въобще смисъл от филм, при положение, че повторят историите от комиксите на ново? ;) Нали трябва да се покаже нещо ново.. няма да казвам свежо, защото вече почти няма свежи идеи в Холивуд. :rolleyes: Съгласна, че и двамата умряха от тъпо, та по-тъпо, ама.. така са решили, така са го направили. Смея да твърдя, че съм наистина запален фен и ти казвам, че ми стана изключително гадно когато Скот и Професора умряха. То дори и не ми беше гадно.. едно такова неописуемо чувство... само за информация ти го казвам. :P

 

Относно любовните двойки-можеше спокойно да съберат Collosus и Shadowcat,както си е по прицнип,а не да образуват любовни триъгълници,само и само ,за да покажат как Rogue иска да се излекува...

 

В комиксите, или в старите анимации (ще те излъжа къде точно беше, не си спомням :wacko: ), има момент, в който Роуг губи способностите си. Тъй че според мен не беше лоша идеята. :)

 

Сигурен съм,че тези,които не са запознати със света на X-men ще харесат филма :)

 

*beep* Wrong, my friend. Пред теб стои, както вече отбелязах, запален и запознат със света на Мутантите човек. И този същия човек, се накефи на филма на макс. :love

 

Освен всичко, което казахте, мога да добавя и два куци момента, които ме подразниха невероятно много.

 

---

!!!Следващите редове съдържат спойлери, който не е гледал филма, да не чете!!!

 

Първия беше, когато Логан отиде да спасява Джийн и Спайк го намушка.. еми.. той Логан хубаво има способност да се възстановява бързо, ама тва важи ли и за дрехите по него? :blink:

И вторият когато Магнито измести моста. Как тъй за 30-тина секунди небето от розово става нощно? :blink:

 

---

 

Край на спойлерите

 

Продължение, а може би и продължения ще има, като в някое от тях ще бъде обърнато специално внимание на Гамбит... инфото е от почти 100% сигурен източник. B)

Link to comment
Share on other sites

До колкото помня някъде прочетах, че няма да има 4та част, но имало планове за 1 или 2 самостоятелни филма. Единия проследяващ развитията около един от най-главните и интересни герои- Wolverine, кой е бил и как е станал това, което е и т.н., а за другия нямам идея какъв беше :)

Link to comment
Share on other sites

Оле сега гледах филма и много му се накефих! :punk Много е готин...

А видяхте ли Магнито(вече станал обикновен пенсионер :D ) как накрая на филма помръдна фигурката от шаха?Нищо чудно да има продължение...

Link to comment
Share on other sites

Мда прав си може да има продължение, но определено филмът не ми хареса, не ме грабна. Първите две части са по-хубави според мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Първатае за историята не толкова ефекти колкото да ни запознаят с героите :D

Втората е тва беше изродия и ефекти и сюжет и мазало и мифки и мазало!!!

Трета Мазало мазало ама може6е малко да я увеличат като времетраене тва единствено не ми хареса много бързо свърши.

Догодина през есента почва трилогията Wolverine :punk

Link to comment
Share on other sites

Първия беше, когато Логан отиде да спасява Джийн и Спайк го намушка.. еми.. той Логан хубаво има способност да се възстановява бързо, ама тва важи ли и за дрехите по него? :blink:

И вторият когато Магнито измести моста. Как тъй за 30-тина секунди небето от розово става нощно? :blink:

 

 

Qvno dosta vreme mu e otnelo da premesti mosta :P vse pak e tejyk... naistina typo i az togava napravo se stresnah kato gledah filma. A kolkoto do vyztanovqvaneto na logan to izob6to e typo 4e moje6e da se vyztanovqva az pyrvo si pomislih 4e i toi velik geroi kito az nai-mnogo haresvam ot komiskite i izob6to ot X-men mislih 4e 6te umre i toi i napravo 6tqh da stana i da si trygna. Ta spored men izob6to fakta 4e ujivq e dosta typ poneje Phoenix moje da razru6i vseki element na molekuli li tam da go napravi na par4enca a toi ostana cql i se vyztanovqva6e. Awe kakto i da e az ne sym mnogo dovolen ot filma.

 

Dano noviq film Wolverine si zaslujava tova e nai velikiq geroi za men na vsi4ki vremena !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
А щеше ли да има въобще смисъл от филм, при положение, че повторят историите от комиксите на ново? ;)

Продължение, а може би и продължения ще има, като в някое от тях ще бъде обърнато специално внимание на Гамбит... инфото е от почти 100% сигурен източник. B)

 

 

Можеше да направят филм като поне се придържат към основните сюжетни щрихи ;) Радвам се,че филмът ти е харесал,има си и своите силни страни.Вероятно ме разочарова,защото очаквах нещо съвсем различно ;) През лятото имах удоволствието да прочета голяма част от Ultimate X-men комиксите,и разбирам че част от нещата във филма са взети оттам,най-вероятно трябва да изгледам отново movie-то :) Gambit Rulz!В следващата част със сигурност ще е налице :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...