Jump to content
BulForum.com

X-Men 3


rane

Recommended Posts

филмът е пълна мания ,никой да не прави грешката първо да го гледа на компютър ,марш на кино и ще се разбиете ,може би най-добрият филм от поредицата

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Гадното е,че това ще е последният филм за X-men,възможно е по-нататък да се направи филм за Wolverine,но като цяло това е краят :( Тъпо ми е ,че X-men-ите няма да се преборят с Mr.Sinister и Apocalypse,че няма да видим Gambit...Но със сигурност тези дни съм на кино :punk

Link to comment
Share on other sites

Гадното е,че това ще е последният филм за X-men,възможно е по-нататък да се направи филм за Wolverine,но като цяло това е краят Тъпо ми е ,че X-men-ите няма да се преборят с Mr.Sinister и Apocalypse,че няма да видим Gambit...Но със сигурност тези дни съм на кино
абе добра вратичка си оставиха накрая на филма ,чесно казано ме съмнява да е последният филм от поредицата
Link to comment
Share on other sites

Мда.Наистина добра.Сега ако решат може да не продължават поредицата може и да я продължат.Иначе филма беше великолепен.1/3 от филма беше само здраво мазало :punk а другите 2/3 подготовка за мазалото :D .Не бе базикам се.Филмчето беше много добро с много добри ефекти :)

Link to comment
Share on other sites

Juggernaut нетрябваше ли да е по... огромен, иначе добе са избрали Вини (как са го напомпали само :lol: ).

 

...
Ти какво, тръгнал си постове ли да трупаш?
Link to comment
Share on other sites

Одеве гледах филма и мога да кажа,че не ми хареса особено.Главна вина за това има сюжетът(няма да ви го разказвам,в основата седи новооткрито лекарство срещу мутацията).Всъщност той не е толкова лош,дава възможност да се види вътрешната борба на мутантите,изборът който трябва да направят-дали да запазят способностите си и да останат игнорирани от обществото,или да се излекуват и интегрират сред останалите.Забележките ми са главно към някои части от историята.Като голям фен на поредицата,те ми правят огромно негативно впечатление!!

Смъртта на някои главни герои...смело мога да кажа,че умирането на Cylcops беше толкова нелепо и ТЪПО,че мога да го сравня само с това на Триниту в 'Матрицата'.След това и Професорът,да бе....добре.Основни персонажи да си идат така,и за тяхна сметка да останат мутанти като Pyro :confused Сценаристите са предприели прекалено голяма стъпка,която аз не мога да приема.Просто съм израснал с тези герои,чел съм комикси,гледал съм анимации,играл съм игри с тях,а сега да ги убият по този начин е просто цинизъм!Представям си какво им е на най-запалените фенове на поредицата...

Липсата на основни фигури също трябва да се спомене.Къде са Gambit,Psylocke,Sunfire,Banshee..?А Nightcrawler,нали присъстваше в предния филм?

Определено не ми хареса и оформлението на Juggernaut!Няма нищо общо с истинския герой!Не смятам, и че Вини Джоунс е най-добрият избор за тази роля!Също така можеше да се обясни,че Juggernaut не е мутант,че силите му са магически-няма такова нещо!!Juggernaut е доведен брат на Professor X,но във филма те даже не се погледнаха :confused :D

Относно любовните двойки-можеше спокойно да съберат Collosus и Shadowcat,както си е по прицнип,а не да образуват любовни триъгълници,само и само ,за да покажат как Rogue иска да се излекува...другите влюбени пък се избиха :wacko:

Мога да обобщя ,че филмът не е лош,но за човек като мен,който е наясно с по-голямата част от историята на X-men,не мога да го възприема насериозно!Сценаристите са се опитали да се абстрахират донякъде от комикса,за което заслужават частични поздравления.Но тези разминавания не ги приех,имам големи предразсъдъци в това отношение.Иначе има и положителни неща-като прекрасната Storm :wub: , Collosus,Angel,Beast-които определено бяха направени много добре,страхотните ефекти,добрият звук..

Най-добре гледайте филма и преценете сами ;)Сигурен съм,че тези,които не са запознати със света на X-men ще харесат филма :)

Link to comment
Share on other sites

...
Можеше да неразказваш филма. А и никой не е казал, че трябва да го правят точно по комикса. Спайдърмен също има основни разлики с книжлето, но честно казано историята на филма ми хареса повече, въпреки че самия филм не чак толкова(главно заради актьорите).

 

 

Аз пък се радвам, че Гамбит го няма, много е загубен.

Link to comment
Share on other sites

Можеше да неразказваш филма.

Аз пък се радвам, че Гамбит го няма, много е загубен.

 

Можех,но го направих,това е тема чиято цел е да се дискутират впечатленията от филма.Аз моите вече ги споделих :) Gambit е един от най-харизматичните и обаятелни персонажи в Marvel вселената,има много повече фенове,отколкото антисимпатизанти ;) Все пак щом не го харесваш-твоя си работа,ти си знаеш :)

Ще си позволя да добавя още 2 забележки към филма:

Bolivar Trask е негър :confused :D (no offence)

Collosus е руснак ,а говори без акцент :D (доколкото чух по време на едната? му реплика) ;)

 

@Aquila,и аз това казвам,хубаво е че са се постарали да направят нещо новаторско ;) Просто аз не мога възприема филмчето по този начин,с тази история,с това развитие... ;) Не искам да налагам мнението си на никого,но така ги виждам аз нещата :) Btw,за мен Spiderman(особено 2-та част) и X-men са най-добрите филми по комикси ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз също мога да твърдя че съм голям фен на света на X-men и въпреки всички доводи на HBK

филма просто е велик!!! :)

Кърти мивки ,цепи секвой .....

Просто трябва да се гледа! :)

Link to comment
Share on other sites

Много си прав, това е тема за ВПЕЧАТЛЕНИЯ, а не за СПОЙЛЕРИ :angry1

Link to comment
Share on other sites

Много си прав, това е тема за ВПЕЧАТЛЕНИЯ, а не за СПОЙЛЕРИ :angry1

 

 

Не съм искал да разказвам филма,но така се получи ;) Съжалявам!Обещавам в бъдеще да не се повтаря :lol:

Link to comment
Share on other sites

Втората част за мен е най-добрата дотук. Ако искате ефекти - има ги в изобилие. Като история според мен за съжаление е изсмукана доста от нечии пръсти. :( И навсякъде го дават в малките задушни залички. Явно, за да могат да сгрибнат за последно парици от Шлифера. А после 3 седмици Х-МEN B) на широко

Link to comment
Share on other sites

На мен най-ми хареса първата част от филма. Не мога да обясня защо, но просто ми направи най-голямо впечатление, не че третата част е за изхвърляне, напротив. Третата също беше много яка и е жалко че има вероятност да е последна, но съм почти сигурен, че филмите по комикса X-men нама да свършат дотук.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се връщам от киното :) Филмът ми хареса ... особено краят , който дава надежди за 4-та част :)

Link to comment
Share on other sites

КАто фен на поредицата мсиля ,че хмен 3 е доста добър филм(даже си е супер як).Има малки недостатъци,но какво да се прави...

края са го измислили добре(обичам такъв тип край)....

Найстина се надявам след време да има и 4ка.

Link to comment
Share on other sites

Заслужава ли си да дам 4 кинта за кино или да си го дръпна и да го гледам в нас?

 

 

Гледай го на кино,най-малкото заради ефектите си заслужава да се види там ;)

Link to comment
Share on other sites

Във вторник го гледах в Лъки Синема и просто се разбих тотално! Вечерта преди това бях гледал втората част и ми хареса (макар и не толкова много) повече от първата, но не очаквах такава приятна изненада от тази. Третата и до колкото знам последна част е просто най-добрата от трите. Малко бяха слабите места във филма и те не попречиха изобщо на удоволстрието и красотата за окото, които бликаха от екрана.. Който не го е гледал- да го гледа докато е по кината, но в никакъв случай да не прави грешката да го гледа на ПЦ-то преди да има DVDRip!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...