Jump to content
BulForum.com

Коя е първата игра която сте играли


yahoo

Recommended Posts

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply
xaaxaxax az govorq za PC be :punk

Ne me karai da ti kacha Super Mario vav wareza ta da vidish che ima i PC variant.

 

Inache moqta parva igra beshe Turbo Driver II ,sled tova dosta vreme se machih da mina 4to nivo na Terminator :) ,no taka i n uspqh.S log. igrata TIM`s mashine zagubih meseci :woot A pyk ako trebe da sme savsem chestni pyrvata mi igra mai beshe "kartite na Windows 3.1" :P No na 9 godinki te opredeleno ne me kefeha,no togaa igrite ne se namiraha lesno i v povecheto sluchai davah dosta pari na "batkavci" za da mi dadat gore izbroenite igrichki v disketki :)

Link to comment
Share on other sites

.........i v povecheto sluchai davah dosta pari na "batkavci" za da mi dadat gore izbroenite igrichki v disketki :)

Това ми припомня времето когато на бул "България" № непомня кой имаше един ГОЛЯМ мушенник дето взимаше по 4 лева за да запише ниакоя игра на дискетка за Правец 8 и по 9 лева на дискетка със игра .......да речем за 486-ца.ДИСКЕТКА...не ЦД. Ама се провини мнооого и му затвориха магазина. Ама докато го затворят аз май дадох пари за дискетки колкото да си купя последният писък на модата тогава P 200MMX xmas.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

V zala :

(ne se bazikam predi mnogo godini imashe bezplatni zali s igri za pravec v centrovete za rabota s deca )

 

Carateca , Stariq Conan za pravec ,Digger :ghost

 

Posle na 486 v krysnika mi :

 

Doom 2 ,UFO,DiskWorld ... Nai lubimata mi beshe Black Thorn tova e nai metylskata igra . Prilicha na Prince of Persia .

 

 

i nai setne kato si vzeh moi kom prez 98 :

 

Darkstone , Blood 2 , Shogo... (basi ne si spomnqm)

 

Pyrvata igra koqto si kupih beshe Shadow Man neveroqtna e .

No vtorata chast taka i ne izleze za PC . Typo ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Кажете коя е първата компютърна игра която сте играли? Пишете година и жанр.

Link to comment
Share on other sites

Май всеки е започнал с редене на пасианси. Първи беше солитера.

П.С. Това че не си видял такава тема не означава непременно че трябва да създадеш такава.

Link to comment
Share on other sites

Фифа 99-98 година -спортна

Мидтаун маднес-рейсър(не знам годината)

Куейк 2-98 мисля-шутър

първия Ейдж-97 година-стратегия

Link to comment
Share on other sites

Аз подхванах с Worms 2 и Transport Tycoon Deluxe.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...