Jump to content
BulForum.com

Коя е първата игра която сте играли


yahoo

Recommended Posts

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Moon Patrol, Karateka и Lode Runner @ Pravec82 :woot

Абе имаше и една "игра" дето се пускаше с CALL-151 и след тва RETURN ама нея рядко я играех ;)

Link to comment
Share on other sites

xaaxaxax az govorq za PC be :punk

 

Za super mario bros

za6to si mislish 4e ia niama za PC az li4no sam igral Super Mario na moia Pravec e be6e mnogo otdavna ama disketite o6te si gi pazia i ako ne viarvash moga da ti gi pokaja a ako ima na kvo da gi pusnem moje da si napravim edno turnir4e :)

Ina4e i na men parvata mi e karatekata

 

 

ima6e i edna druga maj be6e "pojarat"

Link to comment
Share on other sites

Beyond oasis

Link to comment
Share on other sites

Purvite dve igri koito igrah biaha GP na Pravec :D i F117, strahoten simulator za vremeto si i do sega ne sum sreshtnal tolkova dobra igra kato zamisul, zashtoto vsi4ki tia MIG 29, F16 i tem podobni ne sa taka zavladiavashti kato neia :punk

Link to comment
Share on other sites

na Pravetz 16 mislq che beshe Alley Cat

:>

samo chakah maika da trygne na nqkade i zavzemah "pc"to :>>> qko

Link to comment
Share on other sites

Първата игра която съм играл беше на некав правец. С едно лилипут4е се катериш по някакви кули ама нямам много ясни спомени де беше дооооооста отдавна :D

Link to comment
Share on other sites

Na men parvite mi biaha BOLO, CARATECA, LODE RUNNER i oste niakolko, za koito obache nadali ste chuvali, tova beshe predi poveche ot 15 godini.

 

Е как ще ги забравим тия хубави времена с Правец 8 и външни флопита като дипломатически куфарчета :P Моето първо зарибяване беше с една игра, която се казваше AZTEC...

Link to comment
Share on other sites

Sega si dyrpam BIONICLE_THE_GAME_DEVIANCE :ghost

kato q svali6 kaji dali si imal nqkvi problemi s neq

az su6to q svalih no pri instalaciqta mi kaza 4e nekuf file bil zaeban i mi q prekusva. golqma e ebavka 6toto mi be6e golqm merak da q igraq. molq te kaji mi

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...