Jump to content
BulForum.com

Коя е първата игра която сте играли


yahoo

Recommended Posts

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply
KILLERINCHO аз преди Casio-то съм играл на ония руските - Яйцата, Октопода, Хокея

 

Rasco ама касиото ми го подариха на една нова година в далечната 82-83 година. Тати ми го купи от негов приятел дето щъкаше в чужбина. След това играх и тея руските ама тва касио беше първото подобие на игра дето съм играл. Съвсем елементарна игрица беше ама тогава голяма зарибявка падаше :) Даже не съм много сигурен за годината дали не беше и по рано. Ама там някъде да речем. Ебаси ся като се загледах тва е било преди 20 години. Ужас одъртявам :)

Link to comment
Share on other sites

na pravec 8 m imashe edni igrichki na disketi ot tqh sum igral za pruv put na pc igra mislq che se kazvashe skachastata topka akko ne se luja ne si spomnqm mnogo dobre ili edin poker tova sa mi spomenite ot pc igrite predi mnogo godini

Link to comment
Share on other sites

мухехееххе.. незнам :). сигурно съм бил на 4-5 години и не помня.. помня само че бяхме на гости във вуйчо и там имаше Правец... някакво човече което върви и събира злато и ходи по разни стълби :).... много зарибена игра.. Май беше Gold нещо си. Ама това още в далечните 90 години :)

Link to comment
Share on other sites

taia igri4itsa si ia igraia na GSM'a, i se mu4a da podkaram i Doom da trugne na GSM'a sushto.

ako za sushtia DOOM stawa wupros, az sum go puskal na moia GSM, ama e mnogo mizeren, obikaliash w edin labirint i ot wreme na wreme sreshtash ot tezi kruglite cherweni chudowishta deto se reiat wuw wuzduha sreshtu teb, i mojesh da gi streliash ama te ne widiah da atakuwat, samo si sediat

i oswen towa stenite sa sa edin takuw gaden cwiat che mnogo trudno se wijda kade ima stena i kade moje da se minawa....

Link to comment
Share on other sites

Lode runner estestveno, posle na 286 bubble bobble :) posle na 386 Indiana Jones and the last crusade, na 486 purvata mi beshe Command&Conquer : Red Alert; i 98 kato si upgradenah pc-to kum P166 mhz quake 2 maj purvo pusnah.... ili diablo 1 ne pomnq veche :))

Link to comment
Share on other sites

Pyrvata igra koiato sym igral beshe "Lode Runner" Hmmm..... ili pyk "Autoban", ili "Moon Patrul"niamam ideia be hora.Ama za da vi kaga sys sigurnost, shte triabva da si pusna 8-cata. Disketite gi namerih sega ostava i da si otkria i FDD-to "super markovo Chirpansko" Leleeeee , tova si beshe klasika predi 20 godini :P Sled tova mnogo se biah zaribil po "Karateka" i "Azteck" :tongue lUDNICA :P

Link to comment
Share on other sites

Първата ми игра няма да я забравя никога.... Все още я играя :woot

Казва се King's Bounty. Препоръчвам я на всички а съм сигурен че много от вас я знаят ;)

Link to comment
Share on other sites

Koya mi beshe pqrvata igra ne pomnya, ama nyakoi ot pqrvite koito sqm igral: Karateka - absolyutnata klasika, Conan, Sabotage, a i Mravcho mi napomni za absolytno lyubimata mi igra: Gold Rush... may taka se kazvashe. I edni helikopteri imashe... abe pqrvata igra ne pomnya, no godinata i kompyutqra pomnya. Samo 1983 na kompyutqr, koyto bashta mi zapoi chast po chast v bazata, kqdeto raboteshe, edin drug kolega mu napravi platkata, treti kutiyata za radost na decata...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...