Jump to content
BulForum.com

Коя е първата игра която сте играли


yahoo

Recommended Posts

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Parvata mi igra beshe na komputar Pravec 8M. Imashe edna koqto se kazvashe artileriq. Dve zamacheta se pucat edno drugo kato im zadavash skorost i traektoriq na snarqda. beshe mnogo qko. tova e bilo predi 1989 godina. a inache za po savremenni igri kato si vzeh Pentium 133 MHz 16 MB Ram i 1.2 GB HDD 1 MB video - Heretic, Hexen, Blood 1 i t.n.

Link to comment
Share on other sites

Comander Keen,Heroes1 за Пц ,а за PS Crash Bandicoot много яка игричка още си я цъкам тая лисичка .. с емулаторче де :)

а иначе много много преди тях съм цъкал Мустафата (Cadillacs and Dinosaurs)

и тя много ми харесва и до днес (цъкам си я на Маме-то ;) )

Link to comment
Share on other sites

Първата игра която съм играл беше по Ну Пагади. С вълка се събираха яйца и като се стигне до мноо високо ниво мноо ме радваше забързаният звук от търкалящите се яйца :). На времето когато имаше режими и спираше тока, цялото семейство играехме и гледахме кой ще направи най-много точки :love .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Моята първа игра ... като се замисля беше Каратеката, но сериозно играна това беше "Волфенстаин 3D" това го играх 93г.

Пък когато ми купиха компютър нашите през 95 - тогава играх Колонизацията и Доом :punk

Все още, не мога да намеря игри, които да ме заребят толкова. Предполагам, че си е чисто и просто носталгия! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Първата игра, която съм играл на PC определено не е една но щте ги изброя :D 1.Каратеката---страшно култова геймка за правец ,2.MoonPatrol --- с един луноход,3.Prince of persia....,i 4.Turret с едно оръдие дето обстрелва самолети които спускат парашутисти отгоре му...страшно зарибителни игри бяха :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...