Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Весегонската Вълчица филм за всички приятели и защитници на животните.

Ловец по време на лов ранява вълчица,но го дожалява и решава да я глада кото домашно куче. Филма разглежда конфликтите които възникват в последствие между съселяните и семейството на ловеца и връзката между човек и животно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trapped In Paradise – Една приятна коледна комедийка, която определено ще ви повдигне настроението. Историята се върти около трима братя, всеки смахнат по свой собствен начин. “Съдбата” ги води в едно забутано градче, където хората не знаят що е то престъпление, а старците са предпочитаните пазачи в банките. Нашите герои примамени от лесните пари се втурват в грабеж, но по-късно разбират каква грешка са сторили. Оказва се, че да излезнат от градчето е доста трудна мисия, а парадоксалното е, че хората от града им помагат, естествено без да знаят за деянията им.

 

Ако сте в коледно настроение, то ще приемете филма много добре, а ако не сте – гледайте го. Никълъс Кейдж не е много за комедийни роли, но понякога наистина може да бъде гениален в тях.

Оценка:5.5/10

 

Surviving Christmas – Още един филм с коледна атмосфера. За жалост доста ограничена комедия. Бен Афлек определено скапва ролята на ексцентричен богаташ, който иска да прекара коледа в родната си къща и... съвсем непознато семейство. За жалост хумора е плосък, актьорите неестествени, историята открита... с две думи – не става. Не бих ви препоръчал да го гледате, защото определено ще си изгубите времето, а има къде-къде по-добри “зимни” комедийки.

Оценка:2.5/10

 

George And The Dragon – Обичате ли приказки за дракони, принцеси, смели рицари, множество приключения, замъци, конска тор и пр.? Този филм е издържан в класически детски стил – красив рицар кръстоносец се завръща в родината си с идеята да започне миролюбив земеделски живот, но плановете му се объркват, тъй като е нарамен със задачата да намери прелестна принцеса. Като за типичен детски филм бойните сцени не блестят с нещо... любовната игра между рицаря и принцесата си я има, като разбира се в началото се мразят... ефектите са под всякаква критика... и точно когато трябва да плясна една слаба оценка на филма, нещата се променят. Това е така, защото както казах филма се води по класическа схема, която принципно е доста сполучлива – все пак това е приказка, а скромният бюджет не може да влияе толкова.

 

Един прекрасен филм за децата ви. Лично на мен в началото много ми заприлича на Робин Худ с Кевин Костнър, но и има защо... Приятно забавление за час и половина, но не и повече.

Оценка:5.5/10

 

Are We There Yet? – Поредният детски филм, имитиращ класика, но много прикрито. Home Alone е първоизточника на идеи за тази лента.

 

Героят на Айс Ти е влюбен в разведена майка, а двете й деца се оказват кошмар. Какво става обаче ако трябва да се прекара повече време с тях... на път (!), в чисто нов джип (!)...?! Не питайте...

Плосък... много плосък. Имаше заченки на комедийка за средностатистическия българин, но те се изпариха още в първите минути.

 

Боза от класа, стойте настрана.

Оценка:2/10

Link to comment
Share on other sites

Goal (2005) За първи път харесах филм,свъзан със спорта.И то много.Определено те грабва,може да е заради главния герой всъщност :D :wub: Ама много ми хареса.Макар че тази игра е..... :wacko: B) 7/10

 

Raise your voice (2004) - Ами малко по-ралично като сюжет,мислч че е добро попадение...и определено Хилари Дъф го доосвежава :) 6/10

 

Must love dogs (2005) Ами...ако не го гледате,няма да пропуснете нищо важно.Леко филмче с изтъркана история... :D 4/10

Link to comment
Share on other sites

Goal (2005) За първи път харесах филм,свъзан със спорта.И то много.Определено те грабва,може да е заради главния герой всъщност :D :wub: Ама много ми хареса.Макар че тази игра е..... :wacko: B) 7/10

Филма си е наистина много хубав, но не заради героя, а заради идеята. Даже когато момчето за 1ви път се появи на препълнения St James' Park (любимия ми стадион на любимия ми отбор в Англия) направо настръхнах. Този филм ти казва, че не трябва да се отказваш от мечтите си и много ме вдъхнови. Аз даже бих му дал оценка 9 :D

Link to comment
Share on other sites

Dragonfly - Току що гледах този леко поостарял филм, който бях изпуснал поради незнайни причини по-рано. Просто не съм очаквал толкова добър замисъл и толкова доброто му изпълнение. Ако някой е допуснал същата грешка като мен, горещо го приканвам веднага да я поправи и да си запълни свободните малко повече от час и половина :D .

 

Walking Tall - Обикновен екшън с участието на скалата, който не ангажира с усилено мислене и прекалено задълбочаване в сюжета. Идеален за разпускане след тежкия и дълъг ден. Но според мен The Rundown е по-добър, но това най-вероятно се дължи на по-голямата доза хумор, която притежава.

Link to comment
Share on other sites

The Usual Suspects (1995) Мноо готино филмче...Е такива филмчета харесвам...със "страшен" край :) Заслужава си.

 

Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) Също мноо готин филм.

 

Million Dollar Baby (2004) Вярвам че повечето от вас са го гледали но този филм ме просълзи.Филмът е доста тежък и според мен има някво послание :rolleyes:

Edited by NickelbacK
Link to comment
Share on other sites

Dog soldiers е прили4ен филм.

Link to comment
Share on other sites

Като видях аватара на MyH4o и се сетих да препоръчам сериала Prison Break. Аз редовно си го следя и много му се радвам, въпреки, че рядко се впечатлявам от сериали. Пък и главния герой е ммммммм :love

Става дума за двама братя, единия осъден на смърт, а другия нарочно влиза в затвора и прилага невероятни методи, за да помогне на брат си да избягат. Междувременно се замесват други герои във и извън затвора и става наистина много заплетено и интересно. Всеки епизод е много добре изпипан, а и актьорите си вършат доста поносимо работата.

Link to comment
Share on other sites

PRIME

Много добър филм, на моменти дотолкова разсмиващ, че трябва да паузираш, за да може да се успокоиш и тогава да продължиш. Основна тема в него е решаването на една задача с повишена трудност - отношенията майка-син-приятелка. Тук нещата са на едно съвсем друго, още по-сложно ниво. Майката (Мерил Стрийп) е психоаналитик, при това фанатичка на тема религия. Приятелката (Ума Търман) е пациент на майката и по лошо стечение на обстоятелствата не е привърженичка на същата религия. А черешката на тортата е, че е с около 15 години по-голяма от сина.

Сложно, нали? :) Мдам.

Ако искате да видите решението на тази задача и да разберете какъв е изводът от цялата ситуация, гледайте филма.

Link to comment
Share on other sites

Lord of War (2005)

5387.jpg

Филмат е много добър трябва да се гледа просто

Nicolas Cage показва желязна психика особео накрая

 

 

Какво да ви кажа?Освен че думата "Велик" е слаба пред този филм....просто разказва всичко което може да се преебе в тоя скапан живот + някоя друга истина за това какво представляват "Великите сили" направо покъртителен филм!!!Ако не сте го гледали сте изгубили страшно много!!!

Link to comment
Share on other sites

Tom Yum Goong (2005)

Филмат си заслужава

бойните сцени са просто ненормални

Оценка: 7.5/10

 

Абе филмчето си го бива но е и малко скучен :)Верно има някои яки сцени.

Да питам някой гледал ли е Chicken Little???Бива ли го :)

Link to comment
Share on other sites

Cry Wolf - Доста чакан от мен трилър , но за съжаление не отговори на очакванията ми.Гледал съм далеч по-качествени филми , но все пак на бозите , заливащи ни напоследък си заслужава 90те минути .

Оценка : 8/10

Edited by GodSmacker
Link to comment
Share on other sites

Cry wolf като история доста ми хареса.Доста е оплетена и не знаеш какво ще се слу4и.

Link to comment
Share on other sites

Абе филмчето си го бива но е и малко скучен :)Верно има някои яки сцени.

Да питам някой гледал ли е Chicken Little???Бива ли го :)

 

chiken little e dosta tapi4ak....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...