Jump to content
BulForum.com

TOCA Racedriver 3!!!!!!!!


asd

Recommended Posts

Аз вече я играх и съм очарован. Най-добрата състезателна игра заедно с Richard Burns.

ох господи

ти виждал ли си GRAN TURISMO 4 бе ????въобще има ли игра с коли която мое да се мери с нея

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

е как да излезе за pc след като е на Sony Computer Entertaiment?

точно тва е последната ps2 игра която има шанс да се появи за pc

но това не значи че gran turismo не е най добрата игра с коли

знаеш ли че за да се изиграе цялата са необходими месеци ?

поведението на колите е максимално реално а бройката коли е над 400

графиката на gt4 ще ви събере погледите ,гарантирам...

Link to comment
Share on other sites

Хора някой да знае кога ще качат играта на тайванския. От арената свалям много бавно и не ми се чака. Ако някой знае нещо да ми отговори pls.

Link to comment
Share on other sites

Хора някой да знае кога ще качат играта на тайванския. От арената свалям много бавно и не ми се чака. Ако някой знае нещо да ми отговори pls.

никога няма да я качат, поне докато не излезе кракната версия :tongue

Link to comment
Share on other sites

Тоест май по-добре да си я сваля от арената, защото като помня след колко време излезе крак за 2ката не ми се чака чак толкова.

Link to comment
Share on other sites

ох господи

ти виждал ли си GRAN TURISMO 4 бе ????въобще има ли игра с коли която мое да се мери с нея

Приятел ай стига си е хвалил тая игра

преди няколко седмици е видях даже играх (точно 10 мин)

от към графиката е добра но гейм-плея е ужасен damage колите нямат камерите са отвратителни особено онази която ти дава колата малко по отгоре

даже пича ги продава и двата диска (орегиналните) за книжката и другия

най добрия racing който съм играл е Forza Motorsport просто е пипната от всякаде няма грешка играта

не съм единствения който мисли така играта е в пъти по добра от Gran Turismo 4

много реалестичен damage много добър гейм-плей просто няма грешка

ас съм голям фен на игрите с коли но пак казвам единствено графиката беше добра всичко друго е :sick

Link to comment
Share on other sites

ти се кефиш на игри като 50 цент,фифа стрийт и тнт

просто няма кво да говорим.говорим на различни езици.

 

за да опознаеш гран туризмо ти трябват много повече от 10 минути

както и да е живей в заблуда а поста ти отива в раздел "изцепки от други форуми" в форума за конзолни геймъри

 

едит:за тази игра форца мотоспорт нищо не мога да кажа шото не съм я играл но от скрийншотовете изглежда доста добре

Link to comment
Share on other sites

ти се кефиш на игри като 50 цент,фифа стрийт и тнт

просто няма кво да говорим.говорим на различни езици.

 

за да опознаеш гран туризмо ти трябват много повече от 10 минути

както и да е живей в заблуда а поста ти отива в раздел "изцепки от други форуми" в форума за конзолни геймъри

не разбра ли че някоя игра, която ти харесва много за друг може да е пълен боклук. Същото е и с филмите и песните. Всеки си има вкус :D За някой твоя пост може да е изцепка и да звучи смешно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Вместо да се карате за малоумните игри за конзоли по-добре говорете за тази игра. Все пак за нея е темата. Eazy, играй си на телевизионната игра и спри да упрекваш всички. Различните хора си имат различни вкусове. Не сме длъжни всички да харесваме PES и GT!

Аз току що завърших шампионата 60s GT и вече съм на 23% :D

Link to comment
Share on other sites

Вместо да се карате за малоумните игри за конзоли по-добре говорете за тази игра. Все пак за нея е темата. Eazy, играй си на телевизионната игра и спри да упрекваш всички. Различните хора си имат различни вкусове. Не сме длъжни всички да харесваме PES и GT!

Аз току що завърших шампионата 60s GT и вече съм на 23% :D

 

А някой от вас дето е на пред с материала ще подскаже ли на такива като мен от де да я дръпнат тая игра, че за сега в компа имам само Ф1. Не че ми пречи но искам малко разнообразие

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да помоля някой,който играе вече Toca...да ми прати някакъв крак...ако има,де,а ако няма...Здраве да е! :)

Link to comment
Share on other sites

А някой от вас дето е на пред с материала ще подскаже ли на такива като мен от де да я дръпнат тая игра, че за сега в компа имам само Ф1. Не че ми пречи но искам малко разнообразие

 

От arenabg

 

Мога ли да помоля някой,който играе вече Toca...да ми прати някакъв крак...ако има,де,а ако няма...Здраве да е! :)

 

Крак не мисля, че има, но и не ти трябва ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой играл ли е пълната версия и ако е-нека да сподели някакви впечатления,защото бая неща трябва да изтрия,за да освободя необходимите 6гб на харда,а не ми се иска да се окажа прецакан

Link to comment
Share on other sites

Някой играл ли е пълната версия и ако е-нека да сподели някакви впечатления,защото бая неща трябва да изтрия,за да освободя необходимите 6гб на харда,а не ми се иска да се окажа прецакан

 

Играта ми се стори много добра в началото, но вече не мисля така и делнах. Прекалено лесно се управляват колите...в смисъл направих аналогия с F1 Challenge на една и съща писта.....ами аз с болид от Ф1 прецепвам напряко през завой, който взимам с 2 пъти по-висока скорост с някъв шибан прототип на Ягуар....

А иначе ще ти трябва доста повече място. Самото DVD е 7гб ако не се лъжа, а инсталацията ти иска още толкова :angry1

Link to comment
Share on other sites

оо,да,вярно,че имаше и инсталация,аз с моя 20Гб хард :bgrin: .на мен демото ми се стори твърде елементарно откъм управление,явно и самата игра си е такава

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Абе играта вече не е ли излезнала? Или ако има някъде в локал демото. Не това със Сивика а онова голямо 555 МБ.

Има я ама в арена-та :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не се прави трудно.Просто се използва SFNightmare и тва е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...