Jump to content
BulForum.com

TOCA Racedriver 3!!!!!!!!


asd

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply
Като влезеш с избрания профил -> Options -> controller set-up wizard

 

т'ва не е ли за джойстик? .... щото нещо не става. посочвам, че искам да ги преконфигурирам, давам му там Yes и ми излиза надписа "посочете бутон на контролера, който искате да използвате" и каквотои да натисна на клавитатурата надписа си седи, освен аконе "избягам" с Esc :confused

Link to comment
Share on other sites

т'ва не е ли за джойстик? .... щото нещо не става. посочвам, че искам да ги преконфигурирам, давам му там Yes и ми излиза надписа "посочете бутон на контролера, който искате да използвате" и каквотои да натисна на клавитатурата надписа си седи, освен аконе "избягам" с Esc :confused

Да моя грешка, извинявай..

Пробвай така: Options -> Driving -> избираш Player-a -> Control Assignments

Link to comment
Share on other sites

Да моя грешка, извинявай..

Пробвай така: Options -> Driving -> избираш Player-a -> Control Assignments

 

голямо благодарско.

как ги правят тея игри, да се омота човек в тях :D

btw играта ми се вижда с много "по-лесно" управление, отколкото предишната ... завоите се взимат без много "напрягане"

Link to comment
Share on other sites

голямо благодарско.

как ги правят тея игри, да се омота човек в тях :D

btw играта ми се вижда с много "по-лесно" управление, отколкото предишната ... завоите се взимат без много "напрягане"

Пък на мен ми се струва че е трудно... :bgrin:

...спрямо Мost Wanted

Link to comment
Share on other sites

Пък на мен ми се струва че е трудно... :bgrin:

...спрямо Мost Wanted

съгласен съм много е трудна много се мъчих

Link to comment
Share on other sites

голямо благодарско.

как ги правят тея игри, да се омота човек в тях :D

btw играта ми се вижда с много "по-лесно" управление, отколкото предишната ... завоите се взимат без много "напрягане"

 

Е,баш без много напрягане....зависи на коя трудност си,и на колко % е тя ;)

Link to comment
Share on other sites

Има опция управлението да бъде по-реалистично съобразно силите,които действат върху автомобила.

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме дали някой от вас е играл с волан, как реагира колата има ли поне малко реализъм? :D Щото гледам че играта има мн писти и бая коли за каране и ще е по яко да се цъка с волан (просто се чудя дали да си купя)

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме дали някой от вас е играл с волан, как реагира колата има ли поне малко реализъм? :D Щото гледам че играта има мн писти и бая коли за каране и ще е по яко да се цъка с волан (просто се чудя дали да си купя)

А пък аз се чуда как да накарам играта да приеме че имам волан и да си играя с него :) нещо или аз бъркам, или някой не си е довършил работата... някой да си е подкарал волана и ако да къде има някакви настройки?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мога да ти кажа, че хич не е реалистично, по простата причина, че колата е като залепена на пътя. На World Tour съм на 94% и не си спомням да съм се завъртал освен ако някой не ме блъсне. Тръпка има единствено в разни класове с много мощни коли и задно предаване и при положение, че излизаш с пълна газ от завоите и не използваш спирачки :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Имам два въпроса-като играя на ProCarrier мога ли да си наглася трудноста на нпс-тата,че ми са виждат много лесни :D .И второ-като започна да играя на някоя купа как след като се сейвам да си продължа от същото място на което съм стигнал в състезанията за тази купа или не може :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Изтеглих, пълне истал направих, качвам крак-а( Релоудит ) и като я пусна хвърля в Win!?

 

2.6Ghz

1Gb Ram

Ati Radeon 9600Pro 256MB

Link to comment
Share on other sites

3 ghz

768 ram

win xp 2002 SP2

 

и ме изхвърля веднага след логотата

Send/Domt Semd :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Чак днес я превъртях.Няма такава дивотия :) само офроуд състезанията ме дразнеха, всичко друго 6+.Дори има и Ф1.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...