Jump to content
BulForum.com

TOCA Racedriver 3!!!!!!!!


asd

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply
А аз как тогава я пуснах без SFNightmare? Би ли ми обяснил?

Еми има 2 варианта:

1.Оригинална игра( :laughing: )

2.Разкачил си кабелите.

Ако си я направил по друг начин кажи :)

Link to comment
Share on other sites

Еми има 2 варианта:

1.Оригинална игра( :laughing: )

2.Разкачил си кабелите.

Ако си я направил по друг начин кажи :)

 

1. Да дам пари за тая игра.... :laughing: no fuckin' way man

2. Кабелите не бих ги разкачал преди всяка игра, ако ще и свръх-реален Ф1 симулатор да е.

 

Просто пуснах програмата SFClean и като ме попита дали искам да рестартирам казах НЕ и тва беше...

Link to comment
Share on other sites

1. Да дам пари за тая игра.... :laughing: no fuckin' way man

2. Кабелите не бих ги разкачал преди всяка игра, ако ще и свръх-реален Ф1 симулатор да е.

 

Просто пуснах програмата SFClean и като ме попита дали искам да рестартирам казах НЕ и тва беше...

Ми то подобно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми то подобно :laughing:

 

То мое да е подобно, ама....

Всеки път да го чакам тъпия найтмеър да disable-ва всички устройсва, и след тва обратното....

ДОкато тва с клийн-а само веднъж го направих и после играта си тръгва нормално.

Link to comment
Share on other sites

То мое да е подобно, ама....

Всеки път да го чакам тъпия найтмеър да disable-ва всички устройсва, и след тва обратното....

ДОкато тва с клийн-а само веднъж го направих и после играта си тръгва нормално.

Ми супер кфо :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Я кажете как е подкарахте толкова лесно тая игра. Вие сте единствените, където са нямали никакви проблеми бе. Малко странно. Я кажете , че на мен и със старфорса не ми тръгва играта. Какво точно правите?

Link to comment
Share on other sites

Я кажете как е подкарахте толкова лесно тая игра. Вие сте единствените, където са нямали никакви проблеми бе. Малко странно. Я кажете , че на мен и със старфорса не ми тръгва играта. Какво точно правите?

Зна4и:

1 .псукаш си SFNightmare

2. щтрака6 на бутона Disable Node

3. после на този Disable cd

4(трябва да видиш драйва на сд-то ти master или slave e)При мен давам Primary Master off и тва е.Ако не знае6 пробвай едно от тези- Primary master off, Primary Slave off,Secondary master off , Seconadry Slave off.

Link to comment
Share on other sites

Нище не помага. направих всичко както каза в предишния пост и не става. Чеква си ми диска и ми излиза познатото съпбщение да сложа диска в друг drive. Явно ще се чака да излезе кракната версия ако излезе изобщо скоро де. Чудно ми е програмистите по света не ги ли дразни че има игра която да не могат да пробият ;) .

Link to comment
Share on other sites

Нище не помага. направих всичко както каза в предишния пост и не става. Чеква си ми диска и ми излиза познатото съпбщение да сложа диска в друг drive. Явно ще се чака да излезе кракната версия ако излезе изобщо скоро де. Чудно ми е програмистите по света не ги ли дразни че има игра която да не могат да пробият ;) .

С какъв deamon tools си?Трябва да си 4.0.

Link to comment
Share on other sites

С какъв deamon tools си?Трябва да си 4.0.

 

Да с даемон 4.03 съм. Давам дисабле на всичко както си написъл. И пак нищо. Чеква ми диска и това е. Не става. Моля се за по-скорошен крак.

Link to comment
Share on other sites

Да с даемон 4.03 съм. Давам дисабле на всичко както си написъл. И пак нищо. Чеква ми диска и това е. Не става. Моля се за по-скорошен крак.

На deamon tools-а задължително вси4ки опций трябва да са вклю4ени.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Някой може ли да е шерни в ДЦ++ или като торент да е качи някаде, понеже от дата.бг... по-бързо от 30кб няма да свалям :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сега си свалих играта и влезнах да я поразцъкам малко...

И кво да ви кажа?Доволна графика,зарибявка е ама трябва да свикна с управлението. :)

И най-много впечатление ми направи,че нямам грам насичане :) ,както на някои други игри.

Може би защото Интел са спонсори,защото има тяхна реклама като почва играта.И е направена може би да върви по-добре на Интел отколкото на AMD. :)

 

Има и реклама на NVIDIA :bgrin: , но тва не ме притеснява толкова,повече ме грее процесора :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Сега си свалих играта и влезнах да я поразцъкам малко...

И кво да ви кажа?Доволна графика,зарибявка е ама трябва да свикна с управлението. :)

И най-много впечатление ми направи,че нямам грам насичане :) ,както на някои други игри.

Може би защото Интел са спонсори,защото има тяхна реклама като почва играта.И е направена може би да върви по-добре на Интел отколкото на AMD. :)

 

Има и реклама на NVIDIA :bgrin: , но тва не ме притеснява толкова,повече ме грее процесора :D :D :D

И на AMD върви доволно :)

Иначе играта си е много зарибена... само не можах да си подкарам волана... нещо неще и да чуе тая игра за волан, ама управлението и с клавиетура не е лошо... ;)

Link to comment
Share on other sites

А бе играя на тва първото ,където пише Classic.И не ли малко тъпо направено да караш по 3 една и съща писта ? :confused

1път като тренировка(3 обиколки),1 път за квалификации (3 об.) и 1 път състезанието :)

Иначе играта е зарибена гледам че на другите там има 4x4 Monster Series - бъгита :)

 

А и искам са попитам от къде се променят настройките на видеото ?Защото само първият път като пуснах играта ме пита за тях,а в менюто на играта не можах да ги намеря.

Link to comment
Share on other sites

Добре де да попитам като свалям играта от арената още като избирам каде да се сваля ми казва че има файлове над 4 гб..и да си сменя на NTFS драйвър ? Означава ли това че след като се свалят файловете мдс и други..няма да могат да се отворят ?

 

 

edit:

Тези, на които файловата система е FAT32, да обърнат внимание, че единият файл е 4.26Gb. Тоест да не правят опит да свалят.

 

Късно го видях..а някой ще даде ли линк към играта където не е тази версия със големия мдс файл..?

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос играта ще е много добра в това няма спор

но скоро да е очаква ме ли в локалния или ще чакате кракната версия

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос играта ще е много добра в това няма спор

но скоро да е очаква ме ли в локалния или ще чакате кракната версия

Да я очакваме кракната...? :) това е стар форс

Link to comment
Share on other sites

Може би другата година ще я видим REALOADED. :)

По-времето когато вече ще сваляме тока4 със стар форс 4? :)

Иначе това, че е на торент не трябва да те плаши... в момента има предостатъчно сийдъри, като поне няколко от тях са на ггбит, така че не вярвам да я свалиш по-бавно от торента, от колкото от локалния :) Играта си заслужава!

Link to comment
Share on other sites

Е добре де само аз ли съм на FAT32 и не мога да играя играта...всички ли сте на NTFS..извинявам се че се повтарям ама си я намерих във чужд торент обаче свалям с 1кб..все си намирам тази версия с големия файл..някой да знае из българското пространство дали я има..

Link to comment
Share on other sites

Е добре де само аз ли съм на FAT32 и не мога да играя играта...всички ли сте на NTFS..извинявам се че се повтарям ама си я намерих във чужд торент обаче свалям с 1кб..все си намирам тази версия с големия файл..някой да знае из българското пространство дали я има..

Да не би в този торент играта просто да е разделена на парчета, иначе пак да си е 4 гб двд? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...