Jump to content
BulForum.com

TOCA Racedriver 3!!!!!!!!


asd

Recommended Posts

Та хора по напълно официални данни ще излиза трета част на THE BEST RACING GAME за мен.Както знаете в 2 част имаше само 15 вида састезания,сега ще бъдат 35!!!!80 модела коли някой от които тунинг модели на Ферафи,Лампоргини и Порше!!!!!Ще има около 800 елемента с които ще можеде да подобрявате колата си.Например:колко да са големи гумите,от какъв материал да са отделните части на колата ви,какъв точно модел гуми(не за дъжд или за сух път а Мишелинки :) хаха :lol: ).Около общо 100 различни писти.Ще 80% от колите ще са лиценсирани и ще бъдат напълно реални,а другите 20% коли ще бъдат някакви прототипи :D .Амииии какво друго да кажа...аха да.Играта ще излиза може би някъде началото на 2006 година.Айде кажете какво мислите или ако знаете нещо допълнително :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Ами според мен пак ще е StarForce и ще я кракнат година след това. както стана с 2-рата част, която излезе с crack преди няколко седмици.

Link to comment
Share on other sites

Мда и аз си я играя без проблеми от доста време(доста повече от месец :) ).Иначе w00x, пак StarForce че правят играта само че този път са обещали че тоя път няма да има издънки :) .Еми сега остава само да се поровичкаме малко и да намерим някой сайт с инфо :)

Link to comment
Share on other sites

Тя втората част беше на 1 DVD а третата част на колко DVD-тa ще е

Ми още доколкото знам аз не се знае.Но като гледам,че всичко е увеличено с пъти...незнам ;) .Иначе ако не си прочел първия ми пост ще има уникални тунинговани модели на Ферари,което е много добре :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми още доколкото знам аз не се знае.Но като гледам,че всичко е увеличено с пъти...незнам ;) .Иначе ако не си прочел първия ми пост ще има уникални тунинговани модели на Ферари,което е много добре :) :punk

Ами ще видим, може и яка изцепка да е. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

2 rata 4ast ja igraja ot 1godina

 

Играеш я от CloneCD. кракната версия излезе преди няколко седмици.

 

А защо кракнаха втората част чак след година??? :confused :huh: asd тва по GAME GUIDE ли го гледа?

 

защото защитата е трудна.

Link to comment
Share on other sites

Малко инфо щете ли? Ако искате,ще едитна! :P

 

EDIT:

Играта ще излезе под заглавието Toca Race Driver 3!

Ще има два шампионата - World Tour,където ще имаме достъп до много и различни коли,където след всеки старт ще скачате от клас на клас...ще има и Pro Career Mode!

Това ще е един шампионат в който ще имате възможност да изиграете първенството с всичките му там благинки - от ъпгрейди на колите,до точките след всяко състезание!И всъщност първенството няма да е едно,а с цели седем подтипа!В този режим ще можете да играете и да се състезавате в серийте :

GT,Off Road,Touring Cars,Historic,Open Wheel,Rally и Oval!Като цяло в играта ще можете да участвате в 100 шампионата...

Автомобилите..............

Като започнем от легендарните австралийски състезателни V8,минем през типични рали автомобили,джипове,та стигнем до класически модели на Mercedes w25s а.к.а. "Сребърната стрела" и до BMW FW27 (болидът на Williams BMW отбора от тазгодишния шампионат по F1,за незапознатите!)

Ще има и метеорологически влияния върху автомобила...

За поведението му ще важът и налягането на гумите,температурата,примерно ако сте използвали спирачките твърде много и те прегреят,нищо чудно ако изхвърчите на някой завой,РЕАЛИЗМЪТ ще е налице,както се вижда!Също така за поведението ще важи и до колко е пълен резервоарът на вашия "ЗВЕР"!

Агресивният изкуствен интелект на съперниците е лека пречка,но добрите "карачи" ще я превъзмогнат! :)

Играта ще излиза някъде в първата четвърт на 2006,по-конкретно към февруари!

 

По-точно играта ще се разпространява само за Европа под това название,за останалия свят и за шибаните американци (hate them),играта ще се казва Toca Race Driver 2006!Което като цяло си е пример за една титанична мисъл! :D

 

АЙДЕ asd , ЧЕТИ И ДЕРЗАЙ!

Link to comment
Share on other sites

Малко инфо щете ли? Ако искате,ще едитна! :P

Еми всичко което знам за играта съм го писал в началния пост.Ако ти знаеш нещо повече...ЕДИТВАЙЙЙЙ :D

Link to comment
Share on other sites

Е,доволни ли сте? :confused

А.....и още нещо,относно автомобилите.......еми,ще има над 50 автомобила,което си е внушителна цифра,откъдето и да го погледнеш! :excl:

Забравих да спомена,че играта ще излиза за PC,PS и XBOX,ама тва не е толкова важно! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е,доволни ли сте? :confused

А.....и още нещо,относно автомобилите.......еми,ще има над 50 автомобила,което си е внушителна цифра,откъдето и да го погледнеш! :excl:

Забравих да спомена,че играта ще излиза за PC,PS и XBOX,ама тва не е толкова важно! :lol:

Само Сребърните и Уиламс ли ще има? :(

Link to comment
Share on other sites

Играта ще е много яка.2-рата част беше много добра.И като графика и възможността да играеш в толкова много видове състезания.А в третата част горе-долу всичко ще бъде утроено.И коли и състезанията,така че очаквам,че ще бъде добро продължение.

Link to comment
Share on other sites

към Evil Smith : казах от "еди кои си......до еди кои си"....

Не съм споменал,че ще има САМО "сребърната" и Williams....

Спокойно и за Ferrari има хляб! :)

И на мен са ми любими,така че няма как да ги няма,те са като реликва в тоя спорт! :punk

Link to comment
Share on other sites

Дано има FXX. За "тежкотоварни" споменава ли се нещо? :)

 

Сигурно ще има в 2-рата част са 15 вида състезания,във третата ще бъдат 35.Няма как да не ги има.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно ще има в 2-рата част са 15 вида състезания,във третата ще бъдат 35.Няма как да не ги има.

Мда.Освен с спортни коли ще има офроуд състезания,некфи състезания с джипки.Иначе за сега моделите на коли са около 80 :punk .evil_smith споко бате.Ще има не само Формула 1 моделите на Ферари,а и до колкото знам ще има и тунинговани модели(тези за "масово" производство).Така че спох :)

Link to comment
Share on other sites

Мда.Освен с спортни коли ще има офроуд състезания,некфи състезания с джипки.Иначе за сега моделите на коли са около 80 :punk .evil_smith споко бате.Ще има не само Формула 1 моделите на Ферари,а и до колкото знам ще има и тунинговани модели(тези за "масово" производство).Така че спох :)

Стига да ми тръгне... :( та втората част я свалих (кракнатата версия) и екстрактвам аз и изведнъж при 90% ми пише, че нямало достатъчно място на харда а всъшност имаше 4гб. :confused Направих преинстал на уиндоуса и сега имам около 20ГБ след като си сваля CoD 2 ще я дърпам пак :) . До сега не съм играл втората част, но разбрах че има коли от DTM, състезания с камьони и т.н. Но на мен ми се ще накоя игра от типа Париж-Дакар. Щом в третата част ще има с джипки - ок. Иначе препоръчвам това предложение. :punk

Link to comment
Share on other sites

Играта ще е много добра. Първо пишеше, че ще излиза сега тази есен, но после го промениха за тази зима и сега на февруари. Дано излезе по-бързо защото играта ще си струва и според мен ще е по-добра от предишните 2 версии.

Link to comment
Share on other sites

Да, а аз от сега започвам да тъжа максимално, защото с мойта щайга на подписа дори трейлара на тази яка игра няма да иска да ми тръгне.... Тя машината ми страхова невроза получава като чуе за ТОКА РЕЙС....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...