Jump to content
BulForum.com

Saw II


DELUXe

Recommended Posts

Абе аз след обяд заспивам на South Park шото съм със стопени лагери от даскало ма тва не значи че тва не е най-смешната анимация, която съм гледал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Според мен 1 беше по-интересен, но и 2 не е никак зле, заслужава си да се гледа. За 1 не бях подготвен какво да очаквам, но за 2 вече знаех, че ще има изненади и се досетих какво ще стане горе-долу.

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм ша излиза ли на кино в Пловдив шото вече колко време :wacko:

 

Не съм гледал още двойката поради простата причина че Saw ме е един от любимите филми и не искам да го гледам с лошо качество

И мен тва ма спира, ма то търпението на човек не е безкрайно :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм ша излиза ли на кино в Пловдив шото вече колко време :wacko:

и аз това се питам :wacko: Не съм гледал още двойката поради простата причина че Saw ме е един от любимите филми и не искам да го гледам с лошо качество :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

е, по-голяма боза от saw II няма .... :sick

просто се чудя как толкова много хора го харесват (а и първа част) :blink:

 

Въпрос на вкус - казало кучето и си облизало задника :D

Link to comment
Share on other sites

Не мога да кажа коя от двете части е по-добра. Доволен съм, че са успели пак да измислят изненадващ край. Доволен съм от атмосферата - успешно бяха предадени паниката и отчаянието на "заточените". Абе доволен съм :)

Сега с нетърпение чакам Final Destination 3 :punk

Link to comment
Share on other sites

Аааааааааа гледах го най-накраяяя. Ми кво да говоря, то нямам думи. Велик филм! Изкъртих се! Мноо як! И 1 и 2 част са страхотни. Обаче, аз като един заклет киноман веднага щом видях Аманда я разконспирирах :ghost

Link to comment
Share on other sites

И 1 и 2 част са страхотни.

Втората част продължение на първата ли е ... защото аз не съм гледал 1-вата и нз дали ще зацепя за какво става въпрос ... ?

Link to comment
Share on other sites

Втората част продължение на първата ли е ... защото аз не съм гледал 1-вата и нз дали ще зацепя за какво става въпрос ... ?

 

Ами да...2 част е продължение на 1 част :) И наистина ще е добре да гледаш първо 1 част да не кажа задължително...кво да казвам задължително е да гледаш първо 1 част за да се изкефиш максимално на 2 и да разбереш нещо все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Някой ще качи ли Soundtrack към филма или да даде линкче от къде да си го дръпна че ми харсват някой от песните?Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Датата е с един ден разлика от тая на втората част.Същото е и с датата на първия филм :) Демек и трите излизат с по едно и също време сяка година с един ден разлика.Нещо такова :)

Link to comment
Share on other sites

Датата е с един ден разлика от тая на втората част.Същото е и с датата на първия филм :) Демек и трите излизат с по едно и също време сяка година с един ден разлика.Нещо такова :)

 

 

И трите филма излизат на хелоин(не съм сигурен че се пише така ) !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Яко, много яко. На днешно време, пълно с толкова клишета трудно се прави толкова повлияващ филм

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...