Jump to content
BulForum.com

Saw II


DELUXe

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply
Еми той си му го каза, че когато таймера изтече ще намери сина си. Ама не те тръгнаха да го търсят - да намериха къщата ама там какво да видят всичко се е случило вече и това което го гледаха е запис :punk След като истече таймера се отвори нещо като сейф и там беше сина му жив и читав, но през това време се оказва че онази жертва която се спаси от първата част се е съюзила с тоя гадния... я направо си свали целия як е края :D

 

http://movies.co.jp:8080/FTP/Moviez/Saw.2..../mvn-saw2ts.avi - това е целия филм

Ах ти високо-интелигентно флуудърско създание! НЕ ПИШИ КАКВО СТАВА ВЪВ ФИЛМА!!! ЗА ТВА Е ИЗМИСЛЕН ЖЪЛТИЯ ЦВЯТ!!!

Link to comment
Share on other sites

Хубу, че са осетих по-рано та не прочетох сичко квото си писал бе афганистанец :angry: найш на колко хора развали кефа, интелигенция ненагледна :angry1

Link to comment
Share on other sites

а ве я си гледайте работата човека попита аз му отговорих да не сте чели :angry1

 

Да го беше написал с жълто, че да не го прочетем. Ех как искам да стана един модератор тука в тоя раздел...

 

ае ти луд ли си къв си, да му беше пратил едно ЛС, баси :angry1

 

ок земете сега ме обесете за някаф прост филм бахти народа дето сте :angry: а както аз се стремя да не обиждам така и вие не обиждайте ако имате поне малко приличие. Все пак несме на селски събор! @Psihara^^ !!!

Link to comment
Share on other sites

а ве я си гледайте работата човека попита аз му отговорих да не сте чели :angry1

 

Да го беше написал с жълто, че да не го прочетем. Ех как искам да стана един модератор тука в тоя раздел...

Link to comment
Share on other sites

А бе тия, дето искат да знаят кво става в някои филм що не си отворят една тема и там да си ги разказват на воля и да пишат ако искат и с резеда...както се бях отнесъл и прочетох всичко. 50 % от кефа си отиде заради нечие скапано любопитство.

Link to comment
Share on other sites

@Bufu .. Не съм имал за цел да те засегна , а да ти подскажа какво не трябва да се прави. Ако съм те засегнал си поднасям извинението и недей прави така следващия път , защото в случая не съм аз малкия...

Link to comment
Share on other sites

Ок извинявам се на всички постъпих глупаво :( Ако може някой модер да затрие постовете много ще съм му благодарен. А филма не си мислете, че няма да ви хареса много е зарибен + това има има и други неща който се случват накрая и е интересно! Надявам се да се е върнал малко загубения интерес.

 

Не е нужно да ти го трият. просто го едитни и махни SPOILERите от поста.
Ама аз одавна съм ги махнал...
Link to comment
Share on other sites

Ок извинявам се на всички постъпих глупаво :( Ако може някой модер да затрие постовете много ще съм му благодарен. А филма не си мислете, че няма да ви хареса много е зарибен + това има има и други неща който се случват накрая и е интересно! Надявам се да се е върнал малко загубения интерес.

 

Не е нужно да ти го трият. просто го едитни и махни SPOILERите от поста.

Link to comment
Share on other sites

Добре че съм пропуснал "спойлерите" :)

 

Та някой знае ли кога ще излиза на кино в Пловдив?

хаха,нахвърлиха се на момчето а аз дори не погледнах на поста му. :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Емм ако може да се съди по: "Гледах го към 2 4аса през ноща да е по-ефектно ... но след 20тата мин заспах" ..... неговори мн добре за филма :)

Това не значи че филма не е хубав.Аз примерно гледам едно предаване по Discovery Channel дето го дават от 12:00 чеса(през ноща ;) ) и по принцип много го харесвам но понякога се е случвало да заспа.Щото съм се проснал на дивана пък и ставам рано и не спа достатъчно

 

EDIT

Виж му реитинга :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...