Jump to content
BulForum.com

Botev-Loko(pd)


DeR_MeISteR|

Recommended Posts

Е... айде,айде! Точно след гола викахме като побъркани,поне аз повече се надъхах!

 

Не знам до колко се е чувало,но щом казваш.... :unsure: :blink:

 

Ае поздрави.. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply
@nakata89 Стига с тия съдии вече. Изтъркахте се ви казах. Изобщо не е повлиял на резултата съдията

гледам те, че даваш обективни мнения и съм съгласен с това по горе, но въпросът е принципен. не може да се даде червен картон за такава глупост, а играчите на локо да не получат нито един жълт :) съдииството за мен пак беше на много ниско ниво въпреки големите приказки на боби михайлов и ко :angry: не говоря само за този мач, а като цяло

Link to comment
Share on other sites

Заслужавахме победата, но много пропуски. Локото освен гола и гредата почти нищо нямаше. Съдята нямаше еднакъв критерии за двата отбора. Спираха ни атаките със засади, а на тях им даваше за всяко падане фал

Link to comment
Share on other sites

ahah we botev1912 kvo pak ti e vinoven sadiqta naish li 4e lil4o arsoF trqbvashe da ima 5 puti 4erven karton deto pokazvashe na fenovere sredni prustovo i se praveshe 4e ni shiba 4ist 4erven karton i za toq baluk kakalof deto vlezna s elenski na stoqn kolev.........kvo da govorim vkarahte gola i kakto sqka goidna po4nahte da lejite...

Link to comment
Share on other sites

Стана хубав мач. Имаше си сичко, ама тоя съдията определено свири за Локото. А тоя Какалов трябва да го продават, за нищо не става тоя :angry1

Link to comment
Share on other sites

Авуе как може да казвате че съдията не е повлиял...вие воубще гледали ли сте мача или си говорите наизуст.

КАкалов наистина много пропусна но беше нахъсан тичаше много и трябва да му се прости...

Link to comment
Share on other sites

Заслужавахме победата, но много пропуски. Локото освен гола и гредата почти нищо нямаше. Съдята нямаше еднакъв критерии за двата отбора. Спираха ни атаките със засади, а на тях им за всяко падане фал

 

aide aide sled 80tata min imashe samo teatralni padaniq koito zaslujavaha kartoni do edin,osobeno onzi smeshnik koito ritna kolev naglo i nakraq oshte po-naglo se stropoli taka se edno sa go ritali 12 4oveka...fairlpay.sadiata NE povliq na krainiq rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Много як мач се получи , агитката на Ботев ме разби , дивя цял мач B) . Локото викаха само преди мача пред стадиона :bgrin: и когато вкараха гола ... Съдийството за мен беше кофти ... особено червения картон можеше да го спести ... И в началото на мача всяко единоборство го свири фал за Локото :blink: ... Какалов само дето може да търчи , иначе е пълно дръвце :lol: Много публика се събра , което е супер ! Дано и за напред се получава така :zzz

Link to comment
Share on other sites

Одеве като се прибирах видях Недко Миленов и той се прибира от мача. Викам му :" Ей Недкоо , в понеделник на тренировката взимаш една машинка и постригваш Какалов нула номер и после след всяка тренировка да следиш да остава и да тренира излизания срещу вратаря !!!! "

 

Ей ,мамка му ,полудяхме всички с тия положения на Какалов.На тоя тип всяко спиране му беше къс пас ,а онова в края на мача просто беше задължен да го направи...Пичовете от Локо тряя да го черпите, най-вече за положението в края на мача

 

Иначе пореден добър мач на Домакинов .Прави ми впечатление че през този сезон много е израстнал - прави доста добри мачове и то във важни срещи и срещу по-добри отбори, днес почти не сгреши. За "магьосника от Войсил" каквото и да кажа ще е малко - на тая възраст е все още номер едно. Иска ми се да имахме още няколко подобни на него ,може и малко по-слаби. Стараха се и другите - Лильо изкара две трудни положения .Като цяло добър мач на отбора .

Като се има предвид че от началото на сезона сме домакинствали на ЦСКА, Локо(Сф), Славия,Литекс и Локо(Пд) - мога да кажа доста прилично представяне на отбора. Не че сме нещо особено ,но все пак се стараят момчетата и в Пловдив ни победиха само чорбите.

 

Колкото до съдията и спорните моменти.Факт е че в накои ситуации Индианеца направи странни отсъждания, в един период през първото полувреме даде няколко обратни фала един след друг, определено не е съдия за такъв мач. Не се оправдавам със съдията . Червения картон на Боби - ами червен си е , това е факт. Самия Боби е виновен - при първия му жълт картон , Фугата го провокира и той нашия вместо да замълчи тръгна да се прави на мъж - друг е въпроса че и на Фугата можеше да бъде даден ,ама аре ся. Колкото до втория жълт - ся вярно че напрежението е голямо и че да вкараш гол в такъв момент си е голяма радост,но все пак можеше да помисли мъничко(все пак имаше жълт преди това) - защо бяха тия събличания на фанели и т.н. И мен ме дразни това правило ,но то си е правило.

 

LOKOMOTIVcho, гледам че минаваш с тънката ирония няколко поста по-горе, че сме се радвали на Х-са.Чак да сме умирали от кеф - не. Ама аз не виждам нищо срамно с оглед на развитието на мача.Не загубихме мач в който изоставахме в резултата. Все пак вие сте ексшампион и два пъти поред участник в турнирите ,що да не сме доволни.Факт ли е че Локо има по добри и опитни футболисти - мисля че да. С тия футболисти на Ботев и това не е никак малко.Та ние миналия сезон бяхме в "Б" група...

 

Относно публиката - мисля че можеше малко повечко хора да има , но тва е ... Според мен на миналото дерби имаше повече хора.

Link to comment
Share on other sites

Агитката на Локото след 1:1 си глътнаха езиците

Точно! А Ботев са щастливи от резултата.

В този мач Ботев СПЕЧЕЛИ точка, а Локомотив загуби две. Поздравления!

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho, гледам че минаваш с тънката ирония няколко поста по-горе, че сме се радвали на Х-са.Чак да сме умирали от кеф - не. Ама аз не виждам нищо срамно с оглед на развитието на мача.Не загубихме мач в който изоставахме в резултата. Все пак вие сте ексшампион и два пъти поред участник в турнирите ,що да не сме доволни.Факт ли е че Локо има по добри и опитни футболисти - мисля че да. С тия футболисти на Ботев и това не е никак малко.Та ние миналия сезон бяхме в "Б" група...

 

Относно публиката - мисля че можеше малко повечко хора да има , но тва е ... Според мен на миналото дерби имаше повече хора.

Не казвам, че сте умрели от кеф, а просто ми се стори, че радостта ви след мача беше огромна, но явно съм сбъркал :huh: Верно е, че играхме много слабо и ми се струва, че имаше извесна доза подценяване от страна на футболистите, а вие точно обратно - играхте много надъхано. Както и да го гледаме и двата отбора имаха своите положения и според мен логично завърши Х, а публиката според мен беше повече от миналия мач :blink:

Link to comment
Share on other sites

Съдията "каубой" не показа еднакви критерии при даването на картони.Беше много уставен при втория жълт на Боби, но в същото време спести картони на локото, а имаше и удари без топка.Иначе, щеше да е много добре, ако Какалов беше отбелязал за 2:1, но... ще почакаме мача на "Лаута".

Link to comment
Share on other sites

Аз пък по-малко хора на Ботев - Локо не бях виждал.

Как не ви е срам да пишете глупости!

 

Страхотен мач! Това дерби е уникално събитие за Пловдив...страхотно е. Истински футболен празник. Това е най-качественото дерби в Българското първенство. Хубаво игра и много колоритна публика. Каквото щът да ми говорят и по радио и по телевизя...друго подобно дерби в България няма! Шопите могат само да мечтаят... Страхотна обстановка. Тръпката е неповторима. Това е футбол...истински Пловдивски футбол!

Link to comment
Share on other sites

Бях впечатлен от красивото лежане последните 15 минути. Направо изкуство. Не се излагайте бе пичове. Медицинския екип на Ботев се измори повече от футболистите.

Mi vashte pak se edno ne lejaxa sq 4e malko kakoto se prestaravashe s simulacite si e istina!!!No i futbolisitite na lokoto lejaxa!!!Pak i sadqta v na4aloto na ma4a mn tanko podkrepqshe otbora na Lokomotiv!!!

Link to comment
Share on other sites

Mani mani sq po diema + slusham nqkav dartak vika 4e ma4a bil ogovoren!!!Nqma nikva ogovorka 100% sam siguren pak i e oshte 1 sezon i e dosta rano za ugovorki!!!Ma4a beshe ludnica!!

 

Nqkoi znae li neshto dali sled ma4a e stanal boq nqkade i po tochno na sto4na gara??? :pirate

Link to comment
Share on other sites

Пак почнахте да говорите глупости мама му дееба! :angry1

Клишираните реплики от сорта на САМО БОТЕВ и САМО ЛОКО са напълно излишни.....ЕБАТИ!

В този мач просто Локо дадоха възможност на Ботев да отнесът точките!

Аз лично преди години бях на страната на Локо и мразех Ботев страшно много,ама се убедих че няма почва в нашия български просташки футбол! ЗА КАКВО ми кажете бяха тия простотий и на двата отбора в края на второто полувреме,а? - ОМРАЗА,това е отговорът!

Изцепките от типа на : Локо/Ботев в UEFA,са абсолютни глупави безсмислени изказвания,защото НИКОГА,ама НИКОГА няма да бъдем на нивото на европейския футбол!

Някой от евро отборите преминаха през този период в който сме ние,ама ние никога няма да преминем,щото такива са ни агитките,такива са ни и скапаните футболисти - изпълнени с омраза!

Докато не се премахне омразата и докато не започне да се ИЗКОРЕНЯВА както трябва , няма да има нормален футбол в на'ща мила родина!Агитките ни ходят на мачовете само и само да се бият,отиват за кървавия "пир" , за к'во,ЕБАТИ!!!!

Просто няма кво повече да коментирам,смятам че казах достатъчно!

Който иска да ме псува , който иска да не ме псува!

Тва си е изцяло лично МОЕ мнение!

Link to comment
Share on other sites

Имам записа от мача.Картината е много лоша, без звук и без първите 7 минути от мача е , но ако все пак някой го иска ще го кача на торента :bgrin:

 

 

Съдията наистина даде 1-2 картона в повече за Ботев ( 2-та на Боби Димитров си бяха правилни ) и спести 1-2 на Локото, но не попречи да стане добро дерби , а не като Вечния фарс на шопите B) Гола на Локомотив си беше редовен...не както го описват в botev1912.com (то там са попрекалили с измислиците си :laughing: ) :)

Link to comment
Share on other sites

Пак почнахте да говорите глупости мама му дееба! :angry1

Клишираните реплики от сорта на САМО БОТЕВ и САМО ЛОКО са напълно излишни.....ЕБАТИ!

В този мач просто Локо дадоха възможност на Ботев да отнесът точките!

Аз лично преди години бях на страната на Локо и мразех Ботев страшно много,ама се убедих че няма почва в нашия български просташки футбол! ЗА КАКВО ми кажете бяха тия простотий и на двата отбора в края на второто полувреме,а? - ОМРАЗА,това е отговорът!

Изцепките от типа на : Локо/Ботев в UEFA,са абсолютни глупави безсмислени изказвания,защото НИКОГА,ама НИКОГА няма да бъдем на нивото на европейския футбол!

Някой от евро отборите преминаха през този период в който сме ние,ама ние никога няма да преминем,щото такива са ни агитките,такива са ни и скапаните футболисти - изпълнени с омраза!

Докато не се премахне омразата и докато не започне да се ИЗКОРЕНЯВА както трябва , няма да има нормален футбол в на'ща мила родина!Агитките ни ходят на мачовете само и само да се бият,отиват за кървавия "пир" , за к'во,ЕБАТИ!!!!

Просто няма кво повече да коментирам,смятам че казах достатъчно!

Който иска да ме псува , който иска да не ме псува!

Тва си е изцяло лично МОЕ мнение!

ами защо тогава имаме 3 отбора в групите на uefa мисля че те са на доста европейско ниво ааа чакай чакай те 2 пък и да земат да бият първите мачове :D

Link to comment
Share on other sites

Ei marmot...tva za botev v uefa i shampion go kazah na shega zashtoto zanm che trqbva oshte mnogo rabota v otbora ni.

A plus tva az hodq na vseki domakinski mach v agitkata no ne da se biq tva kvoto govorish sa obshti raboti

 

p.s.-syjalqvam che pisha takava ama neshto mi se precaka kirilicata a ne moga da si zamulcha

 

the alien kachi gi az gi iskam no ako mojesh ne na torent.Ako ne mojesh shte se opitam da gi drupna ot torent

Link to comment
Share on other sites

Изцепките от типа на : Локо/Ботев в UEFA,са абсолютни глупави безсмислени изказвания,защото НИКОГА,ама НИКОГА няма да бъдем на нивото на европейския футбол!

Някой от евро отборите преминаха през този период в който сме ние,ама ние никога няма да преминем,щото такива са ни агитките,такива са ни и скапаните футболисти - изпълнени с омраза!

Докато не се премахне омразата и докато не започне да се ИЗКОРЕНЯВА както трябва , няма да има нормален футбол в на'ща мила родина

 

Който иска да ме псува , който иска да не ме псува!

 

Няма за кво да те псувам ,написал си достатъчно истини. Обаче не е невъзможно да се развием към по-добро. Професионализъм му е майката ,ама не такъв като нашия - а 100%-ов. И все пак въпреки сегашното положение мисля че можем да развием към по-добро.

Link to comment
Share on other sites

Една е истината - че няма кой да отпусне повече пари за поддръжка!

Ето преди време стадионът на Локо рухна!

Просто няма кво да плявим...

Абе има,колкото и да съм противоречив,таланти...вземете Димитър Бербатов,в последно време не е в топ форма,ама си баца кинтите,КЪДЕ,обаче!? - в Германия! - просто явно и на него му е писнало от българските неща като "бутни кинти на съдията и си гледай сейра"!

Има доста проблеми в българския футбол и тряя се погледне достатъчно сериозно! - а не само да се намесват куките!

Тряя да се направи нещо вътре в управлението на БФС!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...