Jump to content
BulForum.com

Botev-Loko(pd)


DeR_MeISteR|

Recommended Posts

Преди 5-6 години имаше един момент ,когато продаваха наливна бира и на нашия стадион. Обаче се случиха няколко "инцидента" меджу наши фенове попрекалили с "разхлаждането" с биричка :D След което логично се спря с продажбата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Някой от локомотивците знае ли откъде ще си взимаме билети? В смисъл от нашия стадион ли? Ако е така кога ще ги пуснат и в колко часа ще се съберем да вървим към стадиона?

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах по случайност Сашо Диков и даваха репортаж от Локо Пд - Вихрен.

След мача изпълнителните директори на двата отбора бяха възмутени от съдийството и този на Вихрен казва:

Не знам какво е това съдийство!То даже страничният е дебел и няма никаква фигура,вижте го само,по-дебел е от мен.
:blink: :lol:

И след това говореше за жълтите картони:

Съдията по всякакъв начин гледаше да даде картони на играчите на двата отбора,за да ги извади от следващите срещи./Вихрен-Левски;Ботев-Локо/.

Мисля,че тоя съдия свири за Левски и Ботев!

:blink: :lol:

 

А освен това,което цитирах,г-н изпълнителния директор на Вихрен ръсеше сумати глупости,даже по едно време почна да псува... и това става сично пред камерата :blink:

 

Не знам кви са тея хора....

 

А по-голям олигофрен от Сашо Диков няма!! :dry:

Пуска автогола на играч от Беласица (с/у Ботев) и на забавен кадър дава реакциите на играчите на Ботев и вика :

Вижте,те даже не се радват...а тук виждаде как Стефан Костадинов се хваща за главата

 

Според него /а и според други/ мачът е бил уреден или нещо от сорта или че бил игран на точен резултат... общо взето такива работи :huh: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Относно "наредения" за точен резултат мач Беласица : Ботев - абсолютни смехории... Няма такъв филм.И причината е не в реакциите на играчите от двата отбора ,ами в това че нито един голям и стабилен букмейкър не дава залози за точен резултат от българското първенство. Освен това съществуват лимити на залозите - никой няма да ви остави да си залагате големи суми на резултати от типа 3:2, 4:1 и т.н. Bet-at-home ,който постоянно се цитира в предаването на пациента Сашо Диков изобщо не е голям и стабилен БМ ,нито пък е от много известните ,което още повече намалява шанса да се приемат големи суми на такива събития - пък и да ви изплатят евентуалните печалби после. Цялата работа е много смешна , кофти е че се случи точно преди мача с Локо , сега в отбора може да се е получило напрежение следствие на скандала и конското дето им е чел Ясен вчера...

 

А пък пича от Вихрен явно е бил бая превъзбуден щом е казал че съдията на мача Локо- Вихрен е " ...свирел за .. Ботев " :D :D

Link to comment
Share on other sites

Някой от локомотивците знае ли откъде ще си взимаме билети? В смисъл от нашия стадион ли? Ако е така кога ще ги пуснат и в колко часа ще се съберем да вървим към стадиона?

Предполагам, че ще ги пускат в деня на мача и ще се тръгва някъде към 13:00 часа от Лаута. Аз всеки ден съм там и като разбера ще пиша. А пък Сашо Диков винаги е търсел под мухата слон, такаче тия негови коментари за нагласени мачове не ги слушайте, иначе е пич като каже "YES!" или "Мерси, мерси" или "Късам ти шалтера без да ми мигне окото братче" :D

Link to comment
Share on other sites

Някой от локомотивците знае ли откъде ще си взимаме билети? В смисъл от нашия стадион ли? Ако е така кога ще ги пуснат и в колко часа ще се съберем да вървим към стадиона?

 

ПРЕДИ ВЕЧНОТО ПЛОВДИВСКО ДЕРБИ

 

Дербито между Ботев Пд и Локомотив Пд ще се играе тази събота от 14.00 ч. и ще се предава по телевизия "Евроком - България". Феновете на черно-белите ще тръгнат организирано от стадиона в кв. Лаута около 12 ч. наобед, а билети за гостуващия сектор на стадион "Ботев" ще се продават на касите на стадиона на железничарите още от сутринта, за да се избегне излишното напрежение минути преди срещата.

 

31.10.2005

Link to comment
Share on other sites

2500.. Стигат ви! Даже са ви много :lol:

 

 

Всеки,който ще ходи в ТИ - ако не сте влезнали до 13:30 ще гледате мача от друга трибуна B)

Link to comment
Share on other sites

2500.. Стигат ви! Даже са ви много :lol:

Всеки,който ще ходи в ТИ - ако не сте влезнали до 13:30 ще гледате мача от друга трибуна B)

 

 

Да така е...впрочем Клетката събира 3000 човека така че спокойно ще са над 2500 билетите....впрочем това за 1:30 си е съвсем вярно и наистина няма да се пускат хора след този час затва си правете сметката...

Link to comment
Share on other sites

РЕШЕНИЯ НА ИЗВЪНРЕДНАТА СБИРКА НА ФК*1912*

В деня на дербито,точно в 13.30 ще се затвори вратата на ТРИБУНА ИЗТОК.Всеки който иска да гледа мача в този сектор да си направи сметката и да дойде поне в 12.00 за да си закупи билет и да влезе по-рано.Няма да се правят изключения за туристи и мърди ,които се влачат в последният момент.Като се има напредвид съгласуваните действия на бултрасите,много е важно всички да са заели местата си по- рано и да се избегнат задръстванията пред вратата на секторите.ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всички бултраси да бъдат с черни дрехи или такива които не са в крещящи цветове,за да се смесят с общата фенска маса.Носете си шапки и по време на мача си завържете шалове на лицата.Качулките в тъмни тонове също са много удобни.Сред истинските фенове ще има внедрени органи на реда ,така че е желателно всеки да си сменя мястото постоянно-в смисъл качвайте се през редовете,местете се наляво и надясно.Ако от пистата усетите ,че бъдете посочени от хората екипирани в допотопни униформи просто изчезнете 50 метра встрани,свалете шапката си или връхната дреха.На Трибуна Изток не се седи по пейките и не се чопли слънчоглед.Всеки който блее и не пее можете спокойно да го наритате .Слушайте всички мегафоните и хората от ВИШКАТА.Елате на мача почти трезви,нека оставим алкохола за след срещата.Пропусквателният режим ще бъде ужасен и нека не се дават поводи на органите да връщат фенове.

АБСОЛЮТНО СЕ ЗАБРАНЯВА СВОЕВОЛНО ВКАРВАНЕ НА РАЗНИ РАБОТИ НА СОБСТВЕНА ВОЛЯ И ХВЪРЛЯНЕ НА ДРУГИ РАБОТИ ПО ПИСТАТА.КОЙТО ГО НАПРАВИ ЩЕ СИ НОСИ ПОСЛЕДСТВИЯТА И ЩЕ БЪДЕ НАКАЗАН ОЩЕ НА ТРИБУНАТА. ИМА ПЛАН ЗА ДЕЙСТВИЕ НА БУЛТРАСИТЕ ПО ВРЕМЕ НА МАЧА И АКО НЕ ГО ЗНАЕТЕ,ПРОСТО НЕ ГО ПРОВАЛЯЙТЕ.

ЕТО И СПИСЪКА НА ТЕЗИ КОИТО ДАДОХА ДНЕС ПРИНОС ЗА КАУЗАТА: Пушилката,Мармалада,Тракия Фронт,Цилиндъра,Добромир,ФК ЛОНДОН,АЗИЯ,ОК Такси,Митко,Даскала,R6,Доктора,София-Лондон,Доник,ШЕТА и още няколко незнайни воина.

Очакваме и другите бултраси да помогнат с каквото могат,като визираме гилдията на бакшишите,складовете на едро от Брезовско шосе, Борса Лъч и държавните слижители,които работят в сферата на ежедневните подкупи и други задкулисни облаги!!!

www.botev1912.com

Link to comment
Share on other sites

Спортно-техническият директор на Ботев Костадин Костадинов каза, че едва ли на мача ще дойдат повече от 15 000 зрители. Той добави, че за да няма проблеми ще бъдат осигурени повече билети. 2000 билета ще бъдат предоставени за феновете на Локомотив (Пловдив). От фенклуба на "черно-белите" изразиха недоволство от високата цена на билетите - 3 лева.

 

 

O боже... :hump:

Link to comment
Share on other sites

kvo o boje we???? po minalata godina za julturite bileta beshe 2 leva!!!!

 

Нали няма да минаваме на "жълтури" и "буфери"? И между другото, тази година ВСИЧКИ домакински наши мачове билетите са 3лв, стига сте пискали.

Link to comment
Share on other sites

Тва са глупости за възраженията... и 5 лева да е, пак си струва за това дерби.

 

Dreamer, бях сигурен че са глупости. Мисля че последните години винаги е била такава цената.Незнам откъде са го измислили ши***ите журналисти , само интриги търсят и сами ги правят мамицата им долна...

Цената си е напълно нормална,на всеки наш мач си е толкова, каквaто ще е цената за 2500-3000 локомотивци такaва ще е и за още над 10 000 човека по другите сектори(без ТИ).Както и бройката билети си е нормална.20 000 отпечатани билета - 10% са 2000 , 2500 дадени на Локомотив,най-вероятно ще стигнат и до 3000. Само на ТИ билета ще е 2 кинта,но там от бая време е толкова. Всичко си е нормално. Мисля си обаче че можеха да пуснат билетите в продажба 2-3 дни по рано,така се прави майна.За такъв мач е нормално и логично да се пуснат по рано билетите.Ама тва е , имаме още доста да път да изминем докато се усъвършенстват тия неща.

Link to comment
Share on other sites

ahha 3 lv. nikoga nqma da dam naprimer za botev:marec 3 lv shtoto kyv futbol sha vidq? nqkakvi kuci igraqt mach :) te botev kvo mogat nishto samo s loko igraq taq godina botev sa putnici pak

 

mne botev nqmat shans taq godina!!!!!!!

 

 

Пич, свали малко черно-белите очила и се опитай да бъдеш по обективен.

 

1. Никой не те кара да даваш пари за Ботев - Марек. Ти ще дадеш пари за да гледаш любимото си Локо , нали ??? По същата тая логика много хора(например ботевисти) пък не биха дали пари за мача Локо - Марек например. Какво да гледат там ??

 

2. Май тоя сезон не си гледал мачове на Ботев.За момента не сме особено застрашени. В Пловдив отбора играе добре - взе точки от Локо(Сф) и Литекс и все още не е играл с нито един от отборите като домакин(с изкл. на Марек) които ще се борят да не изпаднат . Така че относно изпадането едва ли ще стане работата.

Link to comment
Share on other sites

Reality, stay он топик... сдържай си квалификациите и говори само за дербито щото не ми се затваря пореден топик заради тебе. Досега темата сефте не е опорочена (въпреки нечии опити + твоите).

Link to comment
Share on other sites

На какво ми мирише?Я подушете малко....не не е боба дето ядох на обед....а правилно на СПОР!!!Вземете пример от мен имам 3 наказания за псуване в теми за Ботев и Локо ама си търпа....направете го и вие!!!

 

Reality пич...ела гледай един мач тогава говори дали играем зле...както каза Nostradamos футбола си ни е много красив....само че нападателите са заспали и не вкарват :angry1 ....айде стиснете си ръчичките и се примирете и ще ви дам по едно бонбонче :P

Link to comment
Share on other sites

Тука темата доста загрубя и отива пак към заяждания. И Nostradamos и Reality доста клонят към пристрастието, но от това няма смисъл. Билетите са на нормална цена и определено си заслужава за такъв мач. Можеше поне 3000 билета да отпуснат от Ботев, но не вярвам да оставят някой локомотивец извън стадиона, засега не се е случвало и няма да се случи. Но съм напълно съгласен, че билетите за такъв мач се пускат поне 2-3 дена по-рано за да се избегнат навалиците, но все пак сме в България и всичко се оставя за последно.

 

@Reality гледам ти аватара и се чудя к'во ли е т'ва GMT ама се досетих, че имаш предвид GOTT-MIT-UNS, та да ти кажа, че не се пише GMT, а GMU ;) Също и за NP - Napoletani Club Plovdiv -> NCP ;)

Link to comment
Share on other sites

Поизтрих малко постове. Reality при следващото му заяждане ще получи дизабъл за 2 седмици щото явно годинките не му стигат...

 

следващия който се опита да опорочи темата с обиди и намеци ще го последва

 

btw: Reality е на модерейтед и както се вижда махане няма да има ...

 

end of story

 

start on topic or del/warn/mod/disable/ban...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...