Jump to content
BulForum.com

Botev-Loko(pd)


DeR_MeISteR|

Recommended Posts

Само ще помоля някой, имащ тунер да запише мача, за да можем по-лесно да обсъждаме евентуални спорни ситуации, а не да ползваме после "безпристрастни" снимки, като оная срещу Болтън дето беше извъртяна под ъгъл, за да се види "засадата" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply
Само ще помоля някой, имащ тунер да запише мача, за да можем по-лесно да обсъждаме евентуални спорни ситуации, а не да ползваме после "безпристрастни" снимки, като оная срещу Болтън дето беше извъртяна под ъгъл, за да се види "засадата" ;)

Aз може и да се пробвам, но картината ще е лоша :( Колкото до засадата с Болтън, ако спуснеш правилна успоредна линия ще видиш, че е точно обратното ;)

Link to comment
Share on other sites

тва ако не ни дадат червен картон в мач срещу локо просто няма го бъде :angry1

 

горд съм с играта на ботев даже и да паднем! много по добри сме от локото в тоя мач :)

Link to comment
Share on other sites

тва ако не ни дадат червен картон в мач срещу локо просто няма го бъде :angry1

 

горд съм с играта на ботев даже и да паднем! много по добри сме от локото в тоя мач :)

 

Ами той сам си беше виновен. При положение, че вече има картон да си съблича фанелката е просто малоумно. Пък и това не е правило от вчера, а от няколко години. Скоро изгониха някой в Шампионската лига или УЕФА за тва нещо, какво те кара да мислиш, че Димитров е недосегаем? Но иначе признавам, че Ботев си заслужиха гола. В последните минути просто Локото дреме и чака да свърши мача... :(

Link to comment
Share on other sites

тва ако не ни дадат червен картон в мач срещу локо просто няма го бъде :angry1

 

горд съм с играта на ботев даже и да паднем! много по добри сме от локото в тоя мач :)

Мисля,че този червен картон беше 100 %-ов.Навсякаде по света за сваляне на фанелката се дава жълт картон,ние да сме специални та тук да не дават :angry1 Според мен съдийството беше на ниво.

Казвам ви го като неутрален зрител,без да симпатизирам на някой от българските отбори :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля,че този червен картон беше 100 %-ов.Навсякаде по света за сваляне на фанелката се дава жълт картон,ние да сме специални та тук да не дават :angry1 Според мен съдийството беше на ниво.

Казвам ви го като неутрален зрител,без да симпатизирам на някой от българските отбори :)

 

Навсякъде по света дават ПОНЕ жълт картон за удари без топка, за бавене, за груби фалове и подобни. Тук Локо получиха 0 за целия мач, а Ботев получиха червен картон за:

1) Разправия

2) Събличане на фланелка

 

И все пак съм разочарован от съдията - само червен картон :( Нямаше дузпа, не беше отменен гола ни .. слаба работа е Каубоя

Link to comment
Share on other sites

Знаех си, че ще е Х мача :P

 

Кво сте смачкали? 1:1!

Но вие сте "моралните победители", разбира се :lol:

 

Ами при 100% победа на локото правим Х :punk

Link to comment
Share on other sites

Момчета и момичета довечера по Канал 3 Сашо Диков ще изясни всичко :)

Da sasho dikov ot muxata pravi slon maina!!!

S 10 4oveka!!! i tapoto kako ako beshe vkaral nai 4isto mu polejeni shtx da s razbiq!!!Posle koi razprqvashe v foruma 4e botev ne igraleli krasiva igra :P Super krasivo igraxa osobenno 1 to poluvreme!!!!LUDI LUDI :D

Link to comment
Share on other sites

@Supercharger Ходя на мачове от 1995-6 година ако се интересуваш.

 

Поздравявам жълтите за Х, който постигнаха. Поздравявам ги защото видях, че след края на мача бяха доволни на Х. Щом мислят, че силите им са само за Х срещу Локо и се радват, наистина заслужават поздравления. Картона беше абсолютно заслужен. Даже на Берое - Левски също съдията даде такъв картон за събличане на фанелката, такаче недейте да мрънкате, че съдията ви е закопал, защото се изтъркаха тия лафове вече. За мен съдийството в този мач беше на ниво и няма от к'во да се оправдават и 2та отбора със съдията. А като цяло за мача мога да кажа, че шопите могат само да мечтаят за такова зрелище и толкова пълни стадиони. Поздравявам и агитката на Ботев, която заедно с нашата направихме едно истинско зрелище и красота на трибуните ;) :D :)

Link to comment
Share on other sites

:P Sq v 99 na 1 bufer za malko da otnese boq ma mu zexa samo shala!!! :lol:

 

И аз станах свидетел на това в 99.По принцип съм от Ботев,обаче тия постъпки със сваляне на шалове ,побойща и т.н. ги намирам за безсмислени.Относно мача , Боби не трябваше да си маха фланелката имайки предвид ,че има вече жълт картон.Този път равен , следващият път се надявам победа.

:excl:

АМАН ОТ МЯТАНЕ НА СЕДАЛКИ.ПРЕД ОЧИТЕ МИ ЕДИН ХВЪРЛИ ТАКАВА И УДАРИ ЕДНО МОМЧЕ В ГЛАВАТА ОТ ДОЛНИТЕ РЕДОВЕ,НЕДАЙ БОЖЕ НЕЩО ДА ГО Е УВРЕДИЛ.

:excl:

Link to comment
Share on other sites

кво съдийство е било на ниво бе?1 картон не ви дигна тъпия каубой за еднакви нарушения на ботев жълто на доко нищо

Link to comment
Share on other sites

А като цяло за мача мога да кажа, че шопите могат само да мечтаят за такова зрелище и толкова пълни стадиони.

Аз пък по-малко хора на Ботев - Локо не бях виждал.

Link to comment
Share on other sites

Da sasho dikov ot muxata pravi slon maina!!!

S 10 4oveka!!! i tapoto kako ako beshe vkaral nai 4isto mu polejeni shtx da s razbiq!!!Posle koi razprqvashe v foruma 4e botev ne igraleli krasiva igra :P Super krasivo igraxa osobenno 1 to poluvreme!!!!LUDI LUDI :D

Бях впечатлен от красивото лежане последните 15 минути. Направо изкуство. Не се излагайте бе пичове. Медицинския екип на Ботев се измори повече от футболистите.

Link to comment
Share on other sites

@Supercharger Ходя на мачове от 1995-6 година ако се интересуваш.

 

Поздравявам жълтите за Х, който постигнаха. Поздравявам ги защото видях, че след края на мача бяха доволни на Х. Щом мислят, че силите им са само за Х срещу Локо и се радват, наистина заслужават поздравления.

 

Благодарим за поздрава, връщаме го на затворниците ;)

Радваме се не на ремито, а на това че съдията все пак ни позволи да вземем нещо от мача ;) На доста моменти лежаха по 1-2 от вашите, включително и в края на мача при 1:1, така че май и двата отбора бяха доволни на реми

 

Edit:

Aз може и да се пробвам, но картината ще е лоша sad.gif Колкото до засадата с Болтън, ако спуснеш правилна успоредна линия ще видиш, че е точно обратното wink.gif

 

Кво стана, записа ли го, за да преброим колко картона спестиха на Локо? :)

Link to comment
Share on other sites

Е как не си виждал?

Днес имаше най-много публика от 2-3 години :D

 

Иначе аз много-много не разбрах кво стана на мача :lol:

 

На Боби директно червен ли му даде или е имал жълт преди това?

 

Какалов като стреля и сички си помислихме гол - топката влезна ,но имаше засада или не влезна :wacko:

 

Агитката на Локото след 1:1 си глътнаха езиците :lol: :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък по-малко хора на Ботев - Локо не бях виждал.

Когато играхме за купата в "трибуна изток" имаше по-малко хора, както и в другите сектори. Сега стадиона беше пълен с изключение на буферните зони и долните редове на секторите

Link to comment
Share on other sites

ТОва беше велик мач.БЯх в агитката на ботев и там беше страхотно.Много ме е яд че не победихме защото го заслужавахме.Съдията отново свири за локото ама ние пак бяхме по-добрите.

Link to comment
Share on other sites

@veseo ти тия съдий не ги оставяш на мира. Всеки път те са виновни на Ботев. Аман от глупости, изтъркахте се с т'ва

@nakata89 Стига с тия съдии вече. Изтъркахте се ви казах. Изобщо не е повлиял на резултата съдията

@CTAH4O а къде беше агитката на Ботев при 0:1 :huh:

За мача: Боби получи 2ри жълт, а не директен червен. Ударът на Какалов (или къвто е там) мина в страни от вратата и се удари от външната страна на мрежата - това полойение се видя много хубаво от нашата гледна точка

Link to comment
Share on other sites

Не беше лош мач,но според мен можеше още да се напънат двата отбора.А Каката е уникално същество,толкова грешки да направо,направо нямам думи...скъса ми нервите,а не съм някакъв запален фен,представям си ако бях :pirate Иначе поне от страна на публиката имаше шоу,жалко само,че съществуват разни ужасно прости хора,които хвърляха бомби без да мислят.До мен паднаха 2-3 и не беше особено приятно,щото долитаха отзад

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...