Jump to content
BulForum.com

Botev-Loko(pd)


DeR_MeISteR|

Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Ето 2 заглавия от вестници:

 

"7 Дни Спорт" ==> "Локо Пд измъква 1:1 от Ботев"

 

"Меридиан Мач" ==> "Ботев изпусна смърфовете"

 

 

После да не кажете че защото сме фенове сме на страната на Ботев ето и вестниците ви го казват!!Вива Канари!!

Link to comment
Share on other sites

мисля че повечето хора са на мнение че ботев са били по добрия отбор така че ай канари :D

 

 

Ето 2 заглавия от вестници:

 

"7 Дни Спорт" ==> "Локо Пд измъква 1:1 от Ботев"

 

"Меридиан Мач" ==> "Ботев изпусна смърфовете"

После да не кажете че защото сме фенове сме на страната на Ботев ето и вестниците ви го казват!!Вива Канари!!

Четете тук и тук!

 

Мачът си беше равностоен. Положения имаше и пред двете врати, но ние вкарахме първи гол. В следващите десетина минути, ако бяхме вкарали втори(а възможности за това имахме) щяхме да решим мача. И в двете статии се набляга на това, че имахме сеиозно преимущество в минутите непосредствено след гола и изпуснахме момента да нанесем решителния удар. При това положение можем само да съжаляваме, че изпуснахме победата :(

И все пак мачът като цяло беше равностоен и равенството е логично. Не може да се твърди обаче, че ние сме измъкнали точка, при положение, че вие изравнихте в 81мин. ;)

Link to comment
Share on other sites

мачът беше ражностоен,но ботеж имаха по-чисти полажения(и май бяха повече).И жъпреки че съдията подпираше локото пак в края на мача бяха по-добрият отбор.

Link to comment
Share on other sites

Абе писна ми да чета глупости за съдията или за "по-чисти" положения. Или са положения или не. К'во е т'ва "по-чисто" положение. Понякога и без положение можеш да вкараш гол. Ботев ни бил изпуснал. Абе момчета вие май от толкова злоба, че не сте взимали мач от 8 години май са ви промити мозъчетата. Ние също мога да кажа, че ви изпуснахме, защото след гола имахме много добри положения ама не влезнаха. Също и в края на 1то полувреме. Но както и да го гледаме и двата отбора заслужаваха да бият и можеби Х-а най-добре показва какво сътвориха и двата отбора. А шопските медий не ги слушайте. Те злорадстват, защото такъв празник за футбола в шопландия никога няма да има. Ако ще и на луната да играят, а не на националния стадион пак няма да имат такова дерби с толкова емоций и такъв заряд. Естествено е, че ще злорадстват над името на Локомотив. Да, точно така - този Локомотив, който измъкна титлата на Левски на тяхната 90 годишнина!

По-добре престанете да се оплаквате само със съдийте, защото ставате смешни. Пращате там няк'ви жалби за мача с Беласица, че бил наговорен резултата. Ми вие как искате да биете като не играете, а после давайте да пращаме жалби. Просто сте за смях с тези работи. Не, че искам да ви обидя, ама т'ва наистина е смешно

Link to comment
Share on other sites

Четете тук и тук!

 

Мачът си беше равностоен. Положения имаше и пред двете врати, но ние вкарахме първи гол. В следващите десетина минути, ако бяхме вкарали втори(а възможности за това имахме) щяхме да решим мача. И в двете статии се набляга на това, че имахме сеиозно преимущество в минутите непосредствено след гола и изпуснахме момента да нанесем решителния удар. При това положение можем само да съжаляваме, че изпуснахме победата :(

И все пак мачът като цяло беше равностоен и равенството е логично. Не може да се твърди обаче, че ние сме измъкнали точка, при положение, че вие изравнихте в 81мин. ;)

 

Тва че имахте преймущество в началото на мача и след гола никой не го отрича, но през другото време Ботев владееше играта.

Link to comment
Share on other sites

Абе писна ми да чета глупости за съдията или за "по-чисти" положения. Или са положения или не. К'во е т'ва "по-чисто" положение. Понякога и без положение можеш да вкараш гол. Ботев ни бил изпуснал. Абе момчета вие май от толкова злоба, че не сте взимали мач от 8 години май са ви промити мозъчетата. Ние също мога да кажа, че ви изпуснахме, защото след гола имахме много добри положения ама не влезнаха. Също и в края на 1то полувреме. Но както и да го гледаме и двата отбора заслужаваха да бият и можеби Х-а най-добре показва какво сътвориха и двата отбора. А шопските медий не ги слушайте. Те злорадстват, защото такъв празник за футбола в шопландия никога няма да има. Ако ще и на луната да играят, а не на националния стадион пак няма да имат такова дерби с толкова емоций и такъв заряд. Естествено е, че ще злорадстват над името на Локомотив. Да, точно така - този Локомотив, който измъкна титлата на Левски на тяхната 90 годишнина!

По-добре престанете да се оплаквате само със съдийте, защото ставате смешни. Пращате там няк'ви жалби за мача с Беласица, че бил наговорен резултата. Ми вие как искате да биете като не играете, а после давайте да пращаме жалби. Просто сте за смях с тези работи. Не, че искам да ви обидя, ама т'ва наистина е смешно

 

 

Ха ние сме били смешните....сякаш не се оправдавахте със съдийте на мача с Болтън или това че взехте една титла пъричките свършиха и тва ви беше...Ние сме отбор дошъл от Б група с юноши а вие с опитни фубтолисти и екс-"шампиони" и неможе да ни биете та дори и се измъчихте...кво като сте вкарали първия гол?Гол после натиск 10 мин и тва ви беше...нищо друго не направихте тоя мач освен гредата през първото полувреме...а как започна второто?Я помисли май се бяхте прибрали в собствената полувина и агитката ви остана с пръст в уста затва и не пяхте докато не вкарахте....а след като ви вкарахме пак мълчахте кат пъкли...то неможе да се подкрепя отбор само когато бие ебати!Не казвам че Ботев са имали голямо преимущество и може би Х-а беше достоен и за двата отбора ама ако някой трябваше да бие то това би трябвало да сме ние!!!Никой не ти се оправдава със съдийте просто втория жълт картон на Боби беше пресилен и можеше да се спести...за вашите фалове няма да коментирам....

Link to comment
Share on other sites

Относно червеният картон на Боби:

Не съм виждал съдия да дава ВТОРИ жълт картон за сваляне на фланелка,както и за симулиране,но това си е по преценка на съдията...

Много пъти при 2 симулации: 1ния път съдията е давал жълт,а след това при повторна симулация - не!

Link to comment
Share on other sites

Хайде успокойте се! Нито локомотивци ще отстъпят, нито ботевисти. Пределно ясно е, че всеки си държи на своя отбор и какъвто и да е резултата винаги ще се намерят думи за да се изкаже и от едните, и от другите, че техният отбор е по-добрият.

Аз се радвам, че това беше първата тема Ботев/Локо, която уживя! Не я убивайте след края на мача...

Link to comment
Share on other sites

Искам да благодаря на всички за културната дискусията, която продължава последните два дни. Ето така трябва да вървят подобни теми!

 

За мача. Мисля, че в Локо трябва да сме доволни от равния, поне като резултат от ТОЗИ мач на ТОЗИ терен. Може би ви е направило впечатление, че Стоян Колев биеше постоянно аутове... и се пускаха балонни топки през целия мач. Причината - неравния терен. В първите минути по фланга Владо Златинов и Роберт Петров пробваха центрирания и все в аут... така се получава като топката не върви равно и се удря в бабунките и после в коляното. Ботев може би са свикнали на такъв терен, но Локомотив не - силата на отбора е в играта по земя - с много техника и пасове. Затова на този терен е адски трудно да се играе - а само с центрирания по въздух не става. Футболистите на Ботев бяха пределно мотивирани - както си и трябва - поздравления за това. Това момче Какалов в първия си мач срещу ЦСКА беше пълна дупка... после показваше средни пръсти на агитката... после изпуска 100% положения... май не е за тоя отбор - очевидно не е и за Литекс. Май само във Football Manager 2005 го бива ;)

 

След първото полувреме Ботев бяха тези, които изпуснаха да спечелят мача, а след второто - Локомотив - и може би заслужено бих казал. До падането на гола нашите играеха плахо, даже няколко минути Ботев така натиснаха Локо в неговата си половина, че чак ахнах ;) Това е хубаво - става двуостър мач, а затова сме на този мач! Чудя се защо чак след падането на първия гол Локомотив смача Ботев ? Трябва да се сърдим на Бобан, че ударът му с глава мина покрай дирека. Трябва да съжаляваме, че волето на Камбуров не намери вратата. А и за гредата първото!

 

От мача съжалявам единствено за грозното лежане на футболистите на ботев последните 10-15 минути. Понеже с 1 човек не беше достатъчно се лежеше с двама - тъжна картинка. Особено последното положение когато май Какалов се опита да блъсне Колев, но не го нацели и реши, че е добър случай да полежи още... така и така е паднал. Човек ще си създаде впечатление, че ФИФА си е направила експеримент и е пуснала Ботев да играе на финал за шамшионска лига, на който те са изравнили и чакат дузпите за да се надяват на нещичко. Нормално е да се бави играта когато за Ботев точката очевидно е нещо ценно в случая, но не и по тоя начин.

 

Като заключение - хубав мач стана - както се и очакваше. Доволен съм, но съжалявам, че той не се игра на Стадион Пловдив по обясними причини.

 

ЕДИТ: Съдията беше еднакво слаб и към двата отбора. Не даде много заслужени картони - и за двата отбора. Нормално е да даде втори жълт за сваляне на фланелката, но ми се искаше да не се стига до там за да не се стигне и до вечните претенции. За пореден път се убеждавам, че свестен съдия в БГ няма. Има такива които въобще не знаят къде се намират, а и такива които имат някаква идея. Този вчера горе долу се справи в крайна сметка.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че Локо можеше повече от това което показа.Изобщо не си дадоха зор да победят и заради това резултата е равен.Ботев бая се измъчиха докато изравниха.Въпреки че съм от Локо Пл ще кажа че Ботев беше по добрият отбор но само заради това че на нашите момчета не им се играеше.

Link to comment
Share on other sites

Имам записа от мача.Картината е много лоша, без звук и без първите 7 минути от мача е , но ако все пак някой го иска ще го кача на торента :bgrin:

 

 

Съдията наистина даде 1-2 картона в повече за Ботев ( 2-та на Боби Димитров си бяха правилни ) и спести 1-2 на Локото, но не попречи да стане добро дерби , а не като Вечния фарс на шопите B) Гола на Локомотив си беше редовен...не както го описват в botev1912.com (то там са попрекалили с измислиците си :laughing: ) :)

 

Сийдни малко, да дръпнем второто полувреме и да понаправя няколко шота ;)

Link to comment
Share on other sites

УаУ! Локо нямали победа от 2 години!

Аз спирам да пиша по темата щото стана ебати мазалото!

А НЕ Е ЛИ ТАКА А?

Да не би да смяташ смешната ви победа пролетта в продължението на мача за купата за такава?!

Не се излагай :excl:

Ми хубаво сте имали 1-2 положения след гола, 1 положение в 30-тата секунда и 1 греда.

Ама през другото време къде бяхте!

Ако първото полувреме беше равностойно и равния резултат беше реален, то второто беше за нас (без 10-те мин след вашия гол).Имахме гол, 2 положения на Какалов и още едно!

Съжаляваме, че ви изпуснахме, но се гответе скоро да нямате победа над нас, а нашата ще дайде много скоро :excl:

Терена е еднакъв и за двата отбора, да не мислите че на нашите им е много лесно, но затова е виновен некадърния ни президент, и дори вашите за по здрави физически и такъв терен по би се понравил отколкото на нашите, които са по ниски и по нестабилни, затова постоянно се подхлъзваха и топката скачаше.Коцето да не би да му е лесно, защото ако от вашия отбор изкарате толкова техничен футболист, евала ще ви кажа :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ако беше прочел малко по-нагоре в темата МОЙТЕ постове,щеше да видиш,че аз не съм от Локо!Дори и български фаворит си нямам!

Абе както и да е!

Link to comment
Share on other sites

Ако беше прочел малко по-нагоре в темата МОЙТЕ постове,щеше да видиш,че аз не съм от Локо!Дори и български фаворит си нямам!

Абе както и да е!

 

 

Нали нямаше да пишеш повече в темата!!!Немога да разбера закво продължаваш да наливаш масло в огъня...само малко й трябва на тази тема и веднага ще се превърне в бойно поле.... :confused

Link to comment
Share on other sites

Ако беше прочел малко по-нагоре в темата МОЙТЕ постове,щеше да видиш,че аз не съм от Локо!Дори и български фаворит си нямам!

Абе както и да е!

Awe mai si samo ti edinstveniq 4ovek deto mrazi bulgarskiq fotbol!!!Ne xodil po ma4ove nqkvi takiva posle shto v bulgariq nqmalo xora po stadionite-zaradi takiva kato teb!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

заради това че на нашите момчета не им се играеше.

 

Да не им се играе точно срещу Ботев , пред над 10 000 човека и пряко ТВ предаване ... ????? Някакси не се връзва , нали разбираш...

Link to comment
Share on other sites

Да не им се играе точно срещу Ботев , пред над 10 000 човека и пряко ТВ предаване ... ????? Някакси не се връзва , нали разбираш...

 

Не са от школата на Локомотив, няма за какво толкова да се надъхват "точно срещу Ботев", според феновете им на всеки мач има 10,000 човека, така че броя публика не е различен, а прякото предаване - достатъчно често ги предават ;) А и да не забравяме за зимната разпродажба, която уж се очертава, нормално да не ги ебе за отбора.

Link to comment
Share on other sites

Не са от школата на Локомотив, няма за какво толкова да се надъхват "точно срещу Ботев", според феновете им на всеки мач има 10,000 човека, така че броя публика не е различен, а прякото предаване - достатъчно често ги предават ;) А и да не забравяме за зимната разпродажба, която уж се очертава, нормално да не ги ебе за отбора.

 

 

10000 na lauta :D :D :D :D koga e bilo tova.a i fakta 4e fenovete na loko sa dosta zle s broeneto kak gi prebroiha :D :D

Link to comment
Share on other sites

Да започна подред:

@Robi за мача с Болтън никой не се оправдава със съдията и сигурно вече за 100 път ти го казвам - аз съдии не обвинявам никога изцяло за някоя загуба. За агитката: еми нормално е да ни чуете само след гола ни, защото тогава вие мълчахте а ние викахме. Но това не значи, че през цялото време сме мълчали, а просто вие бяхте много повече от нас и е логично да се чувате повече не мислиш ли ;)

@CTAH4O, вкъщи имам ксеро-копие на футболния правилник и ако искаш да ти го цитирам ми прати ЛС. Там кратко, точно и ясно пише, че когато футболист свали фанелката си повреме на мач или дори я отгащи се наказва с жълт картон за неспортсменско поведение. Също и за разправяне със съдията или друг противников футболист. Ако не си виждал такъв 2ри жълт картон, значи не си гледал Берое - Левски този сезон!

@ultra_botev да, прав си ние нямахме положения освен в началото на мача, гредата, гола, натиска след гола. Опа ама аз май изброх половината мач :laughing:

@veseo тая тънка ирония у теб дразни

@star_net Като не ходиш на мачове на Лаута от къде знаеш, че никога не е имало 10 000 :blink: Как ги броихме ли - човек по човек на входа и на всеки му слагахме номерче да знаем колко са влезли... що за глупав въпрос :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...