Jump to content
BulForum.com

Botev-Loko(pd)


DeR_MeISteR|

Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

А може би от 15... другата седмица ще е най-точното инфо щото БФС са кавали... ;)

 

пс. предупреждавам феновете и на двата отбора, че дебилски изпълнения, намеци и обидни реплики ще доведат до затваряне на темата и сериозни бонуси.

Link to comment
Share on other sites

Спомняте ли си последния мач , за купата ??? Пак имаше подобни изпълнения със датата и часа на мача. Нищо чудно пак да се получи нещо подобно. Както каза и Dreamer в БФС са малко смотани ,а и ще трябва да се съобразяват с телевизионните предавания... Явно е рано още за точен час и дата

Link to comment
Share on other sites

Те тия от БФС са супер бездарници :D Като се замисля последните 2-3 години мачовете винаги са в някой делничен ден :angry1 или поне тия на стадиона на Ботев. Сигурно пак ще го напраят в Петък или Понеделник :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мачът е в Събота в 14:00 часа и според мен няма да има повече промени,но както каза Dreamer,може и да променят часа :rolleyes:

Иначе нямам търпение да идва другата събота!!! Дано вземем най-после тази толкова чакана победа!

 

...и дано скоро да не бъде затворена темата :lol:

 

smilie_schal3.gif

Link to comment
Share on other sites

...и дано скоро да не бъде затворена темата :lol:

 

Ще. Който и отбор да бие, феновете на другия ще отворят големите усти тук ..

Link to comment
Share on other sites

Нямате си напредстава колко чакам това Велико Дерби!!!!Имам чувството че минутите са часове в очакване на мача...очаквам да има над 10 000 човека като се има в предвит че на мача срещу Литекс имаше 7000 а Литекс нямат агитка....Прогнозирам Локото да са от 5000 до 7000..."културните" трибуни да са около 5000-6000 и Бултрасите да са над 5000...така че очаквам чудесна атмосфера с много интрига и красив футбол!!!Нека по-добрия отбор победи....и аре наистина темата не я обръщайте в спор(Ха кой го казва а?)

 

П.П.Аз лично ще доведа около 15 човека и ще сме в Трибуна Изток...ако всеки доведе поне по един свой приятел ще има доста хора...

Link to comment
Share on other sites

Ще. Който и отбор да бие, феновете на другия ще отворят големите усти тук ..

E ако темата оцелее до началото на мача... това може да се приеме като чудо ;)

Link to comment
Share on other sites

Дано скоро да се разбере окончателно в колко часа е мача!

Очаквам хубав и здрав мач като искам естествено БОТЕВ да победи!

И наистина ми се иска една такава тема да остане отворена преди мача и след мача.Коментирайте, но не псувайте (просто няма смисъл).

Иначе ми се иска да има много публика и за пореден път да докажем кое дербие е №1 и по игра и по публика! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Аз очаквам окло16000зрители като тяхната агитка ще е 3000 и към500 в културните сектори!На "ТРИБУНА ИЗТОК очаквам около6000човека!И аз нямам търпение да дойде тоя мач!Като че ли за първи път от както Кюстендил се преселе в ПЛОВДИВ ние сме фаворити!В такива мачове обаче не може да става дума за фаворити!Съдиите на мача трябва да знаят че дори след мача от миналата година и миналата седмица срещу ЛИТЕКС все още има много седалки на ТРИБУНА ИЗТОК затова да вни мават как свирят!Осещам че за пореден път публиките и на 2-та о тбора ще сложат в малкия си джоб агитките на така наречените ни грандове!АЙЙЙЙ КАНАРИ

Link to comment
Share on other sites

Какви фаворити бе батко... я виж класирането ;)

 

В тоя мач никога няма фаворити. На каквото и ниво да са двата отбора все нито един няма превес, затова е толкова интересно.

Link to comment
Share on other sites

Какви фаворити бе батко... я виж класирането ;)

 

В тоя мач никога няма фаворити. На каквото и ниво да са двата отбора все нито един няма превес, затова е толкова интересно.

 

Ами прав си че не може да се каже фаворити!По скоро не сме такъв аутсайдер какъвто ни считаха предишните мачове,но имайки предвид че когато бяхме "аутсайдери" само съдиите ни пречиха да вземем победа сега като сме с изравнени сили май наще шансове са по-големи!Аз очаквам победа за нас!

Link to comment
Share on other sites

Какви фаворити бе батко... я виж класирането ;)

 

В тоя мач никога няма фаворити. На каквото и ниво да са двата отбора все нито един няма превес, затова е толкова интересно.

 

И доказателството е в последните мачове. Имам предвид откакто Жоро Илиев премести футболистите на Велбъжд в Локо(Пд) . Само в един мач Локо успя да ни бие с 2 гола разлика - 5:3 ,а в един период от мача даже губеше в резултата(чесно да си призная специално за тоя мач очаквах да ни разгромят с 4+ гола) . След това имаше един равен мач 0:0 преди който Ботев беше на последно ,а Локо на първо място.Даже последния мач за купата - Ботев беше в "Б" група - Локо беше в тройката на "А" група и в крайна сметка отпаднахме след продължения.

Даже си спомням сега преди години един мач на Лаута - май някъде към 95г.беше - Ботев биеше наред,играхме финал за купата през същата година,брокерите си бяха още на свобода :D , в отбора играеха Боби Михайлов,Наско Сираков,Коце Видолов(беше млад тогава),Георги Донков,Боре Хвойнев и т.н. ,та във въпросния мач на Лаута въпреки превъзходството на Ботев, двете греди и изпуснатата от Н.Сираков дузпа , в крайна сметка Локо би с 1:0 с гол на Стефан Лулчев(да ме поправят локомотивците ,ако се лъжа) след корнер.

 

В сегашния мач на пръв поглед Локо има по-добрия и по-опитен отбор,но пък при тях имаше смяна на треньора,смяна на шефа, говори се за трансфери на добрите им футболисти постоянно , бъдещето не им е много ясно. Наще уж добре играят до момента - добре играе този отбор срещу Локо последните години въпреки негативните резултати. Дано да не налеят гипса сега или пък да си помислят че ще им е по лесно заради проблемите на Локо.Абе мача си е троен отвсякъде - NO BET, както се казва

 

;)

Link to comment
Share on other sites

И доказателството е в последните мачове. Имам предвид откакто Жоро Илиев премести футболистите на Велбъжд в Локо(Пд) . Само в един мач Локо успя да ни бие с 2 гола разлика - 5:3 ,а в един период от мача даже губеше в резултата(чесно да си призная специално за тоя мач очаквах да ни разгромят с 4+ гола) . След това имаше един равен мач 0:0 преди който Ботев беше на последно ,а Локо на първо място.Даже последния мач за купата - Ботев беше в "Б" група - Локо беше в тройката на "А" група и в крайна сметка отпаднахме след продължения.

Даже си спомням сега преди години един мач на Лаута - май някъде към 95г.беше - Ботев биеше наред,играхме финал за купата през същата година,брокерите си бяха още на свобода :D , в отбора играеха Боби Михайлов,Наско Сираков,Коце Видолов(беше млад тогава),Георги Донков,Боре Хвойнев и т.н. ,та във въпросния мач на Лаута въпреки превъзходството на Ботев, двете греди и изпуснатата от Н.Сираков дузпа , в крайна сметка Локо би с 1:0 с гол на Стефан Лулчев(да ме поправят локомотивците ,ако се лъжа) след корнер.

 

В сегашния мач на пръв поглед Локо има по-добрия и по-опитен отбор,но пък при тях имаше смяна на треньора,смяна на шефа, говори се за трансфери на добрите им футболисти постоянно , бъдещето не им е много ясно. Наще уж добре играят до момента - добре играе този отбор срещу Локо последните години въпреки негативните резултати. Дано да не налеят гипса сега или пък да си помислят че ще им е по лесно заради проблемите на Локо.Абе мача си е троен отвсякъде - NO BET, както се казва

Доста обективно мнение, за което те поздравявам beerchug.gif. Мачът, който спомена мога да кажа, че беше 1ят, които гледах на живо и който мач ме запали по Локомотив и футболът изобщо.

Link to comment
Share on other sites

:D :P Pak golqmoto derbi!!!i pak nqkoi kelqf strani4en sadiq sha dade nqkoq duspa i pak.... :angry1

 

:D :P Pak golqmoto derbi!!!i pak nqkoi kelqv strani4en sadiq sha dade nqkoq duspa i pak.... :angry1

 

 

Nz oabache plocdivskoto derbi loko -botev vinagi sabira poveche xora ot levski cska!!!deto sofiq e kade kade pred pld!!!No se pak ma4a sha e ludnica!!

Link to comment
Share on other sites

Точно това му е хубаво на дербито НЯМА ФАВОРИТИ...Ботев винаги са играли добре срещу Локото и то точно в дербитата закво е така незнам сигурно се мотивират супер здраво....важното е че е нямало дерби което да е било скучно ако мача не върви то Трибуните крещат крещат че Концерта на Слави ще е като радио от всичко за лев....всички мощно на стадиона и нека да видим Колежа пълен!!!

Link to comment
Share on other sites

Точно това му е хубаво на дербито НЯМА ФАВОРИТИ...Ботев винаги са играли добре срещу Локото и то точно в дербитата закво е така незнам сигурно се мотивират супер здраво....важното е че е нямало дерби което да е било скучно ако мача не върви то Трибуните крещат крещат че Концерта на Слави ще е като радио от всичко за лев....всички мощно на стадиона и нека да видим Колежа пълен!!!

Пълен ще е без съмнение. Само дано малоумниците от БФС не направят мача в някой делничен ден, защото тогава доста хора няма да могат да отидат понеже са на работа. Но лично моите очаквания са за около 5000 фенове на Локо + 10 000 на Ботев + "неутрални" също около 5000 = 20 000 (А дано де) И съм сигурен, че атмосферата ще е уникална :D

Link to comment
Share on other sites

Дано да стане хубав мач!Миналата година за купата след гола на локо (първия, няма да го коментирам, за да не се получи спор) имаше прекъсване - чупиха се седалки, хвърляха се , както и много други предмети.Дано и тази година да не се получи такова нещо...да си изгледаме 1 хубав мач.

Това със седалките не беше хубаво, защото аз лично бях долу до рекламите пред агитката.Ми не е много приятно, колкото и интересно да е отстрани по телевизора!

 

/off

Много ми е интересно...какво се е случило на 19 номер?

Link to comment
Share on other sites

/off

Много ми е интересно...какво се е случило на 19 номер?

 

 

:lol: надали му е било забавно!И аз се надявам да не го направят мача в делничен ден макар че беше в Неделя и БФС го изместиха в Събота ама още не се знае точната дата....впрочем и аз се надявам да няма хвърляне на седалки че миналия кръг арестувха един фен на Ботев а и ако се повтори пак може да ни лепнат "на закрити врати"....така че викайте а не хвърляйте!!

Link to comment
Share on other sites

Момчета , леко с цифрите ,да не ви ударят по главите :D ;) Чета тука в горните мнения хиляди милиони публика. Само за инфо ще ви кажа че Армията препълнен е 22 000. Нашия стадион е по малък определено ,а и вземете под въпрос че на нашия стадион има няколко буферни зони ,които отнемат поне едно 5 000 места. Така че мисълта ми е да не се доверявате на публикациите по вестниците за посещаемостта,особено на нашия стадион(а и на други) - добре знаете и големия брой на гратисчии,които също пречат да се определи горе-долу точната бройка . Важното е че като изключим буферните зони стадиона ще се напълни и ще стане шоу. За съжаление минаха онези години ,когато дербито пълнеше и двата стадиона и без да има никакви зони, а още по назад са и годините ,когато мача се играеше на ст.Пловдив и също беше пълен(първото ми дерби беше там, за съжаление загубихме 0:1)

 

 

Много ми е интересно...какво се е случило на 19 номер?

 

WriteR4e, спомням си го тоя мач в Самоков .Тоя доколкто си спомням отърва кожата ,намесиха се футболисти на Ботев и полицаи.Ама не съм много сигурен,може и да е изял некой тупаник, щото аз повече гледах да не ме прасне некой камък или дърво.Цялата работа стана,когато един тъпак(сина на генерала) след като вкара дузпа и дойде пред нашия сектор да ни дразни и последва една първа после и... Голема лудница беше тогава :D :D

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че стадиона имаше някъде между 21 000 и 22 000 хиляди капацитет, без буферните зони остават към 18 хиляди.На миналото дерби за купата писаха, че е имало 16 000-16 500 (беше и делничен ден).Сега се надявам да има и повече и зрителите да са поне 17 000.Стига обаче с тея цифри, по време на мача ще видим колко са, а след него и точната бройка!

Иначе очакванията ми са само за победа на БОТЕВ, въпреки, че както казаха вече доста хора фаворити в това дерби няма :excl:

Link to comment
Share on other sites

иии време беше да има нещои хубаво в тоя град.....на мача сме няма начин само незнам в коя агитка хахах;)))

май ще съм в на локото,но ще видим може да се напраа на канар;))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...