Jump to content
BulForum.com

Videos/Movies Requests and Uploads


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Ето ти линкче:

 

ЦЪК

 

Свалих го и го конвертирах в AVI за твое удобство ;)

Ако искаш още нещо само кажи ;)

 

----------------

Now playing: Exclusive Club pres. DJ Doncho 31.08.2007 part1

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

една стара реклама...май беше на найк или адидас :D

 

най-добрите футболисти излизат срещу извънземни в междугарлактически мач :punk

 

цялата реклама е доста дълга, има и орязан вариант...който се намери, все ще е от полза :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

След като видях, че топика за програми е затрворен реших да пиша тук и без това става дума за видео файлове. Имаше една програмка за сваляне на клипове от сайтове от типа на ютуб и вибокс, но така и не разбрах коя е и как действа идеята ми беше, обаче на въпросния саит http://www.viddler.com/explore/dancetrippin раздела денстрипин има сложени видео сетове които искам да докопам как мога да ги сваля, ако въобще е възможно?

 

П.П. Евентуално ако неможе някой да ме открехне, но може да ги сваля, да давам заявка :) мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Искам някой да ми намери да си сваля целия епизод от Fight Quest за Muay Thai :( Има частични клипчета в youtube, намерих и в 1 тракер, но искат регистрация, а тя се плаща :) 8 паунда за 1 месец ли беше, нещо от тоя род.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Моля за видеото на дербито от днеска 13 юни между Локомотив и Ботев.

 

Ако никой не го е записал - аз ще го запиша довечера на повторението и утре ще го кача.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте, имам молба за пълното интервю на Oprah със Michael Jackson преведено. Спомням си, че навремето съм го гледал по някоя от телевизиите със субтитри. Точното име мисля, че е Oprah meet Michael Jackson. Предполагам, че интереса ще е голям. Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Търся двата последни епизода на Penguins of madagascar - Out of the Groove и Jungle Law.

Излъчени са преди 10 дни, но не мога да ги намеря.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Здравейте, имам молба за пълното интервю на Oprah със Michael Jackson преведено. Спомням си, че навремето съм го гледал по някоя от телевизиите със субтитри. Точното име мисля, че е Oprah meet Michael Jackson. Предполагам, че интереса ще е голям. Мерси предварително.

Аз го намерих и изтеглих, но няма суб. или аз жсе още не съм намерил.

Ако го искаш все още схте го кача в тракера.

Виж ТУК какво открих

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да намери откъса от Десетоноемврийския пленум, в който Т. Живков подава оставка? Досега навсякъде намирах първата част, която е доклада му. Вярно, голям смях си е. Но ми се ще, да видя и точно как се осъществява преврата и погледа на първия.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Някой може ли да намери клипчето, на което бате Енчо пита едно дете "Къде е баща ти?" и то отговаря "Каза, че не иска да гледа тоя педераст бате Енчо"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Искам някой да ми намери да си сваля целия епизод от Fight Quest за Muay Thai :( Има частични клипчета в youtube, намерих и в 1 тракер, но искат регистрация, а тя се плаща :) 8 паунда за 1 месец ли беше, нещо от тоя род.

 

 

В Demonoid.com го има!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Здравейте,

Моля някой да качи сериалите излъчвани по Discovery :

-Extreme Loggers

-American Loggers

 

Благодаря Ви предварително за положените усилия.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...