Jump to content
BulForum.com

Videos/Movies Requests and Uploads


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Търся клипа на

Rainbow - Can' t Let You Go

Мерси предварително, търсих в дата, други, limewire - нищо не открих - не е за мен този клип, така че ще съм още по -благодарен

Link to comment
Share on other sites

Търся клипа към песента Рокофобия на група Ренегат. Ще съм много благодарен ако някой даде линк към нея.

Link to comment
Share on other sites

Става дума за един скеч на Любо Нейков, който е доста стар. Той беше циганин и разказваше "Спящата красавица" в цигански вариант.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има линк за шоуто на слави - танцувай с мен (еротичните танци) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

ХОРА ВЪВ САИТА ПИШЕ ЧЕ СЕ ПРИЕМАТ НОВИ ЗАЯВКИ ЗА UPLOAD-ри кАДЕ МОГА ДА ИСКАМ ЗАЯВКА

 

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся един скеч от Шоуто на Слави с Любо Нейков и Мариана Векилска. Любо се правеше на пиян и викаше на Слави "Оги, ти да мълчиш!" някой да го има???

Link to comment
Share on other sites

Утре (понедленик 28.05) от 23:45 някой ще може ли да ми запише повторението на предаването Мрежата по Диема 2.. и след това да го качи на торент/фтп или да ми го сендне по някакъф начин.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

RQ: Концерт и раздаването на музикалните награди на Гърция по MAD.TV от 23.06.2007.

Ако някой знае къде може да се намери да сподели :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1vo iskam da se izvinq na adminite, 4e pi6a na latinski bukvi. Ne sym v bulgariq i kompiutyra ot koito pi6a ne e moi i ne mi e odobno da savlq kirilizator ( ne 4e ne znam kak ).

 

Tyi kato skoro 6te ima bylgarsko parti v 6otlandiq mi trqbvat bylgarksi klipove4e na pesni ( ne ot youtube ili vbox7 toest ne online i da sa avi format ili nqkoi ot koito moje da se puskat prez winamp ili windows playera )

 

Nqmam dostyp do bylgarski saitove s izklu4enie. Taka 4e ako moje da mi namerite na torent ili direkten link za svalqne sborni ili todelni nqma zna4enie stiga da sa klipove stila sy6to nqma zna4enie ) ako moje po malko 4alga po dobre ), vidqh 4e ima sboren s 4alga no za sq nqma da go svalqm.

 

Molq vi izklu4itelno mnogo. :)

 

Slavi trifonov, narodni pesni, b.t.r kakvoto se setite :) i namerite

 

Pak se izvinqvam za adminite.

I blagodarq predvaritelno :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам дали някой не може да качи новините на бТВ от 08.07.2007г. ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...