Jump to content
BulForum.com

За пластичните операции


Recommended Posts

Току що попаднах на това и така се потресох, че реших да ви питам и вас какво мислите по въпроса с "разкрасяването". Ако попаднете на подобни издевателства над човешкото тяло - споделяйте. И въобще...изкуствено постигнатата или естествената красота?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
:sick По добре да си остна природно грозен :) . Подкрепям пластичната хирургия само при нужда, белези, изгаряне и наистина грозни дефекти. Но здрав, прав човек без видими кусури да се "поправя".... Аз имам сумати белези, по едно време сериозно се бях замислил за заличаването им, но се отказах. Скъпи спомени са ми :love
Link to comment
Share on other sites

:sick По добре да си остна природно грозен :) .  Подкрепям пластичната хирургия само при нужда, белези, изгаряне и наистина грозни дефекти. Но здрав, прав човек без видими кусури да се "поправя".... Аз имам сумати белези, по едно време сериозно се бях замислил за заличаването им, но се отказах. Скъпи спомени са ми :love

мдам,не може да ходят някакви лигави тийнчета да си попряват носовете,щото така не им харесвали,ама лекарите въпреки всичко да го правят :angry: трябва да има някакви ограничения,ама на кой му пука :wacko:

Link to comment
Share on other sites

За! Всеки има право да решава сам за себе си! Щом осъзнават какво ще правят, значи няма проблем. Това, че аз не ги разбирам (като гледам и вие) не значи, че не трябва да си променят носовете на пример. Ако искат да си сложат и зъби на гърба, като могат да си по позволят...светът е шарен, хора всякакви. B)

Link to comment
Share on other sites

мдам,не може да ходят някакви лигави тийнчета да си попряват носовете,щото така не им харесвали,ама лекарите въпреки всичко да го правят :angry: трябва да има някакви ограничения,ама на кой му пука :wacko:

 

Е чак ограничения. Плааш си и ставаш "красив". Това си е въпрос и до човека, трябва да се харесаш какъв то си, а не какъвто те направят.

Link to comment
Share on other sites

Е чак ограничения. Плааш си и ставаш "красив". Това си е въпрос и до човека, трябва да се харесаш какъв то си, а не какъвто те направят.

да си дойдем на думата-плащаш! :excl:

лекарите се обесняват по един час как не е хубаво и са против да оперират 17 годишни(според които им се налага,ама всъщност не),ама накрая се съгласяват,щото си плащаш :excl:

Link to comment
Share on other sites

да си дойдем на думата-плащаш! :excl:

лекарите се обесняват по един час как не е хубаво и са против да оперират 17 годишни(според които им се налага,ама всъщност не),ама накрая се съгласяват,щото си плащаш :excl:

То за да се оперират тея 17 годишни нетрябвали разрешение от родителите и парите нали пак от тях идват?

Link to comment
Share on other sites

То за да се оперират тея 17 годишни нетрябвали разрешение от родителите и парите нали пак от тях идват?

да и?парите и разрешенията ги имаш от родителите си,щото и те са редовни клиенти на въпросния лекар и те 'вярват' в пластичнта хирургия и най-вече кихаш и си готов :angry: а не трябва да е така ;)

Link to comment
Share on other sites

да и?парите и разрешенията ги имаш от родителите си,щото и те са редовни клиенти на въпросния лекар и те 'вярват' в пластичнта хирургия и най-вече кихаш и си готов :angry: а не трябва да е така ;)

Ами това си е техен проблем, няма смисъл да се ядосваш, те ще съжаляват един ден (само дано да не попаднат на "специалист", че има страшни картинки).

Link to comment
Share on other sites

Всички, по-горе коментирали, имате нужда от такива операции, май ;>

Не че нещо, ама щом помага да се чувствате по-красиви.. да, разбираемо е..

Аз лично, предпочитам хора, с малко по-високо мнение за себе си..

Link to comment
Share on other sites

Всички, по-горе коментирали, имате нужда от такива операции, май ;>

Не че нещо, ама щом помага да се чувствате по-красиви.. да, разбираемо е..

Аз лично, предпочитам хора, с малко по-високо мнение за себе си..

 

Прочел си предполагам, какво съм написал. Това, че съм се отказал неозначава ли че имам "малко по-високо мнение за себе си"?

Link to comment
Share on other sites

Първоначално пластичната хирургия е била създадена за заличаване на белези,рани и др.Нека си остане така!!!(знам,че няма но...)Травеститите и другите прекрасни "същества" са плод на пластичната хирургия!Абсурд!Това не го одобрявам!

 

:sick:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм "ЗА".Всеки има право да прави с тялото си каквото поиска.Пластичната хирургия е много хубаво нещо, но в границите на нормалното, а не да тръгне да се прекалява, защото по този начин човек рискува здравето си, а то е най-важно от всичко.

Link to comment
Share on other sites

Този откачалник от линка на Снежко си е направил "...approximately 30 cosmetic surgeries..." !!! Нормално е да се шашне човек като го види.

 

Иначе не виждам нищо лошо в естетичната хирургия.Мисля че доста хора биха искали да отстранят някой неприятен белег или дефект.Но едно е да си направиш някоя лека корекция или заличаване на белег и съвсем друго да правиш като тоя от линка .Като се замисля че е похарчил "...close to $250,000 ..." :wacko:

 

Всъщност човек сам решава за себе си...

Link to comment
Share on other sites

Твърдо против пластични операции , грим и подобни глупости. Естественото си е най-хубаво. :)

Link to comment
Share on other sites

Няма лошо да наливат, стига да не преливат :)

Link to comment
Share on other sites

Аз да си призная преди години исках да си направя пластична операция на горната устна, понеже ми е доста щръкнала. После обаче ми дойде акъла и се отказах. Просто свикнах с малкия си дефект (той да беше само един...) и готово :)

Link to comment
Share on other sites

Аз да си призная преди години исках да си направя пластична операция на горната устна, понеже ми е доста щръкнала. После обаче ми дойде акъла и се отказах. Просто свикнах с малкия си дефект (той да беше само един...) и готово :)

 

Това е единственият начин. Ако започнеш с поправките, винаги ще се появява още нещо, което ще искаш да оправиш.

Link to comment
Share on other sites

Ич не ми дреме кой имал неква операция ... и аз исках си направя палстична операция на члена щот винаги съм искал да имам 30 см кор но така и не събрах КУРаж да отида да говоря с доктор и за тва ще си остана с 25 см уец :) имам и една пъпка на уя вече ми седи там от 3-4 месеца ама ся да одя да дам ИЛЯДА лева за тва да ми я разкарат ... йе па как да стане ... за ако имам ИЛЯДУ лева моа са оженя тамън ми е време а па мноу са дразня от некви тама дет имали леко крив нос и отиат на доктор да ги реже и уж да им го опраа ... то междудругото ако учих кат хората щях да стана такъф доктор преспивам булката и почвам да я ОПРАВЯМ докат е в упойка моа си млатя как ми душа сака па после шъ се радва че е получила 2 за 1 па ако надуй и корема стават 3 за 1 ... инак препоръчвам ви отиавайте давайте си парите на такиа доктори аз ша събера пари и ша следвам за такъф доктор после ша правя отстъпки за хората от форума :) пластичната хирургия SUX нии също SUX (особено аз) така че стига сте са зарибявали с глупости ае със мир че отиам да хамалувам ...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ЗА. Щом някой има комплекси от нещо по себе си, защо да не си направи пластична операция. Дали ще е на носа или някъде другаде, какво значение има? Другия изход е да се примириш с дефекта си, но това не е решение на проблема. За пример мога да дам Таня Боева, макар че тук има доста чалго мразци. Ако някой я помни как изглеждаше от преди и каква стана сега. С една малка поправка, веднага се промени визията й и се разкраси доста. Също и доста по-известна стана от преди. За чалго мразците пък ще дам за пример памела андерсън, когато беше със силикон... ;)

 

btw, тук трябваше да има анкета.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...