Jump to content
BulForum.com

За пластичните операции


Recommended Posts

Перфектните неща и хора ме облъскват. На мнение съм, че отстранявайки дефектите си, бъркайки във физиката, и недайси боже генетиката (да де, темата е за операциите) - унищожаваме много повече от Аза си. Физиката може да се коригира и без това разрушително действие, но пък се иска нещо, което е непосилно на някои хора - труд.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
Не е така, Скорпи, някои хора имат нужда да повдигнат самочувствието си, както и физически да отстранят психологически проблем. След като медицината им дава щастие, защо да не го направят!.

Въпроса е, че при доста хора дори след премахването на физическия дефект психическия проблем си остава, защото се оказва, че всичко ни е в главата. Изключвайки най-тежките случаи мога да твърдя, че ако хората с "дефекти" променят мисленето си, а останалите променят отношението си нещата ще стоят по различен начин. Ако по-малко действаме по схема и вкарваме всичко в стереотип може и да се научим да приемаме различното и по особен начин красивото. Просто смятам, че физическите корекции са твърде първосигнална реакция на недоволството ни от самите нас.

Link to comment
Share on other sites

Изключвайки най-тежките случаи мога да твърдя, че ако хората с "дефекти" променят мисленето си, а останалите променят отношението си нещата ще стоят по различен начин.

Най-вече, защото за "проблемите" в главата в голяма степен са виновни околните.
Link to comment
Share on other sites

Аз има предвид следното: жена без цици, никой мъж не я харесва, отива на пластичен, хоп цици!. Започват да я харесват. И тя се чувства по-добре! Какво лошо има! Всеки с мечтите и желанията си :)

Карамане, заради такова мислене приди 4 години замалко да си видя сметката.

Link to comment
Share on other sites

Аз има предвид следното: жена без цици, никой мъж не я харесва, отива на пластичен, хоп цици!. Започват да я харесват. И тя се чувства по-добре! Какво лошо има! Всеки с мечтите и желанията си :)

Незнам кой ти е казал, че жена без цици никой мъж не я харесва. Имам ужасно много познати, който са буквално без цици или поне са от типа "яйца на очи", обаче са толкова обаятелни и чаровни, че немогат да смогнат от мъже около тях. И ако това беше само изолиран случй може би щях да се съглася с теб, но по мои наблюдения мъжете оценят и други неща, даже предимно други неща в случая с моите познати.

Link to comment
Share on other sites

Та пак си дойдохме на думата кой има право да съди другите за външния вид. Карамане ти не харесваш плоски, но тези които харесваш необчиат бъчонки, аз нехаресвам извънгабаритни, а мен никой не ме харесва, защото приличам на самарското знаме. Никой не е достатъчно съвършен, че да казва това не ми харесва и въпросният човек умръзвайки му да чува едно и също накрая ляга на масата.

Link to comment
Share on other sites

Не е важно какво харесвам аз, Въпросът който изяснявах беше защо жените лягат под ножа да си уголемяват циците, а мъжете да си уголемяват хуя! Та отговорът е ниското самочувствие у индивида! Заради ниско самочувствие и налагане от обществото на глупави стереотипи много народ страда! Е пластичните хирурзи са да помагат точно в тези случаи!

Именно!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз признавам пластичната хирургия,но не признавам хората които я използват като козметична.Надявам се ме разбирате.А за онзи линк по-горе няма к'во да се говори.Т'ва е тъпанарска работа. :wacko: :wir :sick

Link to comment
Share on other sites

Хайде, стига. Всеки може да прави с живота, тялото и ниското си самочувствие каквото поиска, стига да има достатъчно време / нерви / желание (а понякога и пари) за това.

Предпочитам да мисля за себе си като за проект - така по-лесно се постигат желаните резултати.

Като говорим за това... Колко струват силиконовите протези?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...