Jump to content
BulForum.com

Blind Dates....


Recommended Posts

Предполагам, че повечето от вас поне по един път са били на подобна среща:) Я кажете какво мислите, за този род събирания:)

Link to comment
Share on other sites

да,що пък да не?? :P

забавно е ,има тръпка не знаеш кой по дяволите ще ти дойе :bgrin:

за жалост на мен ми се случи най-грозният и глупав тип на земята :wacko: и от тогава не съм правила такива работи,иначе сън твърдо за :tongue

Link to comment
Share on other sites

О да, имах веднъж такава - от чата. И на врата ми позвъни една мадама, висока към 1.65 и тежаща сигурно колкото мен, или малко по-малко. После се чудеше защо й отказах секс... (с устата я биваше). Чудно какво би казал Фройд по този случай :lol:

Link to comment
Share on other sites

Веднъж опитах и повече няма да повторя :)

 

И аз веднъж и после малко остана да си сменя GSM-номера :woot :bgrin: :laughing:

Въпреки това обаче може и пак да опитам - има си тръпка :zzz

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм ходил на такава среща и май нямам и желание да опитам!!Нещо не ме влече тази работа :)

Link to comment
Share on other sites

Веднъж съм ходил:) Не изглеждаше приятно мадамата, но беше пък забавна компания;) Не съжалявам:) Веднъж пък вързах тенеке, по както биха казали админите-"Не зависещи от мен причини":)

Link to comment
Share on other sites

както биха казали админите-"Не зависещи от мен причини":)

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

 

Ходил съм на такова нещо не 1 път и все същества наподобяващи Чобака ми се падат с изключение на 1 път но пък тя кат ма видя и кат чу за кви глупости й говорих са уплаши и избега .... и след това никога не я видяха....

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да й искаш пик... Хахахаха...

Исках й! 'Пик-а' й беше от преди да напълнее. И на пика изглеждаше много сладка. Ама като ми звънна на вратата и погледнах нещо четворно...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ходила в подкрепа на приятелки. ;) Иначе на свои уредени не съм ходила, щото както ми върви и да e blind, и да не е blind…..все тая!

Link to comment
Share on other sites

Мм не си падам по тези неща макар да се е случвало няколко пъти. Обиконовено имам навика да опозная хората преди това, а и вече не ходя по каквито и да срещи с непознати :punk

Link to comment
Share on other sites

Първо да вида снимка(актуална) и ако не ми хареса нямам намерение да си губя времето.

99% ме интересува външния вид преди да отида на такава среща.

Само веднъж беше и съжалявам-бахти и грозната.

ПРОТИВ СЪМ КАТО ЦЯЛО

Link to comment
Share on other sites

Веднъж бях на почти blind, в смисъл, че бях видяла една ужасно неясна снимка само на лицето отпреди няколко години с друга прическа и то само за няколко секунди. Въпросния мъж и досега ми е приятел, вече към 6-7 години.

Link to comment
Share on other sites

Какво ще рече тва? Среща със сляп? :)

И как се уреждат такива срещи - по интернет ли?

 

Хм...ми то нормално да са всички някви крокодили! Те ако не са няма да разчитат на интернет да си намерят приятел!

 

Аз никога няма да се подложа на такъв ужас - да съм с човек, с който не ми е приятно.

Link to comment
Share on other sites

Какво ще рече тва? Среща със сляп? :)

И как се уреждат такива срещи - по интернет ли?

 

Хм...ми то нормално да са всички някви крокодили! Те ако не са няма да разчитат на интернет да си намерят приятел!

 

Аз никога няма да се подложа на такъв ужас - да съм с човек, с който не ми е приятно.

 

Ами честно да ти кажа не всички в нета са крокодили :D Просто някой път се получава че са хубави ама са пък леко странни ;) Пък и познавам доста момичета които са си намерили приятел чрез интернет не защото примерно са влизали в някав си чат с тая цел а се е получило случайно!!Дремеш си ти в чата срещаш забавен красив човек и ставате гаджета ми няма лошо :)

Link to comment
Share on other sites

Аз никога няма да се подложа на такъв ужас - да съм с човек, с който не ми е приятно.

 

Нали преди да излезнеш с нея ти е било приятно? Иначе няма да излизаш изобщо. Е идва един крокодил, но тоя крокодил, с когото така или иначе ти е приятно. Що не?

Link to comment
Share on other sites

Абре самия факт че въпросните чатъри висят в IRC точно с надеждата да намерят нещо от там.. доказва че им има нещо щом не го правят по нормалния начин ;)

Е да .. и аз съм бил в такъв период като бях на.. 16-17.. ама добре че се отказах навреме :)

Link to comment
Share on other sites

Само веднъж съм бил на такава среща и съществото се оказа една дива селянка, дето псуваше десет пъти повече от мен и то крещейки :wacko: и съответно доста бързо ми "звънна баща ми за една работа" и трябваше да си тръгна...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...