Jump to content
BulForum.com

Blind Dates....


Recommended Posts

Е да .. и аз съм бил в такъв период като бях на.. 16-17.. ама добре че се отказах навреме :)

 

Ама ти сега не си ли на 14? :confused :tongue

 

Иначе си прав, че има нещо много сбъркано в начина. Аз лично винаги бих имал едно наум за тоя човек, но пък от друга страна всеки човек си е бамбашка луд и може в това да е сбъркан, а във всичко останало много да си паснем/паснете...така че, защо не?

Link to comment
Share on other sites

Абре самия факт че въпросните чатъри висят в IRC точно с надеждата да намерят нещо от там.. доказва че им има нещо щом не го правят по нормалния начин ;)

Е да .. и аз съм бил в такъв период като бях на.. 16-17.. ама добре че се отказах навреме :)

Аз дето не търся нищо такова в IRC съм се чукал с две мадами от чата, с една не се получи (по моя вина), една ми прави blow&handjob... при това, без да търся целенасочено нито връзка, нито секс. Едно от истинските ми влюбвания, момиче, което наистина обичах - запознахме се в чата... То си беше първата ни среща точно blind date - не се бяхме виждали до момента в който не ми влезна в залата, в която бачках - е уцелих джакпота тогава... Невероятен човек е! (деа, що е от Варна :( :cry)

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим чат срещите вече са реалност от много време и не са нещо ненормално, а и има доста хора, които уж не са им големи привърженици и в последствие падат в капана :punk Колкото до blind dates те са малко по-остарял вариант и по-скоро са полод на някоя шегичка :P

Link to comment
Share on other sites

Blind dates и на мен са ми се случвали 1-2 пъти. Най-интересното беше, че разпознавах човека(жената), с която имах среща и си тръгвах.... :)

Link to comment
Share on other sites

С afx се запознахме така, беше много отворен на HL в нета, отидохме във VooDooNet-а и му скъсах г'зa ;)

 

edit. фраг не си хвана :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

С afx се запознахме така, беше много отворен на HL в нета, отидохме във VooDooNet-а и му скъсах г'зa ;)

Забравяш за Quake 3.. и за синия ти г'з... от Railgun-a :devil

 

a за half-а .. просто ми беше неудобна мишката :angry:

Link to comment
Share on other sites

Az sym protiv takiva laina.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз пък онзи ден пак бях на такова нещо ей така на от чисто любопиство:) Трябва да споделя, че бях мн приятно изненадан в добрия смисъл на думата:)

Link to comment
Share on other sites

Аз само веднъж съм бил на такава среща и нещото нямах късмет в онзи ден, ако бях пуснал тото в онзи ден сигурно 6тях да позная 0 числа. :)

Иначе в тези срещи няма нищо лошо, някой имат късмет, други не. Както се казва : "На печелившите честито." :D

Link to comment
Share on other sites

ми и аз съм ходих на полусляпа АйСиКю-среща, която приключи с едногодишна връзка, луд секс, приятни спомени и разбитото ми сърце, но това не прави срещите лоши.

Link to comment
Share on other sites

Абре става много fun понякога, такива изцепки стават понякога на тия "слепи" срещи, ама после не ми пука щото си знам, че мога повече и да не видя съответния човек... :D

Link to comment
Share on other sites

Хехе, че то от чата пък и от форума каква компания хора се събрахме, вече колко.... хич да не е 3-4 години :) Предполагам сте гледали снимки щото има доволно много на сървъра. Така че не са точно шит тея срещи. Отделно съм ходил на срещи с момичета. Какво да кажа. Променлив успех. Имаше ужасни имаше и много готини с които и досега си контактуваме редовно. Ся вече всичко на снимки налита и така е нормално, макар че една снимка не означава че срещата няма да е пак блайнд. Много я знаеш каква е тая снимка :) Но както и да е. Идеята ми е, че според мене си струва риска. Понякога уцелваш, понякога не. Няма нищо срамно да не се уцели. Но ако се уцели... :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе, че то от чата пък и от форума каква компания хора се събрахме, вече колко.... хич да не е 3-4 години :)

Хм.. ако говорим конкретно за форума, аз лично през изминалата година успях да създам много контакти (нещо неочаквано за асоциална личност като мен) някои от тях не съумявам да поддържам - със други се имаме много.. така е :) не съм си представял че мога се харесам на всички.

 

Всъщност първата ми среща със форума не беше много блайнд. Всъщност беше до момента в който се запознах (blind) със mr_vain.. а от там на сетне (поради водката) приех всички като близки и ми беше много лесно да се слея със общността ;)

 

Vodka - Connectiong People :D Така че - преди blind date препоръчвам да обърнете по една малка за отпускане ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...