Jump to content
BulForum.com

Любовни писма?


Recommended Posts

само Тя да е с мен

и да изживяваме всеки миг както изживяхме първия

 

секса е нищо

 

между другото

е супер готино да получиш писмо по пощата

това е израз на заинтересованността на човека , който си е направил усилието да пише на ръка да отиде и да пусне плика

израз на уважение е

а когато има лубов и на привързаност

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Момчета квото и да говорите всички ние мислим само какво да наебем така че ся не съ превъзнасяйте че вярвате в истинската любов и некви филми тея работи ги дават в латино сериалите ... сега на първо място са парите и ебнята квото искайте ми разправяйте нема да ме убедите в другото ... който е по-мек и романтичен и некви такива глупости (като мен) му яде главата така че в момента една голяма част от хората са правят на света вода ненапита а другите (малката част) са лошите копилета :) ... гат ви падне ебете и гледайте да не ви ебът ... по-добре вие ги ебете първи вместо те вас слушайте тва и се замислете !!!

Link to comment
Share on other sites

само Тя да е с мен

и да изживяваме всеки миг както изживяхме първия

 

секса е нищо

 

между другото

е супер готино да получиш писмо  по пощата

това е израз на заинтересованността на човека , който си е направил усилието да пише на ръка да отиде и да пусне плика

израз на уважение е

а когато има лубов и на привързаност

 

Изобщо не съм съгласен че секса е нищо!!!Някой път бих казал че много добре оправя отношенията между двама който се обичат!!Защото колкото и да се обичаш с някой в един момент ще настъпи все някакъв спор и няма да е вечно като в пъвия миг!!Пък и все пак природата си е природа така че е човещинка да ти се иска едно яко е****.Дори и жените го желаят въпреки че малко си го признават :)

Link to comment
Share on other sites

еле май не съм се изказал много добре

 

за мен няма особено значение секса

ако тя иска сега хващам подводницата и отивам ако иска след 3 месеца

ми ок нп

 

повечето пъти га съм се зарибявал с женско само за ебън мислех

но сега не просто но нийд

 

....

сетих се за оня корейски филм "секса е нищо" (sex is zero)

в който един олигофрен е супер влубен в една

е тя се пляка наред , забременява , прави аборт .. и той се до нея

и се отнася сякви незгоди и се продължава да я обича

Link to comment
Share on other sites

И знаете ли, дори и да е глупост, идиотщина, наивитет това, да вярваш в любовта - предпочитам да съм идиот, защото знам, че малкото моменти, в които съм изпитал душевен мир са били в прегръдките на обичано момиче... Нека ми, нека съм идиот!

Иначе и двете момичета пазят като скъп спомен писмата, които съм им пращал. А аз самия имам една папка, в която пазя получените писма и да ви кажа папката е дебела...

Скорп, Блаженни са вярващите!

Те да не са писали писмата върху велпапе, че имаш толкова депела папка? :P

 

... сега на първо място са парите и ебнята квото искайте ми разправяйте нема да ме убедите в другото ...

Ми за т'ва си има пощенски запис, бе майна! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mai v tazi tema se davaxa zaiavki za pisma.

Iskam da si pi6a s niakogo po staria staromoden na4in i plikove i marki, koito triabva da oblizva6(tova vsastnost e bilo nai-omraznoto mi nesto...).

Ta, niakoi ako iziaviava jelanie i ako ne go pritesniava, 4e sam malko dale4ko, da izprati na PM adresa si :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен няма значение по какъв начин ще обясниш чувствата си на любимия човек,стига те да са истински и непринудени.

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа веднъж съм писал такова писмо,но нямаше желания ефект и мн мн не го препоръчвам вече.Беше тъпо,но бяхме млади тогава млади и зелени;) едва 9 клас...

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа веднъж съм писал такова писмо,но нямаше желания ефект и мн мн не го препоръчвам вече.Беше тъпо,но бяхме млади тогава млади и зелени ;) едва 9 клас...

 

Проблемът днес е, че повечето 'учени' вадят изводите си от частното за общото, а това поражда много грешки. Кой както иска да ме разбира....

Link to comment
Share on other sites

Аз предпочитам да изкажа чувствата си пред момичето което oбичам,отколкото да го напиша във вид на писмо.Не че второто не е роматнично.

Link to comment
Share on other sites

Проблемът днес е, че повечето 'учени' вадят изводите си от частното за общото, а това поражда много грешки. Кой както иска да ме разбира....

да много добре те разбирам пич,но не мислиш ли,че е по-добре да го кажеш в очите....някак си с писмо или смс е много лесно.Ваажното е да си смел и да и го кажеш в очите.

Не си мислите ,че съм някъв отворен пубер дето се прай на любовник....просто си казвам мнението

Link to comment
Share on other sites

Аз като малък,и като казвам малък става въпрос за найстина малък-9 годишен :beerchug ,бях хлътнал по една от нашия клас,ама като ме беше срам да и призная тогава,и хоп писмоооооо.Даже си проверих по-трудните думи в речника за да нямам грешки :wub: .Но за моя жалост тя не остана особено впечатлена от написаното,и ме захвърли като парцал в кофата :cry ,но после осъзнах,че това е било за добро,защото после тя стана от вида хора,който аз най-много мразя-ку**ите :hump: :sick:

Link to comment
Share on other sites

ми какво да ви кажа аз лично не съм писал но веднъж получих едни такива и много се зарадвах че има човек който пише такива мили думи за мен....

Link to comment
Share on other sites

Даже си проверих по-трудните думи в речника за да нямам грушки :wub: :hump: :sick:

Човече.... you made my day с това изречение :punk

О боже...оооо боже... не...немога....пръскам се от смях...немога....милост...

Link to comment
Share on other sites

Ееееееееее,аз ще направя една грешка,а вие ще ме убиете,покажете малко милост ;) .

 

 

 

п.п.Найстина стана много смешно :woot :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Абе да, вярно е наистина, че в реалността си е истината, ако ще и бестселър да й напишеш, това не може да се сравни с нежността на една целувка... Но не подценявайте писмата, те са нещо, което трудно се забравя, поне стойностните.

 

Vartkes, извинявай, че ти го казвам, но според мен все още си малък :)

Link to comment
Share on other sites

Vartkes, извинявай, че ти го казвам, но според мен все още си малък :)

Офтопик

Как прецени,че съм малък :blink:.Ако си стигнал до този извод от една грешно написана дума(пиша на кирилица,а "у" и "е" са точно една до друга) мога да те уверя,че грешиш ;) .

Link to comment
Share on other sites

Абе то си пише някои неща в профила и затова... Но аз лично те подкрепям. Може и да си малък и всичко, но какво от това? Човек си. И това, дето го разказа, е супер човешко. Беше готино. Благодаря, че сподели...

Link to comment
Share on other sites

Абе да, вярно е наистина, че в реалността си е истината, ако ще и бестселър да й напишеш, това не може да се сравни с нежността на една целувка... Но не подценявайте писмата, те са нещо, което трудно се забравя, поне стойностните.

 

Vartkes, извинявай, че ти го казвам, но според мен все още си малък :)

 

Освен това са нещо, което можеш да държиш в ръце, да отваряш отново, да препрочиташ... Остават много по-големи следи от който и да е и-мейл - пък и след години. Като намерих случайно едно любовно писмо от мнооого отдавна и го прочетох отново - боже, дори споменът ми за това писмо беше различен от начинът, по който го възприех сега. Толкова ми стана мило :) Усещаме как сме се променили :)

 

А Vartkes не е малък, според мен - не и да пише и да получава любовни писма, във всеки случай. Нито пък да ги коментира ;)

Link to comment
Share on other sites

Освен това са нещо, което можеш да държиш в ръце, да отваряш отново, да препрочиташ... Остават много по-големи следи от който и да е и-мейл - пък и след години. Като намерих случайно едно любовно писмо от мнооого отдавна и го прочетох отново - боже, дори споменът ми за това писмо беше различен от начинът, по който го възприех сега. Толкова ми стана мило :) Усещаме как сме се променили :)

тук съм съгласна,но иначе като се злоупетребява с тях-кофти :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...