Jump to content
BulForum.com

Любовни писма?


Recommended Posts

@ аquilla: само ти единствен си изпитвал любов. никой друг никога не е успявал. ама изобщо и съвсем!

 

Не съм казал такова нещо но да кажеш това

ето защо е нужно да се научим да говорим романтично и да се маскираме кат влюбени за да стигнем и до секса. а междувременно наистина ще сме се влюбили и т.н.

незнам какво друго да си помисля.

 

 

И виждам много по-далече от собствената ми мъка и това което виждам хич не ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Аз съм твърдо ЗА любовните писма! Смятам, че хартиеното любовно писмо е рядкост и именно заради това изразява истински чувства (поне в повечето случаи)... Мейлите също вършат работа понякога, но романтиката е в доста ограничени количества... Аз съм получавала и изпращала хартиени любовни и смея да твърдя, че са много по-стойностни от отношенията-изразяващ разговор, който след определено време ще бъде поне от части забравен... А мейлите стават за комуникитране с любимия човек, когато чувствата вече са изяснени, но поради някаква причина сте разделени или просто искате да напомните за себе си :) sms-и и чат не са подхдящи за изясняване на сериозни чувства, поне така мисля...

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно защо "неромантичните" нападат "романтичните" и обратното. Неможе ли просто да се приемем такива каквито сме, в края на краищата наличието на романтично чувство се предопределя от толкова много фактори - темперамент, възпитание, среда, опит и не на последно място интелект. Aquila, неможеш да очакваш от някой типичен "ебач" да те разбере и да усети това, което трепти в сърцето ти. Както и ти никога няма да разбереш философията на използването на романтиката с "практични" цели. Но така или иначе е глупаво да спорим кое е по-добро, условията и факторите са твърде много.

Аз съм ЗА любовните писма, ЗА романтиката, ЗА истинската любов.

И съм ПРОТИВ чукането (шибането, ебането и т.н.), особено постигнато с фалшиви средства. Все пак има толкова жени, които са съгласни да се чукат и без да им се свалят звезди, защо трябва да лъжете онези другите, романтичките и после да ги разочаровате.

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно защо "неромантичните" нападат "романтичните" и обратното. Неможе ли просто да се приемем такива каквито сме, в края на краищата наличието на романтично чувство се предопределя от толкова много фактори - темперамент, възпитание, среда, опит и не на последно място интелект. Aquila, неможеш да очакваш от някой типичен "ебач" да те разбере и да усети това, което трепти в сърцето ти. Както и ти никога няма да разбереш философията на използването на романтиката с "практични" цели. Но така или иначе е глупаво да спорим кое е по-добро, условията и факторите са твърде много.

Аз съм ЗА любовните писма, ЗА романтиката, ЗА истинската любов.

И съм ПРОТИВ чукането (шибането, ебането и т.н.), особено постигнато с фалшиви средства. Все пак има толкова жени, които са съгласни да се чукат и без да им се свалят звезди, защо трябва да лъжете онези другите, романтичките и после да ги разочаровате.

 

OFF: благодаря, бях се отчаял 6000 и кусур потребителя и всчките като един говорят, но с различни думи и се мислят за ярки личности.

Link to comment
Share on other sites

айдеее отиде коня в оффтопика.

снежко погрешно си ме причислила към типа "ебачи" или аз погрешно съм се разпознал там. репликата за която ме нападнахте според мен съдържаше малко по-различна информация и точно това ми е проблема. очевидно говоря прекалено двусмислено.

опитвам се да науча езика на противниковия пол (в случая говорим за романтиката), за да мога да си комуникирам с него. "маскиране" означава да променя формата на грубите страсти, които бушуват в нас простите хора (абе кво сте ми харесали пък таз реплика, та чак някой и в подписа си я беше сложил?), във вид по-възприемчив за търсен от мен тип жени - романтичките. и какво? това, че съм груб, недодялан и нечактолкозинтелигентен означава ли че нямам право на любов? накратко - ти как би изчукала ангел без да станеш дявол?

Link to comment
Share on other sites

айдеее отиде коня в оффтопика.

снежко погрешно си ме причислила към типа "ебачи" или аз погрешно съм се разпознал там. репликата за която ме нападнахте според мен съдържаше малко по-различна информация и точно това ми е проблема. очевидно говоря прекалено двусмислено.

опитвам се да науча езика на противниковия пол (в случая говорим за романтиката), за да мога да си комуникирам с него. "маскиране" означава да променя формата на грубите страсти, които бушуват в нас простите хора (абе кво сте ми харесали пък таз реплика, та чак някой и в подписа си я беше сложил?), във вид по-възприемчив за търсен от мен тип жени - романтичките. и какво? това, че съм груб, недодялан и нечактолкозинтелигентен означава ли че нямам право на любов? накратко - ти как би изчукала ангел без да станеш дявол?

Това ми прозвуча малко като оправдание :P Мисля, че стана достатъчно ясно от поста ми, че не обвинявам никой в нищо, просто изказах собствено мнение. Така или иначе мъжете и жените немогат да се категоризират толкова лесно и всеки си е башка луд, както се казва т.е. всеки сам намира своя начин да получи това, към което се стреми. Ако "маскирането" е твоя начин и той работи - ОК. Само дано никой не страда, никой не е "потърпевш" или "жертва". Само малко се притесних от словосъчетанието "противниковия пол". Дано си го използвал с лека ирония, че иначе не ми се вписва в евентуалния речник на себеуважаващ се мъж.

Link to comment
Share on other sites

Това ми прозвуча малко като оправдание :P  Мисля, че стана достатъчно ясно от поста ми, че не обвинявам никой в нищо, просто изказах собствено мнение. Така или иначе мъжете и жените немогат да се категоризират толкова лесно и всеки си е башка луд, както се казва т.е. всеки сам намира своя начин да получи това, към което се стреми. Ако "маскирането" е твоя начин и той работи - ОК. Само дано никой не страда, никой не е "потърпевш" или "жертва". Само малко се притесних от словосъчетанието "противниковия пол". Дано си го използвал с лека ирония, че иначе не ми се вписва в евентуалния речник на себеуважаващ се мъж.

не е оправдание, а опит за комуникация.

"противников пол" съм си го взел от непомнякъде. харесва ми концепцията за любовта като война и за спечелване на битката чрез капитулация.

и както във всяка война има жертви и потърпевши, само че тук всички са такива.

евентуалния речник на себеуважаващ се мъж би трябвало да включва всякакви термини. както изчистените и учтиви начини на изказ, така и вулгарните, неясни и циничните. всичко.....

а иронията който иска да си я намира, където си иска.

Link to comment
Share on other sites

евентуалния речник на себеуважаващ се мъж би трябвало да включва всякакви термини. както изчистените и учтиви начини на изказ, така и вулгарните, неясни и циничните. всичко.....

а иронията който иска да си я намира, където си иска.

Имах предвид евентуалния речник, който според мен би трябвало да се използва по повод конкретната тема. Иначе ми е пределно ясно, че речника по принцип би трябвало да съдържа разнородни и цветни, добре илюстриращи, макар и понякога груби или цинични словосъчетания. Явно "противников пол" в твоя речник е точно такова съчетание. Съгласна.

Link to comment
Share on other sites

ами рими, хайде да се чукаме с тебе, а? обаче нещо ме съмнява че ще ми вържеш. ето защо е нужно да се научим да говорим романтично и да се маскираме кат влюбени за да стигнем и до секса. а междувременно наистина ще сме се влюбили и т.н. забелязали ли сте, че ако се усмихвате дори насила след известно време настроението ви се подобрява?

Явно аз също се изразявам многозначно, предишният ми пост не беше изобщо насочен към теб:)

В това да изучаваш "интересите", "нуждите" и "желанията" на срещуположния пол няма нищо лошо...в крайна сметка погледнато съвсем отгоре, всеки търси нещо.Винаги има начин това "нещо" да се получи, но първо трябва да "поработиш" за това.И това, че си наясно какво би се харесало, те прави по-близо до постигането на въпросната цел.Манипулации...

Аз също съм на мнение, че след тях е възможно да се появи нещо истинско...

 

p.s. Никът ми се чете "Райми_сън".Когато лични имена са написани на английски, на български се изписват спрямо оригиналното им произношение, с български букви.

Link to comment
Share on other sites

- Извинете, млада госпожице, бихте ли си легнали с мен за 1 000 000 $?

- Да!

-малко по-късно-

- Извинете, пак съм аз... А за 20 лева?

- Но как може! Безобразие! Вие за каква ме имате?

- Каква сте разбрахме, сега се договаряме за цената.

;)

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли, аз съм тъп идиот и продължавам идиотски да вярвам в чистата любов и правенето на такава. Може би защото съм се самозалъгвал, че два пъти през живота си съм изпитвал истинска чиста любов и в прегръдките на две момичета съм плакал от щастие, нали крокодилски, фалшиви сълзи.

И знаете ли, дори и да е глупост, идиотщина, наивитет това, да вярваш в любовта - предпочитам да съм идиот, защото знам, че малкото моменти, в които съм изпитал душевен мир са били в прегръдките на обичано момиче... Нека ми, нека съм идиот!

Иначе и двете момичета пазят като скъп спомен писмата, които съм им пращал. А аз самия имам една папка, в която пазя получените писма и да ви кажа папката е дебела...

Link to comment
Share on other sites

Попитали един *ебач*, какво толкова прави, че има успех с толкова много жени...

- Ами нищо особено.. като си харесам една жена, просто я питам дали иска да си легне с мен...

- Че как така, не ти ли бият шамари?!?!

- Абе да, често ми бият.. но пък и доста често се намират такива, които са съгласни ;>

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли, аз съм тъп идиот и продължавам идиотски да вярвам в чистата любов и правенето на такава. Може би защото съм се самозалъгвал, че два пъти през живота си съм изпитвал истинска чиста любов и в прегръдките на две момичета съм плакал от щастие, нали крокодилски, фалшиви сълзи.

И знаете ли, дори и да е глупост, идиотщина, наивитет това, да вярваш в любовта - предпочитам да съм идиот, защото знам, че малкото моменти, в които съм изпитал душевен мир са били в прегръдките на обичано момиче... Нека ми, нека съм идиот!

Иначе и двете момичета пазят като скъп спомен писмата, които съм им пращал. А аз самия имам една папка, в която пазя получените писма и да ви кажа папката е дебела...

 

Дай боже повече такива "тъпи идиоти".

 

 

по-скоро дай боже повече такива идиотки :))

Че сами ше си измрем, деба :)))

 

:lol: повече идиотки с които да си драскаме отживели писма, и да си ги обичаме без да се чудим как да ги забодем.

Link to comment
Share on other sites

не ми се щеше пак да ви подхващам, но ако с "идиотките" само си пишете писма пак няма да оставите поколение, което да възпитате в идиотизъм.....

тъй че що не си признаете че в крайна сметка целта си е секса независимо в каква форма облечеш предложението си?

Link to comment
Share on other sites

не ми се щеше пак да ви подхващам, но ако с "идиотките" само си пишете писма пак няма да оставите поколение, което да възпитате в идиотизъм.....

тъй че що не си признаете че в крайна сметка целта си е секса независимо в каква форма облечеш предложението си?

 

Не е цел, а логично продължение на една сериозна връзка.

Аз лично никога не бих предприел никакви действия с единствената цел да получа секс. Може да е тривиално, но има по-важни неща от обмяната на телесни течности.

Link to comment
Share on other sites

скорпи,

защото това мерило ми е най-познато. по-точно други няма.

 

aquila,

значи целиш да изградиш връзка дори и да не се стигне до секс? а успявал ли си или си остава химера?

Link to comment
Share on other sites

На конете с капаци им пожелавам приятен път и да се наслаждават на гледката.

mobo бих ти казал, че грешиш, но понеже си виждам, че си от горната категория - вероятно няма смисъл да споря и се чудя защо го правя. За връзките при мен секса въобще не е определящия фактор и се чудя, защо продължаваш да упорстваш в твърдението си, че при всички хора е така. Можеш ли да знаеш как мисли и чувства всеки човек? Отговора е не, каквото и да си мислиш...

Винаги има повече от две страни, живеем в многоизмерен свят и ако ти си способен да видиш само едно или две от измеренията на света - толкова по-зле за теб...

Link to comment
Share on other sites

На конете с капаци им пожелавам приятен път и да се наслаждават на гледката.

mobo бих ти казал, че грешиш, но понеже си виждам, че си от горната категория - вероятно няма смисъл да споря и се чудя защо го правя. За връзките при мен секса въобще не е определящия фактор и се чудя, защо продължаваш да упорстваш в твърдението си, че при всички хора е така. Можеш ли да знаеш как мисли и чувства всеки човек? Отговора е не, каквото и да си мислиш...

Винаги има повече от две страни, живеем в многоизмерен свят и ако ти си способен да видиш само едно или две от измеренията на света - толкова по-зле за теб...

пространственовремевия континуум е почти изцяло 4-измерен. колко още измерения ти трябват?

и на мен не ми е ясно защо спориш като си противоречиш толкоз. с твоите думи бих могъл да ти кажа че не виждаш измерението на чисто физическо ниво и вирееш в облаците, пропускайки съществената част. секса не е съществена част за теб, а присъства в мислите и подтекста на постовете ти почти постоянно....

последното ти изречение е доста добро - що не си го прочетеш пак?

Link to comment
Share on other sites

Абе оставете момчето да си боцка каквото и както иска. Целите и методите са си негова работа. В края на краищата мое лично мнение е, че той губи от цялата работа, но той вероятно е на друго мнение. Всеки има различни потребности все пак. А моите не се градят или поддържат от наличието или липсата на секс. Все пак предпочитам да "правя любов", макар и да се налага да чакам да се случи с правилния човек, вместо да разчитам на някакъв почти непознат да ме докара до оргазъм. С това се справям доста успешно и сама :P

Link to comment
Share on other sites

Всъщност сексът е много важен,жалко,че някои хора не си го признават.И ного добре знам,че mobo и сам може да каже каква му е мисълта,но мисля че не схващате точната му идея

Link to comment
Share on other sites

Е това е отврат, да се влюбиш заради секса или да се правиш на влюбен, за да получиш такъв  :sick .

 

Подобно нещо може да говори само човек който никога не е усетил истинска любов  :( .

Много вярно!Романтиката не е път към секса,това,че поражда такъв е друг въпрос

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...