Jump to content
BulForum.com

Любовни писма?


Recommended Posts

Хеххе... Писма, мейли, среднощни sms-и, снимки на Азис от вестници, на които пише "Помни стойностните неща в България", картички с великденски зайци посред лято... Всички тези мили жестове, които се помнят дълго след това...

 

alphaosiris.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Винаги съм обичал да пиша писма, но всички с които си пишех изчезнаха един по един и сега ми остана само нета :(

 

 

П.П. ако някой си даде адресчето може да му драсна два реда :P , да си припомня как се пишеше без клавиатура.

Link to comment
Share on other sites

хич да не ми харесват тия писма(на първо място)смси,мейли и всякакави други от сорта! :angry: или говориш директно или мълчиш...

смса върши хубава работа,когато си уреждаш утрешното кръшкане под носа на "любимия" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък смятам,че когато човек е далеч от любимия едно писмо,написано с много много любов е нещо прекрасно.Неведнъж съм получавал такива писма и неведнъж съм писал,самата тръпка е много по-различна от това да напишеш смс или маил.Понякога такова писмо може да бъде предпоставка за много приятни изживени мигове след това.

Твърдо ЗА

Link to comment
Share on other sites

Аз пък смятам,че когато човек е далеч от любимия едно писмо,написано с много много любов е нещо прекрасно.Неведнъж съм получавал такива писма и неведнъж съм писал,самата тръпка е много по-различна от това да напишеш смс или маил.Понякога такова писмо може да бъде предпоставка за много приятни изживени мигове след това.

Твърдо ЗА

о да и след това се оказва че гаджето ти толкова го ебе за тия поисма че ги зарязва където му видят оччите,и не след дълго време разбираш ,че доста народ знае за тези"любовни писъмца" и глупости :angry:

Link to comment
Share on other sites

о да и след това се оказва че гаджето ти толкова го ебе за тия поисма че ги зарязва където му видят оччите,и не след дълго време разбираш ,че доста народ знае за тези"любовни писъмца" и глупости :angry:

Ами аз си падам по романтични момичета и освен това аз не съм разменял такива писма с всяка..а и досега опита показва,че писмата ми не са станали достояние на други хора дори и след като съм скъсал с момичето.Не изхождай от твоята гледна точка ако ти би ги заебала някъде това е друг въпрос не си мисли,че всички момичета са като теб :Р и ако за теб са глупости има хора които остават приятно изненадани от такова писмо

Link to comment
Share on other sites

V tozi sintetichen i narkotiziran svqt /spored men/ nqma romantika veche pone tova sa moite nabludeniq...a i e mnogo po udobno s SMS nai malkoto povecheto hora sam siguren che ne znaqt kade se prashtat pisma.

Link to comment
Share on other sites

смса върши хубава работа,когато си уреждаш утрешното кръшкане под носа на "любимия" :bgrin:

 

о да и след това се оказва че гаджето ти толкова го ебе за тия поисма че ги зарязва където му видят оччите,и не след дълго време разбираш ,че доста народ знае за тези"любовни писъмца" и глупости :angry:

Като гледам теб колко те "ебе" за "любимия" и си представям и с писмата, какво ще стане...

 

povecheto hora sam siguren che ne znaqt kade se prashtat pisma.

Толкова по-зле за тях...

Link to comment
Share on other sites

Като гледам теб колко те "ебе" за "любимия" и си представям и с писмата, какво ще стане...

Толкова по-зле за тях...

струва ми се че ,много гледаш,ама май май нищо не виждаш? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами мамка му, като е в кавички, какво правиш с тоя човек, остави го, стига си го лъгала мамка му. Предполагам, че и на теб няма да ти е приятно да те пускат по пързалката при всяка възможност, нали?

Link to comment
Share on other sites

Ами мамка му, като е в кавички, какво правиш с тоя човек, остави го, стига си го лъгала мамка му. Предполагам, че и на теб няма да ти е приятно да те пускат по пързалката при всяка възможност, нали?

ти пък ся?трябва ли да го обичам 100% за да съм с него,айде моля ти се ;)

Link to comment
Share on other sites

@farrell е напълно права!!!Ки са тея любовни писма!!Ако ще има нещо да ти го каже в очите или да си мълчи!!Така трябва да е и според мен :)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, големи дървета сте бе... "За кво са ви тия любовни писма"... Тук не става въпрос да ти каже нещо в очите, а за внимание.

Link to comment
Share on other sites

Утрепахте цялата романтика. Като гледам, бая хора са на принципа "бухалка по главата и за косата в пещерата"

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, големи дървета сте бе... "За кво са ви тия любовни писма"... Тук не става въпрос да ти каже нещо в очите, а за внимание.

 

Ми като иска внимание да ме покани на среща да ми каже харесвам те нещо а у и готово!!Какво внимание ще ми обърне ако ми каже ей на обичам те в някво писмо!!Аз лично ще се изсмея щото са ми го казвали в очите и пак не беше вярно а камо ли на някво пиисмо да повярвам :)

Link to comment
Share on other sites

Уф, пак се почувствах изостанала, тъпа и ограничена... ;)

Т'ва да вярваш в някакви истински отношения е направо грях според някои от горните постове.

Лъжете се, крийте се, правете си мръсно, ей така...иначе ще ви е скучно.А, убийте и романтиката, тя е почти умряла и ненужна...Като толкоз ви се чука с някой - поискайте си го пряко бе, какво ще си губите времето с някакви любовни бози...

:sick

Link to comment
Share on other sites

о да и след това се оказва че гаджето ти толкова го ебе за тия поисма че ги зарязва където му видят оччите,и не след дълго време разбираш ,че доста народ знае за тези"любовни писъмца" и глупости :angry:

Или пък се оказва, че човека е пазил две драснати от тебе думи 15-тина години за спомен от "онова" време.

 

 

Уф, пак се почувствах изостанала, тъпа и ограничена... ;)

Т'ва да вярваш в някакви истински отношения е направо грях според някои от горните постове.

Лъжете се, крийте се, правете си мръсно, ей така...иначе ще ви е скучно.А, убийте и романтиката, тя е почти умряла и ненужна...Като толкоз ви се чука с някой - поискайте си го пряко бе, какво ще си губите времето с някакви любовни бози...

:sick

ами рими, хайде да се чукаме с тебе, а? обаче нещо ме съмнява че ще ми вържеш. ето защо е нужно да се научим да говорим романтично и да се маскираме кат влюбени за да стигнем и до секса. а междувременно наистина ще сме се влюбили и т.н. забелязали ли сте, че ако се усмихвате дори насила след известно време настроението ви се подобрява?

Link to comment
Share on other sites

ето защо е нужно да се научим да говорим романтично и да се маскираме кат влюбени за да стигнем и до секса. а междувременно наистина ще сме се влюбили и т.н.

 

Е това е отврат, да се влюбиш заради секса или да се правиш на влюбен, за да получиш такъв :sick .

 

Подобно нещо може да говори само човек който никога не е усетил истинска любов :( .

Link to comment
Share on other sites

Подобно нещо може да говори само човек който никога не е усетил истинска любов  :( .

Не, подобно нещо може да напише само човек, искащ абсолютна яснота във взаимоотношенията.

Link to comment
Share on other sites

Не, подобно нещо може да напише само човек, искащ абсолютна яснота във взаимоотношенията.

:confused :confused :confused :confused :confused

 

и да се маскираме кат влюбени за да стигнем и до секса

 

ПП дано да долавям ирония

Link to comment
Share on other sites

благодаря хемофилиа, мога и сам.

 

@ аquilla: само ти единствен си изпитвал любов. никой друг никога не е успявал. ама изобщо и съвсем! явно си в такъв момент, че не успяващ да виждаш по-далече от собствената си мъка. нищо, ще ти мине. оцелявал си и от по-лоши работи, според това което си споменавал из форума.

 

/back on topiс:

всъщност изках да кажа на рими_сън, че си имам причина да изучавам романтиката. тя ми е нужна за да мога да комуникрам с определен тип представители на срещуположния пол. трябва да знам какво е романтика и как да го прилагам. любовните писма са романтика. и те са един от лесните елементи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...