Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

Не знам как може да твъдиш, че разбираш от футбол и да се изказваш с 100% сигурност за мач от сорта на Барселона-Милан. Аз никога няма да кажа 100%, защото при големите отбори (а и въобще във футбола) всичко е възможно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply
Не знам как може да твъдиш, че разбираш от футбол и да се изказваш с 100% сигурност за мач от сорта на Барселона-Милан. Аз никога няма да кажа 100%, защото при големите отбори (а и въобще във футбола) всичко е възможно.

Няма да коментирам. Само ще те цитирам....

Милан, ако повторят тази игра и втория мач ще си тръгнат бързичко
Link to comment
Share on other sites

ами айде да не ви слагам всички под общ знаменател - симбата, неста 86 и фродо :bgrin: това са хората едто се изказват, че ще ни биете на 100% и нямаме никакви шансове :blink:

Покажи, че не си глупаво момче и ме цитирай, моля.

 

Да, но не влезнаха и ми се струва невъзможно към 30 минута на Ноу КАМП да е 0:2 ;)
Не знам как може да твъдиш, че разбираш от футбол и да се изказваш с 100% сигурност за мач от сорта на Барселона-Милан. Аз никога няма да кажа 100%, защото при големите отбори (а и въобще във футбола) всичко е възможно.

Ооо, велики разбирачо !

Защо трябва, когато някой е срещу мен, винаги да си противоречи (справка - изказванията на sasho1989) :)

Ako Milan se klasirat - finala 6te bude typ ,no sum siguren ,4e Arsenal 6e bie Milan . Mislq 4e znaete ,4e finala 6te bude Barsa - Arsenal (praznenstvo za atakuva6tiq futbol)

 

Neveroqtniq Pipo s neveroqtnite golove - topkata mu se udrq v glavata na 2 metra ot golliniqta - Iskam da si drupnete ot nqkude da vidite vsi4ki golove na Pippo toq sezon - ne e istina prosto Bog daval daval kusmet ama puk toq Pippo se naredil 20 puti na opa6kata za banicata s kusmeti

А Милан не показват атакуващ футбол, така ли ? 2.23 гола на мач в Италия. Покажи ми отбор от големите първенства на Европа, който е надвишил тази цифра !

За Пипо вече говорихме. Това, което прави Пипо велик е неговата съобразителност и интелигентна игра. Само той знае къде и кога да застане, за да му се "удари топката в главата" ;)

Link to comment
Share on other sites

Покажи, че не си глупаво момче и ме цитирай, моля.

изобщо нямам никакво намерение да се ровя по темите и да ти търся постовете. като не помниш какво си приказвал проблема си е твой :angry: много добре си спомням как пишеше, че не знам си кой играел в милан и сте били някъв хипер дупер състав и нямало кой да ви бие. има още много случай, в които си писал подобни глупости.

 

:пп не си ли малък за да забравяш толкова бързо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

изобщо нямам никакво намерение да се ровя по темите и да ти търся постовете. като не помниш какво си приказвал проблема си е твой :angry: много добре си спомням как пишеше, че не знам си кой играел в милан и сте били някъв хипер дупер състав и нямало кой да ви бие. има още много случай, в които си писал подобни глупости.

 

:пп не си ли малък за да забравяш толкова бързо :bgrin:

Като неможеш да докажеш твърдението си не се обаждай - няма смисъл.

Сега и ти почна да си противоречиш - първо съм говорил за Барса, сега за някакъв дупер състав и кой играел в него...незнам какво да ти кажа...

 

P.S.

Не съди за човек по ЕГН-то му. ;)

Link to comment
Share on other sites

Като неможеш да докажеш твърдението си не се обаждай - няма смисъл.

Сега и ти почна да си противоречиш - първо съм говорил за Барса, сега за някакъв дупер състав и кой играел в него...незнам какво да ти кажа...

 

P.S.

Не съди за човек по ЕГН-то му. ;)

не съдя по егн-то ти, а по умствения багаж. спорихме пак за барса - милан и ти почна да изреждаш какви футболисти сте имали(даже по имена ми ги рецитираше), как барса били само роналдинъо, как сте щели да ни биете ей такива работи. не ми се занимава да преглеждам 42-3 страници, а и не съм сигурен дали изобщо спорихме в тая тема. като не помниш кво си писал не се заяждай :bgrin:

 

/офф/ неста86, кажи кво разширение е тоя фаил, че с лисичката ми го сваля като modules.php :woot

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам Пипо ще играе.

 

 

А пък и аз не пледирам, че разбирам много от футбол. Но мога да се хвана на бас,че няма да е 0:2 до 30 минута на мача на Ноу Камп ;)

Link to comment
Share on other sites

Надявам се да стане зрелищен спектакъл и накрая каталунците да ликуват,но все пак Милан ще играе на живот и смърт и очаквам доста опасни положения пред вратата ни.Повече от всичко се надявам Пипо да няма ден и Анчелоти пак да пусне дефанзивни футболисти,за да обръща мача. :)

Link to comment
Share on other sites

Надявам се да стане зрелищен спектакъл и накрая каталунците да ликуват,но все пак Милан ще играе на живот и смърт и очаквам доста опасни положения пред вратата ни.Повече от всичко се надявам Пипо да няма ден и Анчелоти пак да пусне дефанзивни футболисти,за да обръща мача. :)

Ако не беше Анчелоти до сега вече да бъде ясен финалът и в него нямаше да има италиански отбор вярвай ми. Така,че като иронизираш специалист от ранга на Карло първо помисли, защото човекът ако не беше пуснал Кафу, Малдини и Амброзини да стабилизриат дефанса резултата щеше да бъде 0-3 както беше тръгнало. Просто Милан се стаписаха и Барса щяха да се възпозлват от това, но благодарение на ума на Карло той заздрави защитата и остави всичко да се решава утре

Link to comment
Share on other sites

Хора знаете ли дали утре Пипо ще играе?И вярно ли е това,което пише в 7 дни спорт,че с травми след мача с Месина са Шева,Кака,Кафу,Амброзини и Неcmа?

за съжаление е вярно като изключим шева мисля.победата срещу месина струваше много скъпо но пак вярвам че шансовете на милан са реални-бърз гол на индзаги и мача почва от начало...

Link to comment
Share on other sites

Най-малки шансове имат за игра Кака и Неста, другите може и да играят, или поне да са в групата за мача. Ебаси малшанса за Кака - контузи се на рожденния си ден и то точно преди толкова важен мач (който може да го заведе на финал).

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че още се дискутират смените, които направи Анчелоти в първия мач. Интересно ми е тези, които го критикуват за извършините смени, дали изобщо знаят кои бяха останалите играчи на резервната скамейка на Милан. Дали знаят, че там нямаше нито един нападател, а единствения офанзивен футболист беше 35-годишния Руи Коща, чиято игрова практика в последните 3 сезона се свежда до мачовете му за нациолналния отбор на Португалия.

Анчелоти направи единствените възможни смени. Влизането на Малдини позволи на Сержиньо да се изтегли по напред(където си играе по принцип). Кафу играе по-скоро халф-бек, отколкото бек. Амброзини пък и преди е спасявал Милан(срещу ПСВ миналата година). Така че тези смени бяха възможно най-адекватните.

Друг е въпроса защо резервната скамейка на Милан е толкова къса, че при наличието на един контузен нападател се изчерват вариянтите за ротация в отбора. Да не говорим и за средната възраст на футболистите на Милан... Въпрос на трансферна политика.

 

Относно реваншът:

Задачата на Милан е мнго трудна. Ако Кака и Шевченко не играят става почти невъзможна. От друга страна Барселона се намира в отлична форма, също така играчите имаха достатъчно време да отпочинат преди този реванш, тъй като мачът им със Севиля за първенството беше отложен.

Всичко води към мисълта за успех на Барселона(като краен победител в полуфинала), но все пак нищо не се знае. Един ранен гол за Милан и двата отбора ще бъдат в изходна позиция...

Link to comment
Share on other sites

Ако не беше Анчелоти до сега вече да бъде ясен финалът и в него нямаше да има италиански отбор вярвай ми. Така,че като иронизираш специалист от ранга на Карло първо помисли, защото човекът ако не беше пуснал Кафу, Малдини и Амброзини да стабилизриат дефанса резултата щеше да бъде 0-3 както беше тръгнало. Просто Милан се стаписаха и Барса щяха да се възпозлват от това, но благодарение на ума на Карло той заздрави защитата и остави всичко да се решава утре

 

Я ми кажи ти откъде знаеш какъв е ранга на "Карло"? Той правил ли е посредствен отбор шампион? Откривал ли е млади футболисти за футбола? Ставал е шампион с Милан, които с тия футболисти и без треньор биха могли да направят същото. Ша ми кажеш и веднага за Кака, Шева и тем подобни. И двамата бяха очевидни таланти и привличането им на Сан Сиро е резултат едиснтвено от многото пари на Берлускони, а не от нюха на татко Карло.

Ако не знаеш човек като Венгер примерно първи е поискал да привлече Роналдиньо още преди да го вземат ПСЖ и още преди някой в европа да го е чувал, но не е получил работна виза. От сегашния състав на Арсенал мисля, че няма нужда да ти казвам колко от играчите са на по 20г и играят по-добре от отбори на Юве и Реал. Този човек направи Арсенал силен отбор спечелил толкова мачове и отличия и то с игра, която е непосилна за повечето клубове в европа, с толкова пари за 7г, колкото грандовете харчат през 1 зимен прозорец.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля,че точно смените на Анчелоти срещу Лuон klacираха Милан напред.По-скоро имаха късмет,както и да е..Плюс това Анчелоти е виновен,че Милан имат толкова къса резервна скамейка и най-възрастната защита в Европа.

Link to comment
Share on other sites

и аз мисля че анчелоти е слаб треньор.ах защо трябваше милан да се разделя с фабио капело-най добрия треньор в света според мен.ако той се върне в милан сигурен съм че ще мажем наред и то с красив и атакуващ футбол.та анчелоти налагаше тактика с един нападател докато президента не му каза че милан е просто длъжен да играе с двама нападатели,какъв треньор е това.докато той е в милан няма да видим спечелена нито купа на шампионите нито скудетото

Link to comment
Share on other sites

и аз мисля че анчелоти е слаб треньор.ах защо трябваше милан да се разделя с фабио капело-най добрия треньор в света според мен.ако той се върне в милан сигурен съм че ще мажем наред и то с красив и атакуващ футбол.

 

Колкото Ювентус мажат с красив и атакуващ футбол, нали :) Докато може все пак да се каже, че мажат (като изключим серията им напоследък), то определено не го правят красиво. Предпочитам някой холандски треньор - Хидинк, Рийкард, ван Бастен или Гулит - жалко, че само Гулит е свободен МАЙ.

Link to comment
Share on other sites

35-годишния Руи Коща, чиято игрова практика в последните 3 сезона се свежда до мачовете му за нациолналния отбор на Португалия.

Тва, че е на 35 години няма нищо общо, който си го може го може, не знам колко мача си гледал Руй Коща ама това е един от най-гениалните и можещи плеймекъри, които съм имал щастието да гледам. Друг е въпроса, че Кака играе на неговата позиция, и е доста по-млад.А и като е на 35 години не означава, че не може да допринесе нещо за 30-тина минута игра.Там работата му не е да се надтичва с футболистите на Барселона, колкото да им върже играта. Колкото и малко да са го пускали този сезон, съм го гледал 2 или 3 пъти и винаги е било супер наслада за очите да му гледаш отиграванията.

Link to comment
Share on other sites

Тва, че е на 35 години няма нищо общо, който си го може го може, не знам колко мача си гледал Руй Коща ама това е един от най-гениалните и можещи плеймекъри, които съм имал щастието да гледам. Друг е въпроса, че Кака играе на неговата позиция, и е доста по-млад.А и като е на 35 години не означава, че не може да допринесе нещо за 30-тина минута игра.Там работата му не е да се надтичва с футболистите на Барселона, колкото да им върже играта. Колкото и малко да са го пускали този сезон, съм го гледал 2 или 3 пъти и винаги е било супер наслада за очите да му гледаш отиграванията.

Гледал съм достатъчно мачове на Коща, за да знам какъв футболист беше(а може би все още е). Не смятам обаче, че неговото вклюване в мача с Барселона щеше да допринесе с нещо за играта на Милан. Едно е да влезе последните 30 минути в мач, в който Милан води с 3:0 срещу някой средняшки отбор в Италия, друго е да влезе срещу Барселона, когато мачът трябва да се обръща. Анчелоти е преценил, че няма нужда да го пуска. Освен че годините му тежат, а и няма достатъчна игрова практика. Коща трябваше да последва примера на Ривалдо - да премине в някой по-скромен отбор, играещ в първенство, което не е сред най-слините, но същевременно с амбиции в евротурнирите, където да може да играе редовно, на едно добро ниво и да завърши кариерата си по достоен начин ;)

Link to comment
Share on other sites

И да няма игрова практика, с едно извеждащо подаване може да обърне целия мач.Средняшки отбор или Барселона ...все тая.

Link to comment
Share on other sites

дали изобщо знаят кои бяха останалите играчи на резервната скамейка на Милан. Дали знаят, че там нямаше нито един нападател, а единствения офанзивен футболист беше 35-годишния Руи Коща

 

Изказваш се все едно си много компетентен, но щеше да е добре да знаеш, че на резервната скамейка беше и Аморозо, който си е чист нападател ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...