Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

Спри и да ми цитираш тия 2.2 гола на мач, щото вече 100 пъти ти обясних как се получават. Срещу големите отбори вкарват по 0-1 гол на мач и накрая си го изкарат на Каляри или Месина....то така и ЦСКА може...

 

Milan Juventus 3 - 1

Milan Udinese 5 - 1 (отбор, участник в ШЛ и УЕФА и още с Лучано Спалети "на кормилото")

Inter Milan Milan 3 - 2 (пак скучен мач предполагам?въпреки загубата го давам)

Udinese Milan 0 - 4 (същото Удине, но вече без Спалети.. все пак име)

Milan Fiorentina 3 - 1 (100% участник в ШЛ тая година и цяла година стабилен отбор)

 

да добавим и няколко мача от шампионската лига, та поне малко да сме онтопик

 

Bayern Munchen (DEU) Milan (ITA) 1:4 (наобратно, просто така го дават в soccerway)

Lyon (FRA) Milan (ITA) 1:3 (пак като горе)

Milan (ITA) Schalke 04 (DEU) 3:2

Fenerbahçe (TUR) Milan (ITA) 0 - 4 (може би ще се водят слаби, особено в случая когато всички противници на Милан са слаби, но все пак го давам)

 

ти хубаво "си обясил 100 пъти" ама май сам не си го разбрал :) Айде стига толкова, да не те излагам повече колко си се интересувал от това, което говориш :P

 

Колкото до наболелия въпрос - признайте, че Арсенал извадиха огромен късмет тая вечер и ще спра. Ама няма да го направите...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply
Колкото до наболелия въпрос - признайте, че Арсенал извадиха огромен късмет тая вечер и ще спра. Ама няма да го направите...

Признавам без капка ирония!И все пак продължавам да твърдя, че има някаква закономерност в това Арсенал да е на финал - досега все нещо не им достигаше, когато мачкаха наред в Англия и имаха отбор с две класи над сегашния...сега съдбата им върна онова, което заслужаваха(но не и в последния мач :) ) или пък просто историята се повтаря от миналата година и отново английски тим може да вземе Шл и да не се класира измежду първите 4 в страната си...макар че шансовете им и срещу Барса, и срещу Милан ми се виждат илюзорни, но кой знае ;)

Link to comment
Share on other sites

Колкото до наболелия въпрос - признайте, че Арсенал извадиха огромен късмет тая вечер и ще спра. Ама няма да го направите...

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

весо, имаше една песен дето се пееше "всичко се връща" :lol: колкото и налудничаво да звучи наитина съдбата си върна за онзи мал шанс, когато арсенал бяха считани за супер фаворити и все някъде нещо се прецакваше :bgrin: помня един четвърт финал мисля беше срещу челси и въпреки, че в премиершип ги биехме като тъпани всеки мач точно тогава ни биха :blink: не мога да кажа, че ще спечелят, защото който и от 2-та отбора да иде на финал (милан или барса) ще са с класи над арсенал. правим сравнение миналата година с л-пуул, ама ливерпул имаха доста по зрял състав и в комбинация с невероятния им късмет, както срещу чел$и, така и срещу милан, спечелиха! може на 17ти арсенал да имат същия късмет и с 2 - 3 удара да си вкарат головете и да спечелят :punk нали знаеш , като си имаш късмет и на великден ща набият :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако на Франко първото му име беше Филипо, щяха да са на финал Виляреал:)

За мен по-скоро имаше дузпа, макар че Хосе Мари преигра! А и някак си Виляреал заслужаваха този последен шанс да се опитат да победят. Е, не успяха да го оползотворят. Но бяха със сигурност по-активният отбор снощи и Арсенал имаха голям късмет, а при два равностойни отбора е много важно да имаш късмет. Очакваше се Арсенал да играят затворено, както направиха и Виляреал в първия мач. Това си е нормална тактика, особено когато имаш гол аванс. Просто дебнеш съперникът да сгреши!

И двата отбора заслужаваха еднакво да играят на финала. Честито на Арсенал все пак.

Link to comment
Share on other sites

Milan Juventus 3 - 1

Milan Udinese 5 - 1 (отбор, участник в ШЛ и УЕФА и още с Лучано Спалети "на кормилото")

Inter Milan Milan 3 - 2 (пак скучен мач предполагам?въпреки загубата го давам)

Udinese Milan 0 - 4 (същото Удине, но вече без Спалети.. все пак име)

Milan Fiorentina 3 - 1 (100% участник в ШЛ тая година и цяла година стабилен отбор)

 

да добавим и няколко мача от шампионската лига, та поне малко да сме онтопик

 

Bayern Munchen (DEU) Milan (ITA) 1:4 (наобратно, просто така го дават в soccerway)

Lyon (FRA) Milan (ITA) 1:3 (пак като горе)

Milan (ITA) Schalke 04 (DEU) 3:2

Fenerbahçe (TUR) Milan (ITA) 0 - 4 (може би ще се водят слаби, особено в случая когато всички противници на Милан са слаби, но все пак го давам)

 

ти хубаво "си обясил 100 пъти" ама май сам не си го разбрал :) Айде стига толкова, да не те излагам повече колко си се интересувал от това, което говориш :P

 

Колкото до наболелия въпрос - признайте, че Арсенал извадиха огромен късмет тая вечер и ще спра. Ама няма да го направите...

 

Абе закво ми даваш Фиорентина и Удинезе?! Удинезе бяха отстранени от ЛЕВСКИ!!! Фиорентина миналата година се бореха за оцеляване, а тая година просто нз как си взимат мачовете. Фенербахче и Шалке....пфу...и ти се гордееш с победи над тях ли? Байерн с безобразната си защита.....даже пак е малък резултат. Единствено победата над Юве потвърждава тезата ти, но този мач не съм го гледал и не мога да коментирам

Link to comment
Share on other sites

Какво да кажа - Арсенал не играха така, както ми се искаше. Кой знае, може да са били стресирани от атмосферата на стадиона. Може виляреалците да са играли на 170%. Много неща може.

 

Но можеше и на Хайбъри Анри да бутне още 3 гола. И снощи да излязат да се поразтъпчат 90 мин по тревичката на Ел Мадригал и да ходят да спят.

 

Въобще хората, които след този мач се хвърлиха да плюят и да разправят колко са жалки артилеристите, как не трябвало да са се класирали и т.н - просто не ви прави чест да говорите така, при положение, че и вашите любими отбори сумати пъти са побеждавали, след като не са играли добре.

 

Абе футболът е странна птица. Не е точна наука и ако отбор А победи отбор Б, а отбор Б победи отбор В, това хич, ама хич не значи, че отбор А ще победи отбор В. То ако беше така, в първенствата щеше да се играе само по един кръг и после чичковци с очила и моливи щяха да изчисляват кой аджеба е най-добрият.

 

Ама не е така.

Link to comment
Share on other sites

Снощи станахме свидетели на поредния Френски номер - след като Венгер преди мача твърдо се опитваше да убеди всички журналисти че ще следва правилото "най-добрата защита е нападението",в крайна сметка се окопаха и си кътаха ценния гол от първия мач.Но и това е начин - важен е резултатът,а те го постигнаха.Мен ми направи много лошо впечатление(за пореден път)некоректната игра на англичаните - имаше излишни грубости,особено онова от страна на Жилберто...Ама в крайна сметка и те успяха най-после да се доберат до финал,не харесвам Арсенал,но все пак го заслужават с оглед на кадърния отбор от млади играчи,който успя да сглоби Венгер в последните...да речем 2 години.

А колкото за довечера,надявам се да видим мач,който ще се играе на 2 врати...

Link to comment
Share on other sites

А колкото за довечера,надявам се да видим мач,който ще се играе на 2 врати...

 

A, aз мисля да си лягам...не ми се гледа как Барса играят на сандър (пиян морков, 2 удара....каквото стане в крайна сметка) :D

Link to comment
Share on other sites

Абе закво ми даваш Фиорентина и Удинезе?! Удинезе бяха отстранени от ЛЕВСКИ!!! Фиорентина миналата година се бореха за оцеляване, а тая година просто нз как си взимат мачовете. Фенербахче и Шалке....пфу...и ти се гордееш с победи над тях ли? Байерн с безобразната си защита.....даже пак е малък резултат. Единствено победата над Юве потвърждава тезата ти, но този мач не съм го гледал и не мога да коментирам

Абе братле, veseo те изложи кат кифладжия, ама ти продължаваш да си твърдиш твоето :D

Приемете накрая, нападението на Милан е най-резултатното в Европа и това е !

За малко неща ли спорим, та трябва и за това ?Тези не са ли достатъчни :

AC Milan 3 - 1 Fenerbahce

AC Milan 2 - 0 Lazio

AC Milan 3 - 1 Juventus

Fenerbahce 0 - 4 AC Milan

AC Milan 3 - 2 Schalke 04

Inter Milan 3 - 2 AC Milan

AC Milan 4 - 3 Parma

AC Milan 4 - 1 Bayern Munich

AC Milan 3 - 1 Fiorentina

AC Milan 3 - 1 Lyon

Всичко това за 1 сезон, който още не е свършил !

Щом това "отборченце" е на финал, а Милан не е, представи си какви са твоите любимци :D

1. Как може Милан да е на финал, без да е изиграл полу-финалите си ?

2. Ама ти ми сравняваш Барселона с Виляреал ли ?

страниците може и да са повече от 42-3, защото не сме коментирали отборите само в тази тема, но се иска малко мозък да имаш за да се сетиш. случайно ako не си забелязал пиша без главни букви и съответно роналдинъо не е с такава и ако не ти харесва начина ми на писане - не ми чети постовете :pirate правиш ми забележка за това 2-ри път, така че си прави изводите колко помниш :lol:

 

бтв - мисля, че тея контузии на милан са пълни спекулации. както и да е утре ще видим :bgrin:

За 40-те ти страници се отказвам да коментирам - трябва да направя поуста си още по-километричен, за да ти обясня нещата така, че да ги схванеш.

BTW - Много мозък ли се иска, за да знаеш къде се пише главна буква ? :D Да не говорим, че това означава неуважение към гореспоменатия играч. И все пак, не говорих за това - ще те оставя сам да си откриеш другата грешка в името на Роналдиньо (дано мозъчният ти ресурс е достатъчен, за да се възползва от жокера). Опаа - обезмисля се двойната забележка, нали ? :woot

 

Надявам се днес да се получи спектакълът, който е очакван от милионите фенове на двата отбора !

Пристрастен съм и ще кажа, че се надявам моя отбор да победи, но със радост ще се насладя на землянина с извънземна техника - Роналдиньо ! Дано покаже какво може с топката и да омотае главите на зрителите :)

Ето нещо интересно за феновете на Барса, лека подигравка с Реал-ци :P

 

Росонери, вярваме, защото ви обичаме !

 

Нека по-добрият победи!

Link to comment
Share on other sites

BTW - Много мозък ли се иска, за да знаеш къде се пише главна буква ? :D

явно е прекалено сложно за теб да разбереш, че НЕ пиша главни букви(мързи ме да натискам shift). както и да е казах ти, ако не ти харесва как пиша не ми чети постовете. а за 40те страници не знам кво да ти кажа. може да сме писали в темата за испания, италия, най-късметлийски отбор, изобщо къде ли не сме спорили по този въпрос. така че щом не искаш да приемеш, че страниците са повече от 40 недей ;)

Link to comment
Share on other sites

явно е прекалено сложно за теб да разбереш, че НЕ пиша главни букви(мързи ме да натискам shift). както и да е казах ти, ако не ти харесва как пиша не ми чети постовете. а за 40те страници не знам кво да ти кажа. може да сме писали в темата за испания, италия, най-късметлийски отбор, изобщо къде ли не сме спорили по този въпрос. така че щом не искаш да приемеш, че страниците са повече от 40 недей ;)

за да напишеш ( се иска shift :D

 

Вчера Виляреал бяха по-добри яд ме е за тях.

 

Айде мача почва. Нека по-добрият победи и най-накрая феновете на Милан да спрат да се заяждат за глупости :P

Link to comment
Share on other sites

АРСЕНАЛ АЛЕ АЛЕ!!! :punk

Признавам снощи вилериал бяха пъти по-добри,но просто бяха супер каръци..никъв късмет нямаха.А арсенал на късмет или не са на финал!

Link to comment
Share on other sites

При нарушение подобно на Костакурта,когато се възпрепятства излизането на нападател сам срещу вратаря ,наказанието не би ли трябвало да е червен картон?Просто информативно питам,защото съм наблюдавал различни отсъждания ;)

Link to comment
Share on other sites

При нарушение подобно на Костакурта,когато се възпрепятства излизането на нападател сам срещу вратаря ,наказанието не би ли трябвало да е червен картон?Просто информативно питам,защото съм наблюдавал различни отсъждания ;)

Нарисуван червен картон ...Ако беше Бардон до сега да е под душовете...

Link to comment
Share on other sites

Този сезон не бях виждал по редовен гол да бъде отменен. Абсолютно редовен гол на Шевчено бе анулиран се едно въобще не се е случило. Такова рамо грубо...вече нямам думи.

Link to comment
Share on other sites

Този сезон не бях виждал по редовен гол да бъде отменен. Абсолютно редовен гол на Шевчено бе анулиран се едно въобще не се е случило. Такова рамо грубо...вече нямам думи.

а за червения картон 1-вото полувреме нищо не казваш, аз пък такова грубо рамо не съм виждал. както и да е не ме интересува НИЕ СМЕ НА ФИНАЛ

Link to comment
Share on other sites

Абе някой беше казал че милан яко щяли да еб*т Барселона в дупето.... :unsure: :unsure: :unsure:

ХАААХАААААХААААААААААААААААААААА Да ама неееее !!!!! НИЕ СМЕ НА ФИНАЛ !!!! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Последен защитник се води когато НЯМА друг по-близо до вратаря. Макар и по-горе, неспособен да попречи на Ето'о все пак има още един.

 

@Stenli - сериозно ли равняваш червен картон на гол?

 

Честито на феновете на Барса. Заслужиха го, страхотен мач и от двете страни. Анулираният гол според мен беше 100%-ов, но нека не разваляме красотата на мача с фенски спорчета. Успех срещу английските калитари на финала.

 

Мнението на Евроспорт за мача. Ако някой се интересува.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...