Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

Ама все пак, предпочитам да отпаднем, отколкото с такъв късмет да се класираме.

 

Радвам се, че всички сме доволни :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Кви тонове злоба злоба,кви 5 лева.Статистикате не ме интересува-не е важното в случая,че Милан са владели с 8% примерно,повече топката.Става въпрос за това,че на собствения си стадион бяхте надиграни от Лион,които доминираха в единоборствата,действаха на скорост и застрашиха повече пъти вратата на Милан.Относно ударът с глава след корнера гледайте повторенията и сами ще се убедите,че Вилторд изчисти топката пред голлинията.Не мисля,че някои тук мрази Милан и злобее.Но поне мен ме е яд,че по-добрият отбор,които играеше по-добър футбол отпадна,заради липса на късмет.А вие се заблуждавайте,че ще играете на финал.С тази защита една Барселона ще ви размаже реално погледнато.И аз съм фен като вас и това пречи понякога на обективното мнение,но за мен обективно погледнато Лион трибаваше да продължат.Все пак честито на феновете на росонерите и успех.

Link to comment
Share on other sites

То по тая логика и ти не трябва да пишеш в темата на Испанското, както и аз в Ит. ... :). Ама все пак, предпочитам да отпаднем, отколкото с такъв късмет да се класираме. И ДАЙ БОЖЕ Анчелоти да не дойде при нас като треньор :)

ахахахахахах....ние "балетистките" сме го орали тоя турнир с лопатите и мотиките за да 9 кеша, когато вии "прендетерите" падахте на финал от Стяуа Букурещ....аххаха ех смеех :lol: .Най-добре ще е да избягваш думите "Реал" и "шампионска лига" в твоийте коментари, не за друго ми става смешно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А бе защо всички сте толкова сигурни, че Барса ще продължат ? Не подценявайте толкова Бенфика. Все пак отстраниха Ман.Юнайтед, шампиона (вече бившия) Ливърпул. Верно, гостуват на Камп Ноу, знаем, че ако до 80-тата минута е 0:0 ще дадът 1-2 дузпи за Барса, но не ги подценявайте чак толкова :)

peja, защо мен си цитирал :D

Link to comment
Share on other sites

но за мен обективно погледнато

 

няма такъв термин ;) или е според теб (субективно) или е обективно :)

 

ахахахахахах....ние "балетистките" сме го орали тоя турнир с лопатите и мотиките за да 9 кеша, когато вии "прендетерите" падахте на финал от Стяуа Букурещ....аххаха ех смеех :lol: .Най-добре ще е да избягваш думите "Реал" и "шампионска лига" в твоийте коментари, не за друго ми става смешно :bgrin:

 

Да ама отдавна сте спряли да го "орете" и скоро надали ще го "орете" :) И верно, че не се връзват в едно изречение "Реал", "Шампионска Лига" и "титла", къде ми е акъла да ги пиша в едно и също :\

Link to comment
Share on other sites

Да ама отдавна сте спряли да го "орете" и скоро надали ще го "орете" :) И верно, че не се връзват в едно изречение "Реал", "Шампионска Лига" и "титла", къде ми е акъла да ги пиша в едно и също :\
Аз измислих едно, но тъй като съм фен на Реал, а изречението не е особено добре, няма да го напиша ;)

А пък ще видим, след края на сезона, най-вероятно, ще имаме нов състав, което нищо не значи, защото ще отнеме доста време да се сработят ...

Утре ще дават Барса ? Аз очаквах Юве-Арсенал, но и така става :)

Link to comment
Share on other sites

Верно, гостуват на Камп Ноу, знаем, че ако до 80-тата минута е 0:0 ще дадът 1-2 дузпи за Барса, но не ги подценявайте чак толкова :)

peja, защо мен си цитирал :D

АХАХАХАХАХАХАХАХАХ :Д, dunata Стига ма разбива тая вечер супер мноо са смеа :lol:

 

няма такъв термин ;) или е според теб (субективно) или е обективно :)

Да ама отдавна сте спряли да го "орете" и скоро надали ще го "орете" :) И верно, че не се връзват в едно изречение "Реал", "Шампионска Лига" и "титла", къде ми е акъла да ги пиша в едно и също :\

Ех самочувствие.....брой кешовете на барЦИлона, след това, ако има някви, че май никой не помни, виж кога е? След тва брой кешовете на реал, виж и кога за последно сме го зели и ни припомни, че забраих хо хо хо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ахахахахахах....ние "балетистките" сме го орали тоя турнир с лопатите и мотиките за да 9 кеша, когато вии "прендетерите" падахте на финал от Стяуа Букурещ....аххаха ех смеех :lol: .Най-добре ще е да избягваш думите "Реал" и "шампионска лига" в твоийте коментари, не за друго ми става смешно :bgrin:

 

Кога сте го орали кажи,че нещо трудно се сеща човек.Аз ако не се лъжа Стаяуа имат титла на европейските шампиони и не е срамно да изгубиш от такъв отбор.А да не казвам Реал от какъв отбор отпадна на 1/8 финал.Отбор който не е сънувал дори за финал в лигат и отиването на полуфинал дори ще се брои за клубен рекорд. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

милан са най-големите калитари в ШЛ :bgrin: миналата година срещу псв, аякс, тая срещу лион тва направо не е човешко :D ей затва ми са толкова противни ;)

незнам каква е тая завист и злоба :D . Истината е, че мача си беше много интересен с много положения пред 2-те врати. Първото беше равностойно с начален натиск на Лион, но второто полувреме си беше за Милан (в първия мач беше обраното). През второто полувреме Лион се бранеха и разчитаха само на контри. Забравяте, че чистиха топката от голлинията и че преди гола топката се удари на 2 пъти в гредата преди Индзаги да вкара. И стига с тоя късмет. Който го няма (като Барса предния мач) е за никъде :)

Link to comment
Share on other sites

VESEO батка говоря за това,че не е толкова трудно да се абстрахираш от любовта си към даден отбор и да погледнеш до колкото ти позволяват силите, обективно на нещата.Аз поне се опитвам да го направя.DUNATA прав си за Бенфика -много корав отбор са,но мисля,че този сезон Рийкард много израстна като треньор и това се видя най-вече в мачовете срещу Челси,когато играхме много правилно тактически.А ако не бяха умопомрачителните пропуси на Е'тоо,Ларсон,Жули и т.н реваншът щеше да е протоколен.Куман от своя страна според мен отново ще даде указания на футболистите си да отправят long shots,което е хитро взимайки предвид,че колкото и да е добър Валдес често прави глупави грешки pru подобни удари.

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да си кой знае какъв тактик за да успееш да победиш отбор с посредствени като отделни единици играчи,при положение,че играят почти цял мач с червен картон,не мислиш ли?А също не е нужно да си и страшен тактик за да успееш да измъкнеш Х от същия отбор и то като домакин,пред 100 000 публика!

Link to comment
Share on other sites

Тва Миланистите сте страшна работа.Първо да честитя победата! Наистина отбора се познава че е голям по това как се измъква от трудните ситуации,затова и Лион не спечелиха,просто им липсваше опита да се затворят малко повече,да се бранят по-грамотно.Иначе Милан си бяха доста смешни след гола на Лион,почти нищо не направиха,Кака само тичаше надолу-нагоре,на Индзаги му дадоха топката в краката,нищо не направи,дори от засада.Хубаво че Шевченко измакна пак нещо от джоба с фокусите,че нещата си отиваха на полуфинал за Лион.Но пак казвам,това е емблемата на големия отбор,а на феновете на голям отбор им подхожда на черното да не казват бяло и да спрат да говорят с някви статистики,единствените числа,които важат във футбола е резултатът.Иначе мойте лубимци от Интер пак се о***ха на метеното,обаче аз сам свикнал да виждам безхарактерни изпълнения в клучови моменти,а надали има някой,който се е учудил,че "грандът" Виляреал отстрани "мега-селекцията" на тоя лиглио Манчини.Хубаво че е бил Толдо,а не ония олигофрен Сезар,че нещата на класика са отиваи,а и съдята е пуснал гювеч като гледах!!! :angry1 Само Купата на Италия ни остана :D :cry

Link to comment
Share on other sites

незнам каква е тая завист и злоба :D .

каква завист, приятелю? аз ти говоря истини ти за завист ми говориш :bgrin: не вкарахте ли гол на аякс в 92мин, не вкарахте ли гол на псв в 89 ако не се лъжа. сега дойде ред и на лион, даже си мислих към средата на 2-рото полувреме да напиша, че милан ще вкарат гол в последните секудни, но се отказах :) само че късметът рано или късно ще ви изневери, случи се миналата година срещу ливерпул, ще се случи и тази... няма да се учудя, ако отсраните барса/бефика на полуфинала, наистина имате много добри футболисти, но с този тренъор единствено късмета може да ви помогне и срещу 2-та отбора. в интерес на истината аз милан ги намразих от миналата година мачовете срещу псв . преди това ми бяха безразлични и не ми пукаше какво правят, даже на един финал срещу ювентус виках за тях :blink:

 

 

едит: марто, тихо сега, недей приказвай за барса да не дърпаме дявола за опашката. нека мине утрешния мач и евентуално полуфинала и тогава вече ще можем да си отворим големите усти :P

Link to comment
Share on other sites

абе човек и без червения картон се виждаше кой е по-добрият отбор,а да ти напомня,че при предишният сблъсък,когато Джон Тери вкара за 4-2 имаше фал за Барса.А като си такъв разбирач кажи ми защо мачът завърши 1-1 -ами защото свириха смешeн 11 метров за Челси ето затова.

Edit:А Fena ще е хубаво да уточниш за кой мач говориш,защото нещо си се объркал май

Edit2:Stenli батка прав си.Млъквам :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично много се радвам за Виляреал. С толкова малко бюджет, с малко звезди се класираха на полуфинал и то след доста добра игра (да не говорим за нас де :P ). А и хубавото е, че участник от "атрактивния" италиянски футбол отпадна. Утре ако и Ювентус отпаднат стават 1 от 3, а можеше и 0 от 3, но да не навлизаме в късмета на някои.

Link to comment
Share on other sites

каква завист, приятелю? аз ти говоря истини ти за завист ми говориш :bgrin: не вкарахте ли гол на аякс в 92мин, не вкарахте ли гол на псв в 89 ако не се лъжа. сега дойде ред и на лион, даже си мислих към средата на 2-рото полувреме да напиша, че милан ще вкарат гол в последните секудни, но се отказах :) само че късметът рано или късно ще ви изневери, случи се миналата година срещу ливерпул, ще се случи и тази... няма да се учудя, ако отсраните барса/бефика на полуфинала, наистина имате много добри футболисти, но с този тренъор единствено късмета може да ви помогне и срещу 2-та отбора. в интерес на истината аз милан ги намразих от миналата година мачовете срещу псв . преди това ми бяха безразлични и не ми пукаше какво правят, даже на един финала срещу ювентус виках за тях :blink:

едит: марто, тихо сега, недей приказвай за барса да не дърпаме дявола за опашката. нека мине утрешния мач и евентуално полуфинала и тогава вече ще можем да си отворим големите усти :P

гола си е гол, независимо по какъв начин е вкаран и в коя минута :P И пак казвам без късмет си за никъде (пример Ливърпул - Бенфика, Бенфика - Барселона, Милан - Ливърпул (за огромния късмет на Ливърпул никой не говореше тогава :punk)

Link to comment
Share on other sites

ЮВето не виждам как ще се измъкнат от тежкото положение,а и четох днес,че Ибрахимович е нарекъл Капело при смяната си срещу Тревизо-"Лайно" и може и да не започне титуляр.Очаква се много интересен мач все пак.

Link to comment
Share on other sites

(за огромния късмет на Ливърпул никой не говореше тогава :punk )

напротив, погледни темата от миналата година и ще видиш, че бях супер много ядосан за тоя финал, и че милан загубиха по този начин :P просто се дразня от такива смешни изпълнения.

Link to comment
Share on other sites

А бе защо всички сте толкова сигурни, че Барса ще продължат ? Не подценявайте толкова Бенфика. Все пак отстраниха Ман.Юнайтед, шампиона (вече бившия) Ливърпул. Верно, гостуват на Камп Ноу, знаем, че ако до 80-тата минута е 0:0 ще дадът 1-2 дузпи за Барса, но не ги подценявайте чак толкова :)

peja, защо мен си цитирал :D

И аз имам чуството, че Бенфика ще се класират.

Link to comment
Share on other sites

Stenli Този мач го помня до болка.Един френд грък от пункта, където залагах беше хванал всички мачове ot superjackpot-a,а този го беше играл единица.След 1 полувреме ми звънна и вика айде да черпя.И когато седнахме и почнахме да празнуваме той погледна къm тв-то и замалкo щеше да колабира.Кофти тръпка.

Link to comment
Share on other sites

Stenli...приятелю...не ми говори за твоите истини - познавам ги много добре :)

Калитари...късметлии ? - мога само да се присмея на тези жалки и злобни коментари, които противоречат по всички параграфи с фактите.

Какво направиха Лион ? Хм...добре играха - достойно се представиха момчетата...може би заслужаваха нещо повече, но...това е животът - срещнаха гигант на пътя си. Гигант, който освен, че притежава завидна дисциплина (наблягам на думата "завидна"), притежават и такива играчи, които могат да решат сами всеки един двубой, без значение кой е съперникът. Или както каза BlaZe^ (човек, който е доказал своята безпристрастност и точност на коментарите си) - "Шева пак изкара нещо от джоба с фокусите".

Много хора се интересуват от статистика - имате я.

56% / 44% владеене на топката, 9 / 6 изстрели във вратата. Все пак най-важната част от статистиката е "Goals Scored". Там цифричките показват 3 / 1 . Какъв беше голът на Лион ? - Едно просто меле. - Това не е ли късмет ? А защо гол в 88-та минута трябва да бъде наречен "късметлииски" ? 88-та минута е минута игрово време - като всички останали. Може пък това да е тактика ? Зверски натиск в края на мача, при който често се стига до гол! Да не говорим, че при изстрела на Андрей Шевченко топката срещна последователно двете греди. Още повече, че крайният резултат е с 2 гола разлика в полза на росонерите...

Другото нещо, което най-често използват завистливите фенове на чуждите (за мен) отбори е баналното "пак ви бутнаха съдиите, деба" - ех...този път не минава нали ? Просто защото повечето спорни положения бяха отсъдени във вреда на италианския гранд.

 

Стига съм писал общи неща, сега искам да напиша нещо за истинските фенове на МИЛАН !

 

Приятели,

Това са хората, които никога няма да предадат любимия ни тим, това са хората, които никога няма да продадат червено-черната фланелка, това са хората, които дават всичко от себе си, за да зарадват теб и милионите истински фенове по света !

410974_MEDIUMLANDSCAPE.jpg

 

ЕДИН ОТБОР СТОИ НАД ВСИЧКИ ДРУГИ, ЕДИН ОТБОР В СЪРЦАТА ГОРДОСТ БУДИ, ЕДИН ОТБОР НИ ПРАВИ ЛУДИ ! PER SEMPRE AC MILAN !

Link to comment
Share on other sites

абе симбата, за пореден път доказваш, че нищо не разбираш от тая игра. гола на лион бил от просто меле, а вашия 2-рия не беше въобще а? :lol: и пак ти казвам, виж ми мненията за мача м/у ливерпул и милан от миналата година и ще видиш, че няма нищо против милан, а се дразня от такива смешни победи и че пак ще стигнете до финал с тая игра :(

 

едит: абе аз тука влезнах да коментирам съдииството и пак почнах да обсъждам заядливите коментари на симбата :lol: гледам си тука мача м/у виляреал и интер и просто не мога да не отделя няколко думи за тоя гръцки палячо. не знам от къде са го изкопали, но да пускат такива смешници да свирят 1/4 финал в ШЛ си е направо глупост. тоя човек не трябва да свири и махленски мачове!!!!!

Link to comment
Share on other sites

абе симбата, за пореден път доказваш, че нищо не разбираш от тая игра. гола на лион бил от просто меле, а вашия 2-рия не беше въобще а?

А третия B)

Голът от меле не е единственият пример, който съм дал - има още десетина :)

С кое мое изказване се заядох ? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Късмет, късмет, ама Милан игра по-добре. Според мен този път заслужено се класират. Това, че вкараха в края няма значение. Ако Лион бяха удържали 1:1 и тяхното класиране щеше да е заслужено. Но в последните 15 минути допуснаха да има прекалено много положения пред вратата им и бяха наказани.

Случайят сега е много различен от този с ПСВ миналата година. Тогава Милан бяха напълно надиграни и наистина имаха изключителен късмет. Милан тогава не заслужаваше да продължи, но сега с Лион не беше така. И двата мача бяха горе-долу равностойни и вярно шансът пак беше на тяхна страна, но при тези положения в края беше логично да вкарат ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...