Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

заслужена победа на милан :D айде чакаме барса на полуфинала-те са следващите и тогава-милан като ги отстрани и стане шампион надявам се устите на всички които го плюят да се затворят

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Тва беше заслужена победа колкото миналата година срещу Eindhoven. Очаквам на финала Милан пак да се орезели и с право. Съдбата ще им го върне, а и Барса няма да им простят. Лион ги мачка цял мач, а те баси късметлиите. Нищо ново за тях.

Link to comment
Share on other sites

Хехехе,Лион мачкали,айде някой който го твърди това да ми даде смислено обяснени с какво са мачкали Лион,може би оня дърводелец Крис наистина смачка Пипо при онова положение на аутлинията,когато пак казвам беше за 100000% червен картон.

А искам да обърна внимание и на още един факт,който е малко встрани от темата,но все пак.Защо всички считате,че ако ПСВ бяха ни били в редовното време с 2-0 щяхме да отпаднем а?Ами мога да ви кажа,че щеше да има продължения,в които Милан вкарва един гол и пак отива на финала.След което разбира се отново щеше да има изляти тонове пумия върху отбора,както и хиляди коментари от сорта на "тия калитари...". :angry:

Link to comment
Share on other sites

sega milan bie barca,ama milan pada ot vilareal/arsenal i gotovo.. :D

 

EDIT:Ama toq invalid indzagi oshte li igrae?Mnogo e zle,gorkiq...Trqbva da go zemat v balshoi teatura.Samo se furlq kato riba na suho v nakazatelnoto..Predi 1-2 sezona takiva propuski na prazna vrata praveshe che e istina ot udar kum vratata v tuch.To kato go gledam ne se e promenil.

 

EDIT2:sasho,chakai da vidim dali Parcelona shte stigne do tam :o

Link to comment
Share on other sites

ЮВето не виждам как ще се измъкнат от тежкото положение,а и четох днес,че Ибрахимович е нарекъл Капело при смяната си срещу Тревизо-"Лайно" и може и да не започне титуляр.Очаква се много интересен мач все пак.
Ако наистина му е казал "Лайно" ме съмнява да бъде избран дори и сред резервите ;)

 

И аз имам чуството, че Бенфика ще се класират.
Аз също съм за Бенфика, но тези по-слаби отбори нямат късмет срещу Милан, пак в 88,89,90, а бе преди 85-тата минута ще вкарат някое "звездно" попадение и ще се класират, като цял мач са направили 2 атаки. Освен това Барса ще им сипят, и колкото и да мраза "Каталунците" предпочитам тях на финал, защото играят по-красив футбол, все пак са Испански отбор и не са такива късметлии (имат и по-голям шанс, нали помните - СИДЯЯЯЯТА!)
Link to comment
Share on other sites

абе симбата, за пореден път доказваш, че нищо не разбираш от тая игра. гола на лион бил от просто меле, а вашия 2-рия не беше въобще а? :lol: и пак ти казвам, виж ми мненията за мача м/у ливерпул и милан от миналата година и ще видиш, че няма нищо против милан, а се дразня от такива смешни победи и че пак ще стигнете до финал с тая игра :(

 

Пожелавам ви днес съдбата и късмета да обърнат гръб на Барселона. Да ударите 6 греди, да изпуснете 2 дузпи, да пропуснете на празна и мача да завърши 1:1. Да видите като много знаете :laughing:

Късмет, късмет, ама Милан игра по-добре. Според мен този път заслужено се класират. Това, че вкараха в края няма значение. Ако Лион бяха удържали 1:1 и тяхното класиране щеше да е заслужено. Но в последните 15 минути допуснаха да има прекалено много положения пред вратата им и бяха наказани.

Случайят сега е много различен от този с ПСВ миналата година. Тогава Милан бяха напълно надиграни и наистина имаха изключителен късмет. Милан тогава не заслужаваше да продължи, но сега с Лион не беше така. И двата мача бяха горе-долу равностойни и вярно шансът пак беше на тяхна страна, но при тези положения в края беше логично да вкарат ;)

Най-после едно безпристрастно мнение

 

Тва беше заслужена победа колкото миналата година срещу Eindhoven. Очаквам на финала Милан пак да се орезели и с право. Съдбата ще им го върне, а и Барса няма да им простят. Лион ги мачка цял мач, а те баси късметлиите. Нищо ново за тях.

Личи си, че не си гледал мача или мразиш ужасно много Милан. Тоя мач няма нищо общо с тоя с ПСВ. Там Милан имаха 1 атака за цял мач, а тук имаха доста повече възможности от Лион. Сравнението между двата мача е немислимо

Link to comment
Share on other sites

Миланистите сте много оборотни, до 88-та минута обаче бяхте в киреча и се виждаше края и изведнъж някъв турбо кълъбълък пред вратата, две греди и както гледах повторението още малко и Дида не флезе заедно с другите калитари във врата, само и само да вкара гол. В последните минути, гол по този начин си е точно овчарчето калитко. По-добрият обтор загуби. Ако милан ще играе с барса ви пожелвам да им сипните с 4:0. Ако пък не играете с барса то на полуфинала или на финала ви пожлевам най-сърдечно "синдрома Депортиво Лакоруния", защото калитарщината веднъж минава за да бъде наказана следващия път.

Link to comment
Share on other sites

От къде изкопаха съдията на мача Виляреал-Интер? Този грък не бива да свири повече такива мачове.

Не исках Виляреал да се класира. Не гледал техен интересен мач. Мисля си, че ако Рикелме, Форлан и Сорин ги няма, този отбор може и в примера дивисион да не играе. Вчера Интер явно бяха отишли да играят за 0-0 и след като им вкараха гола, те пак нищо не направиха, тъй че заслужено отпадат.

 

FENA специално в тази ситуация Пипо заслужаваше червен картон, тъй като реагира по най-глупавия възможен начин. Не мога да кажа със сигурност дали Крис удари нарочно Пипо, по-скоро да, но се създаде впечатление, че Крис рита Индзаги неволно.

Лион наистина смаза Милан игрово, но това което ми направи много добро впечатление е че Милан се възползва от най-малките грешки на съперника. 1-вия и 3-тия гол бяха след погрешно върнати топки от страна на футболистите на Лион. Това бяха единствените грешки на французите в защита за целия мач, през останалото време бешежелезна. Не знам защо Улие не започна с Ревейе, а използва Клерк. Харесва ми, че Милан си реализира положенията. Лион пък създадоха много положение, но не се възползваха. Това всъщност е тяхната най-голяма слабост. Създават много, но и пропускат много. За останалот просто нямам думи. Сигурен съм, че няма отбор, който да играе по-красив, атрактивен и най-вече правилен футбол. Защитата и вратарят на Милан допуснаха детински грешки през първото полувреме, но Вилтор и Малуда с лека ръка ги изтърваха. Голът на Лион изобщо не беше случаен. По-скоро е случайно, че Диара, а не крис го отбеляза. Това е едно от марковите изпълнения на Жуниньо, когато не бие директно към вратата. Шутира топката по посока към вратаря и на 3-4 метра пред него Крис или Карю засича топката и ако уцелят вратата е сигурен гол.

Link to comment
Share on other sites

Много як мач направиха Милан и Лион!

Малко повечко бях за Лион , ама няма значение...

 

Днес ще дано Барса се издънят !

Защо да се дънят, те са ми любимци. Искам да видя финал Барса-Милан

Link to comment
Share on other sites

Защо да се дънят, те са ми любимци. Искам да видя финал Барса-Милан
Е жалко, никакъв шанс за това. И ако беше прочел/а повечко от темата щеше да разбереш защо ;)

Тоя госта в предаването явно е живял в Барселона, щото по "каталунски испански" е ПоЖол и Чави :lol:

Ехеее, не изчакаха до 80-тата минута :). Все пак от 10 дузпи, една реална :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пожелавам ви днес съдбата и късмета да обърнат гръб на Барселона. Да ударите 6 греди, да изпуснете 2 дузпи, да пропуснете на празна и мача да завърши 1:1. Да видите като много знаете :laughing:

започва се :D

Link to comment
Share on other sites

усещам, че ще отпадаме :tongue

дъната, не ти ли омръзна да бълваш простотии :lol:

Що ? И тая ли не беше реална ?

Макар, че изпълнението на дузпата беше добро, просто вратаря предусети нещата :)

Link to comment
Share on other sites

Що ? И тая ли не беше реална ?

Макар, че изпълнението на дузпата беше добро, просто вратаря предусети нещата :)

имах предвид това

Все пак от 10 дузпи, една реална

инче рони да иде да пита тренъора на гостите как се бият дузпи и фалове :D.

 

 

 

хихихихихи :P :D

Link to comment
Share on other sites

Здравейте на всички :) От доста време не сме се 'виждали' :P

Честно казано,по-добре,че Рони не вкара дузпата..На португалците в първия мач не им дадоха при същата ситуация наказателен удар :)

Link to comment
Share on other sites

имам неприятно усещане, че ще ни вкарат гол в 90-тата мин или на края на мача, дано да се лъжа рабзира се :bgrin: засега поне арсенал продължават :punk ако рони беше вкарал дузпата щях да си пиивам биричка спокойно :P

 

edit: имаше гол накрая ама не за бенфика :D

дъната, знае ли човек кво може да се случи :)

edit2: а феновете на милан да погледнат поста под моя и да видят какво се казва злоба. не стига, че смешното им отборче го няма ами и много им големи устите :D peja, къде беше като ви опраихме на бернабеу с 3-0 а? нищичко не каза :lol:

Link to comment
Share on other sites

ебати скучния мач, нищо общо от снощи, дано милан ви напукат манерките с гол на овчарчето индзаги в 95-та минута и дано арсенал станат шампиони, ако пък виляреал станат земат труфея ще се напия като прасе, особено ако остранят парца :Ф

Link to comment
Share on other sites

Няма хваната дузпа,има лошо бита.....

е тва беше много глупаво изказване... Роналдинио почти винаги си бие така доспите, когато влезнат са добре бити, когато не значи не са добре бити... мноо яка логика

Link to comment
Share on other sites

Погледнато през пречупената призма на кон с капаци мога да кажа, че Барса "са калитари" тая вечер :) Ми кво, имаха 1 100% опасност Бенфика, когато пропуснаха сам срещу вратаря, имаха гол в 90'... значи са калитари :P

 

А сериозно - честита победа на Барселона. Очаквам интересен полуфинал. Жалко, че Ювентус не можаха да използват елементарния си жребий, та да стигнат до финал и да се види кой е Италианския отбор.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...