Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

Гол имаше... колкото и да обичам Барса и испанският футбол, няма как да не призная съдийската грешка... Но въпреки това според мен Барселона заслужи финала с играта си от 2 години насам (ах тия калити Челси).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply
Ще те оставя сам да си откриеш другата грешка в името на Роналдиньо (дано мозъчният ти ресурс е достатъчен, за да се възползва от жокера). Опаа - обезмисля се двойната забележка, нали ? :woot
явно е прекалено сложно за теб да разбереш, че НЕ пиша главни букви(мързи ме да натискам shift).

Ахам, май не е достатъчен мозъчният ти ресурс... :rolleyes: ОК, не си ти виновен, че си се родил такъв...

 

За мача няма какво друго да кажа, освен, че съдията се подигра с нас, но не всъщност не мога да съм убеден на 100%, че е било умишлено - може да не е видял правилно ситуацията.

Прави чест на Барса, че се опитваха да играят красиво срещу отбор като Милан, а и + това заслужават финала, заради миналогодишното отпадане от Челси.Честито на финалистите!

 

FORZA VECCHIO CUORE ROSSONERO!

Link to comment
Share on other sites

Не съм от Милан или Барса, обаче незаслужено продължават каталунците. Голът, който бе отменен дори не беше спорен и не може да има коментар. Цял мач росонерите не успяваха да пробият качествено в поредни позиции, но гения на Шевченко си каза думата и вкара съвсем красив и редовен гол, защитника до него се подхлъзна дори мисля нямаше контакт с Шева. А при продължения нищо не се знае. Ако до тук барса заслужаваше да играе в турнира то тази вечер могат директно да купят едно агне на Маркус Мерк, защото им подари финал, а операторите на стадиона го скатаха този момент.

И точно по тази причина ви пожелвам, каталунци Тиери Анри да ви почерпи с един хеттрик в Париж и след това да премине в Реал Мадирд!

Link to comment
Share on other sites

искам някой да ми обясни защо не бе даден червен картон на защитника 1-вото полувреме като толкова придиряте, че сте ощетени :tongue

 

simbata, няма какво да ти кажа повече ти си знаеш твоето, така че ще се съглася с теб и ще спра да споря :D

 

 

нищо не може да ме ядоса в момента, 2та ми любими отбора са на финал и това е един прекрасен ден :love

 

 

едит: весо, разбира се, че не равнявам червен картон на гол, но не се знае какво щеше да стане ако бяха дали червения :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не видях свястно повторение от страна на операторите и ми е много интересно дали имаше контакт между Шева и Пуьол,no kаквото станало, станало.На финал сме и то абсолютно заслужено.Жал ми е за феновете на Милан,но момчета бъдете оптимисти.Скоро дано да махнат Анчелоти и да вземат по-добър треньор,които да върне красотата в играта на Милан.Peace :)

Link to comment
Share on other sites

Много ,ама много се кефя,че съдийте най-накрая ощетиха милан.Знаех си какво и от кой точно ще прочета,това ме кефи още повече.

По-малкото зло е на финала.

Link to comment
Share on other sites

Отново както и в първия мач важни футболисти на Милан изневериха. Някакси не видях желанието и хъса на някои играчи(особено от халфовете). Традиция е Милан да играе максимално добре и концентрирано в много важни за отбора мачове ,но днес не ми се стори да е така...

 

А за тоя червен картон дето ви се иска , Весео го е казал много добре.Накратко - не може да се каже че Били беше последен. А не беше и отзад фала .

Последен защитник се води когато НЯМА друг по-близо до вратаря. Макар и по-горе, неспособен да попречи на Ето'о все пак има още един.

 

 

Може би Барса ще спечели ШЛ този сезон. Въпреки че последните им мачове не са кой знае колко убедителни...все пак имат Роналдиньо ...

Link to comment
Share on other sites

simbata, няма какво да ти кажа повече ти си знаеш твоето, така че ще се съглася с теб и ще спра да споря :D

И аз да бях в твоето положение, щеше да се откажа от спор :D

 

Свалям шапка на Clades за това, че беше единственият фен на Барса, който призна, че голът на Шева беше редовен! Clades, честито !

Link to comment
Share on other sites

Ахам, май не е достатъчен мозъчният ти ресурс... :rolleyes: ОК, не си ти виновен, че си се родил такъв...

ахахахаха, чак сега зацепвам, че за ъ-то ми говориш, но си признавам, че даже не знам къде се намира р-малък на клавиатурата ми :( ще почна да го пиша на английски, че да не ме ядеш повече за това :P

 

иначе аз поне не виждам някъде фен на барса да е написал, че гола ви е бил нередовен, ама явно ти виждаш по различни работи :bgrin:

 

за червения картон

 

 

Red Card - A player must be shown a Red Card and "sent off" (i.e., made to leave the field) for the 7 offenses listed below. A player shown a "Red Card" & sent off may not be replaced during that game (i.e., his team must play a player "short" for the rest of the game; however, in some leagues a player may be replaced if he is ejected for receiving a second Yellow Card). The 7 offenses for which a player must be shown a Red Card and sent off are:



  1. serious foul play (includes any use of excessive force or brutality against an opponent when challenging for the ball. Examples include a dangerous slide tackle from behind, or an "over the top tackle" in which a player raises his foot so the cleats could hit a player, or a two footed tackle that takes down the opponent. FIFA has broadened this definition by saying that "Any player who lunges at an opponent in challenging for the ball from the front, from the side or from behind using one or both legs, with excessive force and endangering the safety of an opponent is guilty of serious foul play. For current rules visit www.fifa.com, Laws of the Game. The above quote is from Questions and Answers, Additional Instructions for Referees).
     

  2. violent conduct,
     

  3. spitting at anyone,
     

  4. a deliberate hand ball to deny an obvious goal scoring opportunity,
     

  5. fouling an opponent to prevent an obvious goal scoring opportunity (e.g., holding to stop a breakaway),
     

  6. using offensive or threatening language,
     

  7. or receiving a second yellow card in one game.

Link to comment
Share on other sites

Stenli, червен картон веднъж се дава и пет пъти не се дава - дори вчера трябваше да дадат на оня от Арсенал за удар без топка ама нанай. Виж напълно редовен и отменен гол, който би променил КОРЕННО нещата вече е друг въпрос.

 

ь = x :) (фонетика)

Link to comment
Share on other sites

Аз така и не знам за какво го отмениха тоя гол но мисля че май не беше заради нарушение а поради някаква друга причина... :blink: Обаче интересното е че не дадоха нито едно пълно повторение на ситуацията от такава камера че да се види какво е станало. Повторението беше само 1 и на него нищо не се видя. Пък и играчите на милан не протестираха особено... което ме навежда на мисълта че вие отдавате много голямо значение на едно незначително събитие. В крайна сметка никой нищо не разбра.

Link to comment
Share on other sites

Абе братле, veseo те изложи кат кифладжия, ама ти продължаваш да си твърдиш твоето :D

 

 

Росонери, вярваме, защото ви обичаме !

Нека по-добрият победи!

 

 

1. Не съм ти братле, копеле, пич и тем подобни обръщения.

2. Не виждам как veseo може да ме изложи по какъвто и да било начин, още повече за тия халюцинации, които вие двамата получавате относно Милан и страшната им игра.

 

Тааа..гледа ли мача снощи? Как викаш играхте? :D Татко карло пак сменяше защитници със защитници и нападатели с нападатели. Ква файда да има Кака, Шева, Пипо, Фогел и Джилардино като не може да вкара гол на не кой знае колко желязната защита на Барса....

Link to comment
Share on other sites

gеда ли мача снощи? Как викаш играхте? :D Татко карло пак сменяше защитници със защитници и нападатели с нападатели. Ква файда да има Фогел като не може да вкара гол на не кой знае колко желязната защита на Барса....

Май ти получаващ халюцинации. хахах Фогел нито игра, нито е нападател. Я има 2 гола я не тоя сезон :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пък и играчите на милан не протестираха особено... което ме навежда на мисълта че вие отдавате много голямо значение на едно незначително събитие. В крайна сметка никой нищо не разбра.

 

Грешка, никой нищо не видя. А ето 2 цитата спрямо това, че никой не е протестирал:

Решението на германския съдия Маркус Мерк вбеси скамейката на гостите, но протестите на Карло Анчелоти останаха без последствие.
GALLIANI: ‘Balanced game, decided by the referee’

 

Не знам какв означава да "протестираш особено", ако си очаквал да влязат на терена да бият съдията си объркал страната ;)

 

@Leper_Messiah - говори поне веднъж с факти деа ;) 2-3 страници по-рано се размрънка, отговорих ти с факти - ти пак си знаеш твоето. Всъщност явно в нищо не мога да те убедя, прави каквото знаеш.

 

С играта си вчера Милан пак доказаха, че не заслужават да са на финал!

:blink:

А викаш закво да спорим, какво като отмениха 100%-ов според мен, баща ми(фен на Барса), Евроспорт и 2-3 играча на Милан (айде, може да са пристрастни те) гол, който пък изравняваше нещата? 'Що пък не отмениха на Жули гола - ей така, нали Милан са подкупни, там целия свят били подкупили, президента - министър, вицепрезидента шеф на федерацията, чистача - масон, бабата дето продава билети сигурно е вещица...

 

Последен едит, че стана дълъг поста - репортаж от мача, не знам дали се вижда добре положението защото не съм го гледал (real player...)

Link to comment
Share on other sites

Някой разбра ли точно защо беше отменен голът на Шевченко или е по-важно ей така спор да има?

Въпреки че съм от Барселона, съм разочарован от мача снощи. Очаквах много повече.

Надявам се да вземем купата с по-красив футбол!:)

С играта си вчера Милан пак доказаха, че не заслужават да са на финал!

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да разбера защо коментара се върти в такава насока...сякаш Милан са ощетени на 1000% от съдията,може би феновете на милан искат да намерят причина за провала на любимия отбор извън играта му.Не мога да взема позиция имало ли е или нямало гол,тъй като точно това положение го изпуснах,но определено италианците не заслужаваха да вкарат голда не говорим да продължат напред...Вчера за пореден път останах очарован от Барса - те просто не позволиха на Милан да водят играта,която искат,като непрекъснато отговаряха с опасни атаки...Обаче да твърдиш че в някой от двата мача Милан е надиграл с нещо Барса - Това е абсурдно,дори и да си обезумял фен на съответния отбор(каквито тук има :) )

Link to comment
Share on other sites

Не сме ги надиграли. В момента няма отбор, който да тръгне да се надиграва с Барса и да успее напълно. По дяволите, дори почти винаги процентите владеене са от типа 60-40 в полза на Барса, а първото полувреме беше 50-50, второто не знам, едва ли много се е променило. Но чест ни прави, че играхме спорсменски (1 картон общо за целия мач мисля?), нападахме немалко и дори вкарахме гол... Между другото погледни линка, който дадох, вижда се гола там. "Suppose Marcus Merc saw something in there".

Link to comment
Share on other sites

Според мен пък,имаше фаул срещу Валдес ,миналата година, при гола на Тери! :D

Но е безсмислено да се коментира вече решението на рефера.Просто то е факт,приемете го.А пък и не си спомням да сте протестирали срещу двете измислени дузпи,които бяха дадени на Милан срещу Байерн М.?И да ви припомня ,че миналата година на Интер им отмениха чист гол по същия начин...

Това е футболът,не може без съдийски грешки ;)

Link to comment
Share on other sites

А пък и не си спомням да сте протестирали срещу двете измислени дузпи,които бяха дадени на Милан срещу Байерн М.?Това е футболът,не може без съдийски грешки ;)

какво да протестират, като според тях са си 100%ви дузпите :blink:

Link to comment
Share on other sites

1. Не съм ти братле, копеле, пич и тем подобни обръщения.

2. Не виждам как veseo може да ме изложи по какъвто и да било начин, още повече за тия халюцинации, които вие двамата получавате относно Милан и страшната им игра.

 

Тааа..гледа ли мача снощи? Как викаш играхте? :D Татко карло пак сменяше защитници със защитници и нападатели с нападатели. Ква файда да има Кака, Шева, Пипо, Фогел и Джилардино като не може да вкара гол на не кой знае колко желязната защита на Барса....

1.OK

2.Veseo, както и аз, ти дадохме доказателства, оборващи тъпите ти твърдения.

 

Тааа...гледах мача снощи - добре играхме.

Фогел е опорен халф - незнам къде го буташ при нападателите и въобще знаеш ли кой кой е.

Татко Карло въпреки, че често е създавал напрежение сред феновете, си остава един много добър треньор. Виж в последните години какво правят Барса в Европа, виж и Милан.

 

Veseo, притежанието на топката за второто полувреме беше 57 на 43 в полза на Милан, в за целия мач - 51 на 49, пак в наша полза.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...