Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

не съдя по егн-то ти, а по умствения багаж. спорихме пак за барса - милан и ти почна да изреждаш какви футболисти сте имали(даже по имена ми ги рецитираше), как барса били само роналдинъо, как сте щели да ни биете ей такива работи. не ми се занимава да преглеждам 42-3 страници, а и не съм сигурен дали изобщо спорихме в тая тема. като не помниш кво си писал не се заяждай :bgrin:

Ако не помнех какво съм писал, нямаше да се заяждам :D

BTW - Да, Барса според мен са 80 % Роналдиньо (хайде като си им привърженик, поне им пиши имената правилно :) ), а ние наистина имаме много добър състав, като не разчитаме само на един футболист.

Страниците не са 42-3, защото преди няколко седмици не сме знаели, че Милан и Барса ще се срещнат, за да говоря, че ще ви размажем. ;)

 

Като не си сигурен какво и къде си говорил, не се мъчи да пишеш...

 

Барселона-Арсенал е според мене разумен финал

Разумен финал ? :huh:

 

Хора знаете ли дали утре Пипо ще играе?И вярно ли е това,което пише в 7 дни спорт,че с травми след мача с Месина са Шева,Кака,Кафу,Амброзини и Неcmа?

Пипо ще играе. Кафу е добре и дори и с малко болки в крака, ще играе ! Шева също най-вероятно ще вземе участие в срещата. Състоянието на Амброзини e много лошо - за него мачът с Месина беше последен за този сезон. Има голяма вероятност Кака' да играе, но не е 100 % сигурно.

Неста е в тежко състояние и ще се реши в последния момент дали ще участва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply
Ае Арсенал!!!!

На финал!

бих добавил и шампион! Прави ми впечатление, че тези турнири се печелят от млади състави...каквито случайно са Арсенал.

Link to comment
Share on other sites

Ако не помнех какво съм писал, нямаше да се заяждам :D

BTW - Да, Барса според мен са 80 % Роналдиньо (хайде като си им привърженик, поне им пиши имената правилно :) ), а ние наистина имаме много добър състав, като не разчитаме само на един футболист.

Страниците не са 42-3, защото преди няколко седмици не сме знаели, че Милан и Барса ще се срещнат, за да говоря, че ще ви размажем. ;)

страниците може и да са повече от 42-3, защото не сме коментирали отборите само в тази тема, но се иска малко мозък да имаш за да се сетиш. случайно ako не си забелязал пиша без главни букви и съответно роналдинъо не е с такава и ако не ти харесва начина ми на писане - не ми чети постовете :pirate правиш ми забележка за това 2-ри път, така че си прави изводите колко помниш :lol:

 

бтв - мисля, че тея контузии на милан са пълни спекулации. както и да е утре ще видим :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен с тези които, казаха, че Руи Коща е неспособен играч или, че годините му пречели. Според мен това е един най-силните плеймейкъри в света и мисля, че щеше да бъде добре дошъл за Милан в мача срещу Барса. Малдини също е на 35-6 години, но го пуснаха, защо да не пуснат и Коща? Но не аз съм треньора на Милан. Мога само да се радвам, че Анчелоти направи такива смени :)

 

 

А за днешния мач: мисля, че Виляреал ще победят. Пуснах мача еденица ;)

Link to comment
Share on other sites

Арсенал смешници... Тотални. Почти не минаваха центъра - тръгнат в атака и още преди центъра им взимат топката със шпагат. А като допълним и спестения червен картон и 2-3 жълти за тях...

 

Ако Арсенал се класират на финал, то ще са едни от най-слабите финалисти в последните години.

 

Ако Лион са заслужавали да ни елиминират, не знам Арсенал какво заслужават изобщо да са на полуфинал.

Link to comment
Share on other sites

Ако Арсенал се класират на финал, то ще са едни от най-слабите финалисти в последните години.

 

Не забравяй, че имат 9 поредни мача без допуснат гол - едва ли такъв отбор не заслужава финал - все пак не може да се съди само от 1 полувреме игра

 

А и те по принцип играят доста затворено при гостуванията си ;)

Link to comment
Share on other sites

весо, какво очакваш от 18-19-20 годишни футболисти. даже това, което са направили досега е немислимо за тяхната възраст. а и както казва сашо 9 мача без допуснат гол си е направо супер в ШЛ :wacko: не мисля обаче, че ще удържат до края на мача без да им вкарат гол и няма да е зле да направят някоя друга атака :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

никва дузпа ебати балерината !

ЕДИТ:

:D

 

100%-ва дузпа! А и после ми кажете че Арсенал не са тотални калитари. Милан ми били такива... тва Виляреал цял мач нападат, дузпа изпуснаха, червен картон се спести на Арсенал, които пък направиха първия си удар в 90' ... и тва отборченце ще е на финал. Ахахаха *тъжен смях*.

Link to comment
Share on other sites

Има справедливост във футбола!!! Тая измислена дузпа не влезе. Арсенал играха кофти в защита, ама с тия играчи толкова. Поне играха тактически грамотно, което не е в стила на английски отбори...не че има нещо английско в Арсенал де :D

Айде на финал! :punk

 

100%-ва дузпа! А и после ми кажете че Арсенал не са тотални калитари. Милан ми били такива... тва Виляреал цял мач нападат, дузпа изпуснаха, червен картон се спести на Арсенал, които пък направиха първия си удар в 90' ... и тва отборченце ще е на финал. Ахахаха *тъжен смях*.

 

Щом това "отборченце" е на финал, а Милан не е, представи си какви са твоите любимци :D

Link to comment
Share on other sites

Ако вместо Арсенал на терена беше Милан тук всички щеха да ореват целия форум при това развитие на мача. Супер несправедливо отпадат Виляреал. Цял мач нападаш и никъв късмет :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

единия от 2-та ми любими отбори се класира за финал и съм супер доволен :D за дузпата бих поспорил, но съм в прекалено добро настрение, ама според мен нямаше. защитника малко го натисна и тоя падна се едно го е блъснал товарен влак. айде честито на всички артилеристи, това което не можахме да направим, когато бяхме на върха го направихме сега :P

Link to comment
Share on other sites

100%-ва дузпа! А и после ми кажете че Арсенал не са тотални калитари. Милан ми били такива... тва Виляреал цял мач нападат, дузпа изпуснаха, червен картон се спести на Арсенал, които пък направиха първия си удар в 90' ... и тва отборченце ще е на финал. Ахахаха *тъжен смях*.

100%-ва дузпа, ма клати ми са ръкава на потника!!! :lol: Супер нареден дузпа ония мисир са изиспа като торба с картофи. А това "отборченце" не е дупуснал гол вече не знам колко минути и познаи кво ше стане с парца ако идат на финал!

Щом това "отборченце" е на финал, а Милан не е, представи си какви са твоите любимци biggrin.gif

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Феновете на Милан да спрат по всеки въпрос да го свързват с отбора си,че вече на човек да му се отще да чете тоя форум,навсякъде само слушаме за Милан и за головите им положения,аман :angry: Иначе стана мн хубав мач,най-вече от към заряд и интрига,и двата отбор играха със сърце,което е най-хубавата част от футбола,поне за мен.Иначе логично бе испанците да прегорят в подобен мач и да не устоят психически.Иначе напълно резонно най-голямата звезда,човекът носещ отбора на гърба си,накрая се издъни.Но на Рикелме му е простено! :)

Link to comment
Share on other sites

Щом това "отборченце" е на финал, а Милан не е, представи си какви са твоите любимци :D

 

Айде да не сравняваме противниците на Арсенал и Милан по пътя към полуфинала, че така можем да изкараме Левски по-силни от Реал, Манчестър и Ливърпул :D Два заспали гиганта в очевидно слаба форма - Реал и Ювентус и на полуфинал Виляреал - отбор без никакви традиции в турнира. Предполагам Байерн (шампион не знам колко години подред в Германия), Лион (шампион не знам колко години подред във Франция, където от сума години преди това нямаше един и същи шампион две години подред) и... Барселона - може би най-силния отбор в света в момента. А и нека мине утрешния мач, та тогава ще казваме кой е на финал и кой не. Но грях ви на душата ако не признаете, че Виляреал не заслужаваха да спечелят тук с поне 2 гола разлика и да се класират. Тогава вече ще ви обявя за коне с капаци...

 

10 мача без допуснат гол - това си е вече рекорд :)

 

Ъм... и колко вкарани? :) Щото помня, че в реваншите с Реал, Ювентус и тук не вкараха... Да живее офанзивния футбол, да мре Милан със скучните им 2.20 гола на мач :P И Челси също - баси скучните отбори, Арсенал е красотата на футбола днес :lol: :lol:

 

@BlaZe^ - нека другите спрат да обвиняват Милан в "несправедливи" победи (в мачове, в които и статистически надиграваме противника и няма съмнителни дузпи/засади) а да премълчават откровени калитарщини като днешната и тогава ще спра да сравнявам отборите.

Link to comment
Share on other sites

чиста дузпа...това е футбол НО не американски ;)

бях за виляреал... арсенал не играга добре в тоя мач но 10 мача без допуснат гол и то на такова ниво... явно повече заслужават финала

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм смятал Рикелме чак за толкова добър,за мен е един от най-надценените играчи...просто не може да бие дузпи.Спомням си ,че по време на престоя му в Барса пропусна поне 3,4....

Иначе се радвам,че Арсенал се класираха,заслужаваха го след толкова години неуспехи в ШЛ.Виляреал от своя страна,могат да се гордеят ,че записаха най-достойното представяне за дебютант в турнира ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде да не сравняваме противниците на Арсенал и Милан по пътя към полуфинала, че така можем да изкараме Левски по-силни от Реал, Манчестър и Ливърпул :D Два заспали гиганта в очевидно слаба форма - Реал и Ювентус и на полуфинал Виляреал - отбор без никакви традиции в турнира. Предполагам Байерн (шампион не знам колко години подред в Германия), Лион (шампион не знам колко години подред във Франция, където от сума години преди това нямаше един и същи шампион две години подред) и... Барселона - може би най-силния отбор в света в момента. А и нека мине утрешния мач, та тогава ще казваме кой е на финал и кой не. Но грях ви на душата ако не признаете, че Виляреал не заслужаваха да спечелят тук с поне 2 гола разлика и да се класират. Тогава вече ще ви обявя за коне с капаци...

 

 

 

Ъм... и колко вкарани? :) Щото помня, че в реваншите с Реал, Ювентус и тук не вкараха... Да живее офанзивния футбол, да мре Милан със скучните им 2.20 гола на мач :P И Челси също - баси скучните отбори, Арсенал е красотата на футбола днес :lol: :lol:

 

@BlaZe^ - нека другите спрат да обвиняват Милан в "несправедливи" победи (в мачове, в които и статистически надиграваме противника и няма съмнителни дузпи/засади) а да премълчават откровени калитарщини като днешната и тогава ще спра да сравнявам отборите.

 

Виляреал наистина заслужаваха да бият, чак с 2 гола не, ама и 2 да ги сложиш....с колко според теб трябваше да бият Арсенал на Хайбъри? Не забеляза ли колко е смешна "засадата" на Анри при отменения гол?! А колко други положения не влязоха? С тва "ако".....квото е станало - тва е. Ако не забелязваш тенденцията е през последните няколко сезона лигата да се печели не от тези, които имат най-много звезди, а от тези, които покажат колективна и мотивирана игра, съчетана с тактическа грамотност и раздаване на терена (мразя го тоя израз, ама не можах да се сетя за друг :) ) /

 

А не мога да разбера какъв ти е проблема за мачовете с Юве и Реал? Ти май искаш 18 годишния Фабрегас и 20 годишния Фламини (който държа да отбележа, че дори не е защитник, а се справя по-добре от прехвалени такива!!!) да се надиграват със Зидан, Виера и Бекъм ли? Ами....ша ма извиняваш.... Това може би щеше да е възможно преди 1-2 години, когато Арсенал бяха в страшна форма и още играеха и Виера, Бергкамп и Сол Кембъл (кво стана с тоя човек не ми е ясно...), ама сега... Въпреки че, когато трябваше Арсенал атакуваше и вкарваше голове, но тва не става през цялото време.

 

А за Милан....стига с тия селяни, че вече ми писна. Всики само пискате за тоя Милан...еми не разбрахте ли, че им свърши "ерата"? Няма повече титли и шампионски лиги засега...тва беше.

Спри и да ми цитираш тия 2.2 гола на мач, щото вече 100 пъти ти обясних как се получават. Срещу големите отбори вкарват по 0-1 гол на мач и накрая си го изкарат на Каляри или Месина....то така и ЦСКА може...

Link to comment
Share on other sites

жалко за виляреал.играха добре но нямаха шанс.все пак съм доволен че ги хващам във ефу.

айде да видим днеска какво ще стане.предчувствам че ще има много голове и всичките във вратата на барса :D

Link to comment
Share on other sites

Арсенал изигра най-слабия си мач в турнира до момента, но това не означава, че не заслужават да са на финал. Виляреал имаха пълно превъзходство, но също така и Арсенал го имаха в първия мач. Като цяло от двата двубоя се видя, че отборите са равностойни. Мачът трябваше да отде в продължения, но Арсенал извади късмет, а Леман извади дузпа :bgrin:

Да не забравяме обаче как Арсенал стигна до тук. 5 победи и един равен в групата. На осминафиналите надигра Реал, а след това направо се подигра с Ювентус. Първият мач с Виляреал пропуснаха възможностите си да вземат по-солидна преднина.

Арсенал абсолютно заслужено е на финал и се надявам да го спечелят :)

Виляреал направи запомнящ се дебют. Най-впечатляващият им мач беше реваншът с Интер. Вчера почти повториха играта си от тогава, но нямаха шанс. Видя се огромното желание на играчите да спечелят. За повечето от тях това беше мачът на живота им, но се видя, че класата им отстъпва на тази на съперника, който пък не приличаше на себе си. Пропуските на Франко бяха непростими. В последните 15 минути Арсенал владееше вече положението. Виляреал почти не играеше с топката, дикато се стигна до дузпата. Рикелме беше длъжен да вкара, но... :blink: Не смятам, че отбор, който пропуска четири чисти положения и една дузпа, е заслужавал повече да се класира от отбор, който след поредица от страхотни игри, направи един слаб мач.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...