Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

нямам какво да добавя. цял мач ни разцепихте, удари, греди чистения от гол линията и единствения път когато минахме център ви вкарахме гол. това е жестоката истина и няма 2 мнения по въпроса :lol: :lol:

 

Недей да злобееш - човека не е написал такова нещо и наистина Барса вкара с първото си чисто голово положение,което пък в такива мачове е витално,просто трябва да си вкараш положенията ,дори и да са 1-2 - а и освен това си имаше достатъчно пропуски пред Валдес.

 

Симбата пък поздрави феновете на Барса без да има глупави закачки. Съгласен съм с него - мача беше добър за гледане.

 

За мен Барса е 90% на финал след този мач и най-вероятен победител в ШЛ този сезон(освен ако не се контузи Роналдиньо ,тогава се изравняват шансовете и на другия отбор).Играха добре тактически - добра победа за тях.През второто полувреме Милан не успя да противодейства на Роналдиньо за разлика от първото. Важни футболисти на Милан разочатоваха и това даде отражение.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Честито на всички фенове на Бaрса.Надявам се на реванша да победим отново.Не успях за жалост да гледам мача,но мой приятел ми каза,че Милан са ни били надиграли тотално , и че сме изкарали голям късмет.Не знам дали е така,но дори и да е така се радвам,че най-накрая нашият късмет проработи. :)

Link to comment
Share on other sites

Недей да злобееш - човека не е написал такова нещо и наистина Барса вкара с първото си чисто голово положение,което пък в такива мачове е витално,просто трябва да си вкараш положенията ,дори и да са 1-2 - а и освен това си имаше достатъчно пропуски пред Валдес.

nqma zloba :D suglasqvam se s mnenieto na veso :bgrin: ako shte si govorim za zloba vij mi podpisa :lol:

 

edit: марто, свали си мача от арена и гледай за къв късмет става въпрос :D oчаквам да го качат скоро :)

Link to comment
Share on other sites

но мой приятел ми каза,че Милан са ни били надиграли тотално , и че сме изкарали голям късмет.

 

"Надиграли тотално" е невярно определение.Не мисля че някой от отборите показа голямо превъзходство спрямо другия.Не мисля също и че има отбор ,който да надиграе Барса тотално,когато в отбора играе Роналдиньо. И двата отбора създадоха положения - Барса реализира , Милан не успя.

Link to comment
Share on other sites

Милан заслужаваше поне един гол да вкара, амо тоя Джилардино... :wacko: а и Амброзини :laughing:

Иначе Роналдиньо се разигра второто полувреме и това нямаше как да не даде резултат. Като цяло мачът беше доста зрелищен и беше удоволствие да се гледа. :)

Дано е така и с Арсенал-Виляреал и дано победителят от тази двойка вземе купата :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Първото полувреме беше за Милан,второто - за Барса ;)

 

Иначе Анчелоти тръгна да обръща мача с 2 защитници и един опорен халф :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Иначе Анчелоти тръгна да обръща мача с 2 защитници и един опорен халф :laughing: :laughing: :laughing:

 

За втори пореден път ;) Сега сигурно като поощрение за изключително успешната тактика ще бъде награден с 5-годишен договор. Глупаво ръководство...

Link to comment
Share on other sites

нищо не е решено.има още един мач а разликата е само 1 гол.сигурен съм че в барселона милан ще си вкара положенията и ще продължи.в първия мач надиграхме барса ще ги надиграем и във втория.ако пък и индзаги е на линия да падне за дузпичка както само той си може... :P предвиждам победа за милан с 3-1 и финал срещу арсенал

Link to comment
Share on other sites

За втори пореден път ;) Сега сигурно като поощрение за изключително успешната тактика ще бъде награден с 5-годишен договор. Глупаво ръководство...

 

 

Бихте ли казали какво смени трябваше да направи ,за да промени коренно обстановката на терена и Милан да вкара...Може би с трима нападатели и двама офанзивни плеймейкъра....срещу Барса ?!? ... И то при положение че има още един мач ?!?

 

Офанзивните резервни футболисти на Милан в този мач бяха двама - Руи Коща и Аморозо. И двамата почти не са участвали в мачове през този сезон ,да не говорим за изключително важни мачове какъвто беше с Барса.

 

Малко за смените за тези,които не разбраха какво стана... Малдини влезе ,за да заеме мястото на левия бек и по този начин Сержиньо да заиграе свободно като ляво крило(преди това той трябваше да мисли повече за защита ,отколкото за рейдове по крилото). Амброзини си зае мястото на Гатузо ,а замисъла с Кафу беше да се пусне още един бек-халф ,какъвто Стам не е.Естествено на тези смени реагира и Рийкард и замени Олегер ,а после влезе и Белети. Сменяйки Пирло Кака трябваше да се връща вече по назад за да поема топката от Амброзини и Зеедорф ,което пък му дава по голяма свобода и по голям периметър ,а не е както в началото точно зад двамата нападатели. Към края Милан имаше шанс да изравни ,но не успя. Същото се случи и в мача срещу Лион ,но тогава шанс се откри пред Шева и Пипо и те го използваха.

 

Милан игра с най-добрите налични футболисти и игра нелошо в този мач ,но както написах важни футболисти разочароваха във важни моменти.

Link to comment
Share on other sites

Яд ме е за милан! Дано днес не ме е яд и за Арсенал!

Иначе нищо не е загубено.... Милан са силни като гости.

 

Милан са силни като гости но и Барса не са слаби домакини ;) според мен мача в Барселона ще завърши 1Х Единствено Милан имат шанс ако в нападение играят Шевченко и Индзаги ;) защото видяхме Джилардино как пропуска на празна врата :)

Link to comment
Share on other sites

Честита победа на феновете на Барса :punk Милан имаше добри възможности ,но ги пропиля ,и съвсем закономерно загуби.Сигурен съм,че втория мач Барса ще победят убедително ;)

Link to comment
Share on other sites

За разлика от мача с Лион, не успяхме да си вкараме положенията... Мачът беше равностоен с лек наш превес, но това не беше от значение... аз смятам, че Джилардино е по-добър футболист от Индзаги, но Индзаги е случайник пък и може да падне за дузпа, така че в подобен мач той щеше да върши по-добра работа. На Джилардино това му е първият сезон в шампионската лига и до някъде го оправдавам. Смените на Анчелоти не бяха лоши. Той нямаше какво друго да направи. Влизането на Малдини беше задължително. Той е най-опитният футболист и може да вдъхне увереност на съотборниците си. Кафу влезе, за да засили атаките по фланга, тъй като Стам е по-бавен. Гатузо вече нямаше какво да прави на терена и затова беше сменен. Амброзини колкото и да е некадърен, много често вкарва голове във важни моменти и ни носи победите. В случая не успя.

Все още смятам, че можем да отстраним Барселона. Както те ни биха на наш терен, така и ние можем да направим същото.

 

Дано днес Арсенал да победи, че най-малко ми се иска финалът да бъде испански.

Link to comment
Share on other sites

Финалът е Милан-Арсенал. Винаги съм го твърдял,а сега съм още по-сигурен

 

За Арсенал добре, ама за Милан как отгатна?

Ти като Сашо Диков го даваш малко :D

Link to comment
Share on other sites

Финалът е Милан-Арсенал. Винаги съм го твърдял,а сега съм още по-сигурен

браво!!!само така!трябва да вярваме че любимия отбор ще успее защото какво е той без нашата подкрепа

FORZA MILAAAAAN!!!

Link to comment
Share on other sites

Странно как след негативен резултат ставаш "още по-сигурен" ама поне едно нещо признах този сезон - ШЛ е непредсказуема!Иначе Милан с такава игра на реванша....най-много да бъде отнесен с по-голяма голова разлика...Не знам на това момче Джилардино какъв му е проблема - може би липса на самочувствие за такъв турнир.А Барса за пореден път ме очарова - изпипана тактически,семпла игра,без излишни рискове и разбира се 1 гениален Роналдиньо!Според мен това е отбора,който заслужава на 100% титлата тази година!

Link to comment
Share on other sites

Финалът е Милан-Арсенал. Винаги съм го твърдял,а сега съм още по-сигурен

Много ми е интересно какво те кара да мислиш така :blink: Може би факта, че паднахте само с 1 гол разлика :lol:

Link to comment
Share on other sites

барса снощи второто полувреме играха страхотно,роналдинио отново беше главното деийстващо лице....найстина 1.0 не е голям резултат,но мисля ,че барса ще продължи

Link to comment
Share on other sites

Странно как след негативен резултат ставаш "още по-сигурен" ама поне едно нещо признах този сезон - ШЛ е непредсказуема!Иначе Милан с такава игра на реванша....най-много да бъде отнесен с по-голяма голова разлика...Не знам на това момче Джилардино какъв му е проблема - може би липса на самочувствие за такъв турнир.А Барса за пореден път ме очарова - изпипана тактически,семпла игра,без излишни рискове и разбира се 1 гениален Роналдиньо!Според мен това е отбора,който заслужава на 100% титлата тази година!

и какво те очарова в Барса чак толкова.

Може би това, че до гола не знаеха къде се намират или може би това, че пуснаха Джила да нарпави 3 чисти голови положения, които при малко повече късмет щяха да са гол или пък, че може, че до преди гола нямаха 1 удар във вратата. О да след гола Роналдинъо стана бати звяра, но защо не се замислиш на какво се дължи това. Е ако не ти се мисли, ще ти кажа. Прсото това дойде в повече на Милан. След такива положения накрая да получиш гол. И да завърша ... Милан ако повторат тази игра в Испания прсото са на финал 101%.

Link to comment
Share on other sites

Aми нали това казвам - Барса не блестеше с някаква невероятно зрелищна игра,просто беше много добре построена тактически(с малки забележки в защита).И колкото и да беше пасивен в атака отборът успя да реализира,докато Милан си остана само с положенията.Нормално е за един отбор при такъв развой да се стъписа..пък и хората са си казали(колкото и да мразя мъдрости от сорта)Ако не вкараш ще ти вкарат.Иначе съм много далече от мисълта че Милан са отписани,нито ги подценявам(може би това те засяга като фен на Милан),просто констатирам очевидното - везните сега са наклонени в полза на испанците.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...