Jump to content
BulForum.com

От какво се страхувате?


Recommended Posts

Какво ви кара да се страхувате?Всеки има нещо,което малко или много го плаши....е,какво е то? :blink:

Аз МРАЗЯ и супер много се страхувам от насекоми!!!!!!!паяци,хлебарчици,бръмбари,мухи и мравки !всичко което има много крачета ( тоест,и червеите,ама са малко без крака :huh: :D )

Хайде сега споделете.

AAA!Ако е нещо,душевно,което ви плаши,пак може да го кажете. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Страх ме е от глупави хора.И от себе си(но това не ме прави автоматично глупак).Страх ме е и от незаредено оръжие.

 

Едит:intense, моме ти как спиш тогава?Не знаеш ли, че в леглото ти бъкат хиляди малки многокраки гадинки?...Мне, явно не знаеш....

Link to comment
Share on other sites

http://www.evrocom.info/invision/index.php...=11371&hl=страх

Страхувам се, че има такава тема :) :)

Едит : intense, карай, случва се на всеки!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ooops! :huh: СЪЖАЛЯВАМ! :( уж търся,а не намирам.....взех от това да се страхувам.....но все пак....предната тема е от 1 година....може да имато нови страхове :P Не сериозно,съжалявам... :( :excl:

Link to comment
Share on other sites

Сешоари и прахосмукачки.

И от огледала също!!!

(Считайте горния пост за съвсем сериозен  :wir )

трябва да те запозная с мойта маца... тя се страхува точно от нещата, които изброи ;)

Link to comment
Share on other sites

А ти ако си вманиачено на тема Военно и национистическо, твърдоглаво говедо - отивам и се застрелвам :))

Link to comment
Share on other sites

А ти ако си вманиачено на тема Военно и национистическо, твърдоглаво говедо - отивам и се застрелвам :))

Тва за мен ли се отнася?

Link to comment
Share on other sites

Nasekomi (kato teb sum intense,samo 4e kato me polazi ne6to i sled tova sum kato bolna ot 6arka)

Predstaviteli na mangaloidnata rasa,dori i malkite koito prosqt-edno takova vednuj na glavnata me izdebna ot nqkude i mi grabna zlatniq sindjir...deeeeba,a minuti predi tva vika6e "kako dai stotinki za hlqb"

Mutri i vsqkakavi mutropodobni hora-vinagi imam problemi s tqh...

Link to comment
Share on other sites

Izpitvam ujasTTT ot nestybilno misleshti hora, takiva na koito im govorish edno ,no vryzkata do gladkoto im sivo veshtestvo e pochti neosyshtestvima/kazvam pochti, zashtoto ima malyk shans tova koeto si kazal da zadrysti malkoto mozychni kletki, koito sa tam po sluchainost:).. Veche shte gledam da bqgam ot takiva.. Syshto i ot hora/po-skoro syshtestva ,hmm/ ,koito si nqmat rabota..

Link to comment
Share on other sites

страх ме е болести.и от това да не ми обърнат внимание(егоцентризъм)

Link to comment
Share on other sites

Страхувам се от жени които не знаят как се прави свирка и могат да ма заръфат и да ми отхапат оная работа барабар с топките ... по ужас от това ...

Link to comment
Share on other sites

Страх ме е, че пошлостта, безхаберието и невежеството в България пак ще надделеят.

Link to comment
Share on other sites

Напоследаък се страхувам от новите си чувства.

Link to comment
Share on other sites

Пфф мен от паяци ме е гнус -> страх  :( Също и от мазни гадни дебели хлебарки .

познато :huh: Мен ме е страх и от.... високото....ужасно е :( сигурно е защото съм ниска :P не,аз наистина си умирам даже като съм на 3ти етаж.....и като погледна надолу и....ааааа :wacko:

Я виж ти,темата ми още диша! :lol:

Link to comment
Share on other sites

познато  :huh:  Мен ме е страх и от.... високото....ужасно е  :(  сигурно е защото съм ниска  :P  не,аз наистина си умирам даже като съм на 3ти етаж.....и като погледна надолу и....ааааа  :wacko:

Я виж ти,темата ми още диша!  :lol:

и мен ме е страх от високо , само че мен не ме ужасява височината а падането ...

Link to comment
Share on other sites

Аз път обожавам високо. Но ме ужасява даже мисълта за тясни пространства, може би защото съм висок. Един от най-големите ми кошмари - трябва да премина през един коридор, който е висок, колкото да мога да мина пълзейки по него. УЖАС!

Link to comment
Share on other sites

Аз път обожавам високо. Но ме ужасява даже мисълта за тясни пространства, може би защото съм висок. Един от най-големите ми кошмари - трябва да премина през един коридор, който е висок, колкото да мога да мина пълзейки по него. УЖАС!

Ставаме двама.

Link to comment
Share on other sites

Имайки в предвид, че айде, аз съм горе-долу висок, ама ти си върлина. Може в това да се корени проблема :))

Link to comment
Share on other sites

Имайки в предвид, че айде, аз съм горе-долу висок, ама ти си върлина. Може в това да се корени проблема :))

то и аз се водя висок ...пък и се съмнявам ръстада иам някво значение за такива страхове

Link to comment
Share on other sites

Не се страхувам от такива гадинки!!Те все пак са божии създания и ако ни ми правят лошо и аз няма да им правя :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...