Jump to content
BulForum.com

От какво се страхувате?


Recommended Posts

Страх ме е да не загубя единствения човек, който обичам(Или да му се случи нещо лошо).

 

А, понякога ме е страх и от себе си.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

страх ме е от стършели

няман нищо против секви насекони , членостоноги и влечуги

но ако наблизо има стършели направо полудявам ...

как съм бягал :blush:

Link to comment
Share on other sites

страх ме е от стършели

няман нищо против секви насекони , членостоноги и влечуги

но ако наблизо има стършели направо полудявам ...

как съм бягал  :blush:

мен ме е многострах от скакалци-мутанти. :cry има ги край бургас,приморско.....олелеееее :cry такава случка имам с един такъв 'пич' ....замалко катастрофа да стане заради мен :( ама беше заради мутанта де....не заради мен :rolleyes: :huh: ужас....тръпки ме побиват

Link to comment
Share on other sites

Много мразя насекоми и всякакви гадни гадинки като тях и тея дето хапят. Съответно много ме е страх от тях :sick .

Link to comment
Share on other sites

Моля те, напиши и в темата "Самотно сърце", че си самотно сърце, защото мразиш насекоми и тези, които хапят...

Ако искаш и в тема "какво ви минава през главата" иди и напиши "минава ми през главата, че мразя насекоми и тези, които хапят"...

Даже не, повече в твой стил би било "мразя насекоми и гадинки и тея които хапат", смисал без препинателни знаци и колкото се може по-бедно откъм изразни средства...

Link to comment
Share on other sites

Мен също ме е страх от насекоми но наи-вече от миризливки.Направо полудявам като ги видя.Толкова ме е гнус че понякога започвам и да пищя(бъзикам се де).Ама иначе мнооооо ги мразя тия твари.  :punk

YO

/офф

не съм убеден,че се базикаш за пищенето! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък много мразя детския писък и викане това ми е като фобия направо ме изкарва извън релси.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък вече направо имам алергия от компетентни изказвания на пубери, дето си мислят, че щом им е дошъл първия мензис, щом им растат цици, щом вече имат еякулация, по лицата им израства мъх - вече са възрастни и знаят всичко и плямпат ли плямпат глупост след глупост, твърдо убедени в правотата си... нищо, че повечето от нещата, описани в една или друга тема не са им се е случвало...

Link to comment
Share on other sites

Страх ме е от:

-хлебарки,особено от големите черни

-да плувам в морето,когато няма никой около мен

-от вампири и обладаното момиче в Еxorcist(старият филм)

-да спя сама в чужда къща

-булонки и пинчери,повечето са тъпи и хапят безпричинно

Link to comment
Share on other sites

Имайки в предвид, че айде, аз съм горе-долу висок, ама ти си върлина. Може в това да се корени проблема :))

 

Я кажете и двамата колко сте високи, за да можем ниските да имаме база за сравнение

Link to comment
Share on other sites

Страх ме е от:

1 -хлебарки,особено от големите черни

2-да плувам в морето,когато няма никой около мен

3-от вампири и обладаното момиче в Еxorcist(старият филм)

4-да спя сама в чужда къща

5-булонки и пинчери,повечето са тъпи и хапят безпричинно

1.Така е като помислиш че ти месят хлаба който ядеш и са църни дет не са се къпали се страхувам от много болести

2.Нема плаваш на дълбокото ;)

3.Т'ва са измишльотини

4.Е така е и мен ма е страх ни знам дали некоя не ма е аресала и да иска да изживее бурна нощ с мен...

5.На тея един шут в главата и после ке папаш жито ...

Link to comment
Share on other sites

5.На тея един шут в главата и после ке папаш жито ...

 

Аз обичам да ям жито за чужда сметка (някой да не си помисли нещо майтапя се) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

В реда, по който се отразяват на душевното ми здраве ме е страх най-много от:

1) насекоми, буболечки, паяци и всякакви пъплещи и пълзящи гадини

2) от факта, че остарявам

3) кучета без повод, особено онези пред ПУ-то

Link to comment
Share on other sites

Току що прочетох 2 мнения във форума и се усетих,че започвам да се страхувам от клишета,възможността клишетата да бъдат по-голямата част от живота и прочее клиширани работи.

Link to comment
Share on other sites

Страха е слабост и аз преодолях моите! Поне така се надявам...

Човек е твърде склонен да се самозаблуждава..но ти желая някой ден да се оттърсиш от нещото наречено Страх...

Link to comment
Share on other sites

Ами мен ме е страх от тъмното и от мрака.

 

Преди време и аз имах такъв страх и го преодолях, като си казвах че в мрака няма нищо страшно и се разхождах сам с часове в тъмни улички...

Link to comment
Share on other sites

Хм, интересно, защо ли повечето хора предпочитат да кажат "мразя" вместо "страх ме е от" ;)

Иначе не мога да формулирам нищо от което ме е страх... Не че не ме е... Просто не се страхувам от нещо определено... Като остана в тъмна стая понякога ме е страх, понякога хич не ми пука... Същото е и като погледна надолу от много висока сграда... Не знам, може би зависи от настроението...

/офф: Леле, защо имам тая мания във всичко да пиша толкова много ...-та? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...