Jump to content
BulForum.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Grimjaur

"Изпълнения" по време на секс.

Recommended Posts

Прави тема, като свърша задачите ще се присъединя към нея.

Айде ауей...

Допълнително - сбирките на "Самотните сърца, бъбреци, ректуми и друга карантия" също могат да се правят понякога у нас, само алкохол трябва да си подсигуряваме.

Става! Ще се напиваме от мъка :D

След напиването на сутринта ше е весело кат са редим за кенефа да изсулим пияното ла*но.

(оффтопик)По-добре всеизвестен пияница отколкото анонимен алкохолик!

миналата година бях на гребната база с готино гадже на понтоните и докато се бяхме нагепили вече и паднахме във водата с много секси стойка.Но после пак се довършихме :P Много обичам от тогава секса на гребната база :bgrin:

Любимото ми място е :)

Особено чистотата на водата ме възхищава ... кат влезеш и после 2 седмици от гъза си вадиш жаби, некви рибки умрели от глад, ларви на комари и други буби, както и водорасли, а ако си по-невнимателен може да изкараш цяло кану ...

едит: може би отмногобройните гнойни пъпки от комарите сте взели рендето да ги изтържите и сте си направили пастет, а ако сте имали и некво парче хляб може и да сте си похапнали доволно.

Гудо това не е за тук бе, има си тема буахахахахахахахаххахахахаахахахахахаха НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ УБИЙТЕ ГО С КАМЪНИ - ТОЙ НЕ Е ЧОВЕК!

Гудо това не е за тук бе, има си тема буахахахахахахахаххахахахаахахахахахаха НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ УБИЙТЕ ГО С КАМЪНИ - ТОЙ НЕ Е ЧОВЕК!

какво съм казал ? толкова културни и хубави постове пиша че сам се чудя що не седвам българска фиология ... а иначе човешкото в мене къде сте го видели ве няяте акъл за 5 ст ако сте си го помисляли ... иначе е "близо" до темата ...

може би отмногобройните гнойни пъпки от комарите сте взели рендето да ги изтържите и сте си направили пастет, а ако сте имали и некво парче хляб може и да сте си похапнали доволно.

Може,може! :lol:

1.Момичето си глътна обицата на езика.

Добре де, в една друга тема, флъфи (май) обясняваше за един тип, който я клател с часове без промяна на ритъма, като шевна машина.

Наско, за теб срванението май е като ударна бормашина... Или канго :P

След като ми оплюхте темата сега ще дам тогава моя принос за тази:)

Отивам на гости в приятелката ми.....гледаме някво бТВ върви Слави:)

И ние естествено се разгорещяваме и почваме кото трябва да се прави в такива моменти....

Та вече така приятно вплетени както бяхме и Слави си казва вица за Пиците що нямали малки пиценца(ако се сещате аз няма да го забравя....)

И го чувам аз и мн се разхилвам и губя концентрация върху това дето правя, ама мани концентрацията и равновесие губя и се озовавам с чаршафа барабар на земята:)

....и което не е всичко щото после дойде и съседката на моита мадама да пита какъв е тоя адски шум(моито изтрърсване се е чуло надалече:))

Друго подобно е Уинампа да ти пусне химна, баш когато не трябва:) От толкова смях после вече нищо не ми се правеше:)

Като си чул химна е трябвало да станеш с ръка на сърцето гордо изправен и да изчакаш да свърши след което да си свършиш работата.

След като ми оплюхте темата сега ще дам тогава моя принос за тази:)

Отивам на гости в приятелката ми.....гледаме някво бТВ върви Слави:)

И ние естествено се разгорещяваме и почваме кото трябва да се прави в такива моменти....

Та вече така приятно вплетени както бяхме и Слави си казва вица за Пиците що нямали малки пиценца(ако се сещате аз няма да го забравя....)

И го чувам аз и мн се разхилвам и губя концентрация върху това дето правя, ама мани концентрацията и равновесие губя и се озовавам с чаршафа барабар на земята:)

....и което не е всичко щото после дойде и съседката на моита мадама да пита какъв е тоя адски шум(моито изтрърсване се е чуло надалече:))

Друго подобно е Уинампа да ти пусне химна, баш когато не трябва:) От толкова смях после вече нищо не ми се правеше:)

Ицо къртиш! (нали беше Ицо, випуск 2003 в МГ?)

Ицо къртиш! (нали беше Ицо, випуск 2003 в МГ?)

Хехе Пешо виж как се сети набързо:) Същия съм да:)

Наско, за теб срванението май е като ударна бормашина... Или канго  :P

Тц.Обикновен Телец ;) К'во да направя, че като малък много пикаех, пък и нося голям номер обувки :) (Препратка към два вица).

Ххахахахаха - препратка към моята смеховка!

Съвсем наскоро по време на секс, момичето се разплака.

Не ми стана ясно защо, но приех твърдението й, че е от щастие. :blink:

Да и на мен ми се е случвало. Същото обяснеие. Но така или иначе няма начин да рзбереш дали е "истина" и вярваш...

Кофти е защото не знаеш какво да направиш за нея в този момент...

Това е нищо.При мен една направо се напика от щастие докато я пипах още :woot

Това е нищо.При мен една направо се напика от щастие докато я пипах още  :woot

Ти се радвай, че не я е подгонило рядкото щастие, че тогава щеше да я вапцаш :D :bgrin: :bgrin: :devil

Да и на мен ми се е случвало. Същото обяснеие. Но така или иначе няма начин да рзбереш дали е "истина" и вярваш...

Кофти е защото не знаеш какво да направиш за нея в този момент...

ревли с ревли!как е възможно не знам??? :wacko:

подаваш кърпичка,ако продължава да цвили ставаш и заминаваш-далече от "приятната" катринка и звукови ефекти! :bgrin:

Ами ако има едно нещо, дето подозирам, че не ти се е случвало, а именно истински чувства, любов? Аз съм плакал от щастие. Е и? Поради тази причина мадамата да ме зареже ли? (момента го описах в друга тема). farrell, отново се обаждаш неподготвена...

Ами ако има едно нещо, дето подозирам, че не ти се е случвало, а именно истински чувства, любов? Аз съм плакал от щастие. Е и? Поради тази причина мадамата да ме зареже ли? (момента го описах в друга тема). farrell, отново се обаждаш неподготвена...

q fuck off,a? :P

много подозираш кво ми се е случвало и кво не!да,случвало ми се е ,лошо няма да поцивриш,ама кво да тръгваш да ревеш по време на секс...еми извинявай ама нещо не се връзва :confused за квито и щеш чувства да ми говориш :wacko:

• Create New...