Jump to content
BulForum.com

"Изпълнения" по време на секс.


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply
Допълнително - сбирките на "Самотните сърца, бъбреци, ректуми и друга карантия" също могат да се правят понякога у нас, само алкохол трябва да си подсигуряваме.

Става! Ще се напиваме от мъка :D

Link to comment
Share on other sites

След напиването на сутринта ше е весело кат са редим за кенефа да изсулим пияното ла*но.

Link to comment
Share on other sites

(оффтопик)По-добре всеизвестен пияница отколкото анонимен алкохолик!

Link to comment
Share on other sites

миналата година бях на гребната база с готино гадже на понтоните и докато се бяхме нагепили вече и паднахме във водата с много секси стойка.Но после пак се довършихме :P Много обичам от тогава секса на гребната база :bgrin:

Любимото ми място е :)

Link to comment
Share on other sites

Особено чистотата на водата ме възхищава ... кат влезеш и после 2 седмици от гъза си вадиш жаби, некви рибки умрели от глад, ларви на комари и други буби, както и водорасли, а ако си по-невнимателен може да изкараш цяло кану ...

 

 

едит: може би отмногобройните гнойни пъпки от комарите сте взели рендето да ги изтържите и сте си направили пастет, а ако сте имали и некво парче хляб може и да сте си похапнали доволно.

Link to comment
Share on other sites

Гудо това не е за тук бе, има си тема буахахахахахахахаххахахахаахахахахахаха НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ УБИЙТЕ ГО С КАМЪНИ - ТОЙ НЕ Е ЧОВЕК!

Link to comment
Share on other sites

Гудо това не е за тук бе, има си тема буахахахахахахахаххахахахаахахахахахаха НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ УБИЙТЕ ГО С КАМЪНИ - ТОЙ НЕ Е ЧОВЕК!

 

 

какво съм казал ? толкова културни и хубави постове пиша че сам се чудя що не седвам българска фиология ... а иначе човешкото в мене къде сте го видели ве няяте акъл за 5 ст ако сте си го помисляли ... иначе е "близо" до темата ...

Link to comment
Share on other sites

може би отмногобройните гнойни пъпки от комарите сте взели рендето да ги изтържите и сте си направили пастет, а ако сте имали и некво парче хляб може и да сте си похапнали доволно.

Може,може! :lol:

Link to comment
Share on other sites

1.Момичето си глътна обицата на езика.

Добре де, в една друга тема, флъфи (май) обясняваше за един тип, който я клател с часове без промяна на ритъма, като шевна машина.

Наско, за теб срванението май е като ударна бормашина... Или канго :P

Link to comment
Share on other sites

След като ми оплюхте темата сега ще дам тогава моя принос за тази:)

Отивам на гости в приятелката ми.....гледаме някво бТВ върви Слави:)

И ние естествено се разгорещяваме и почваме кото трябва да се прави в такива моменти....

Та вече така приятно вплетени както бяхме и Слави си казва вица за Пиците що нямали малки пиценца(ако се сещате аз няма да го забравя....)

И го чувам аз и мн се разхилвам и губя концентрация върху това дето правя, ама мани концентрацията и равновесие губя и се озовавам с чаршафа барабар на земята:)

....и което не е всичко щото после дойде и съседката на моита мадама да пита какъв е тоя адски шум(моито изтрърсване се е чуло надалече:))

Друго подобно е Уинампа да ти пусне химна, баш когато не трябва:) От толкова смях после вече нищо не ми се правеше:)

Link to comment
Share on other sites

Като си чул химна е трябвало да станеш с ръка на сърцето гордо изправен и да изчакаш да свърши след което да си свършиш работата.

Link to comment
Share on other sites

След като ми оплюхте темата сега ще дам тогава моя принос за тази:)

Отивам на гости в приятелката ми.....гледаме някво бТВ върви Слави:)

И ние естествено се разгорещяваме и почваме кото трябва да се прави в такива моменти....

Та вече така приятно вплетени както бяхме и Слави си казва вица за Пиците що нямали малки пиценца(ако се сещате аз няма да го забравя....)

И го чувам аз и мн се разхилвам и губя концентрация върху това дето правя, ама мани концентрацията и равновесие губя и се озовавам с чаршафа барабар на земята:)

....и което не е всичко щото после дойде и съседката на моита мадама да пита какъв е тоя адски шум(моито изтрърсване се е чуло надалече:))

Друго подобно е Уинампа да ти пусне химна, баш когато не трябва:) От толкова смях после вече нищо не ми се правеше:)

Ицо къртиш! (нали беше Ицо, випуск 2003 в МГ?)

Link to comment
Share on other sites

Наско, за теб срванението май е като ударна бормашина... Или канго  :P

Тц.Обикновен Телец ;) К'во да направя, че като малък много пикаех, пък и нося голям номер обувки :) (Препратка към два вица).

Link to comment
Share on other sites

Съвсем наскоро по време на секс, момичето се разплака.

Не ми стана ясно защо, но приех твърдението й, че е от щастие. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Съвсем наскоро по време на секс, момичето се разплака.

Не ми стана ясно защо, но приех твърдението й, че е от щастие. :blink:

Да и на мен ми се е случвало. Същото обяснеие. Но така или иначе няма начин да рзбереш дали е "истина" и вярваш...

Кофти е защото не знаеш какво да направиш за нея в този момент...

Link to comment
Share on other sites

Съвсем наскоро по време на секс, момичето се разплака.

Не ми стана ясно защо, но приех твърдението й, че е от щастие. :blink:

Това е нищо.При мен една направо се напика от щастие докато я пипах още :woot

Link to comment
Share on other sites

Това е нищо.При мен една направо се напика от щастие докато я пипах още  :woot

Ти се радвай, че не я е подгонило рядкото щастие, че тогава щеше да я вапцаш :D :bgrin: :bgrin: :devil

Link to comment
Share on other sites

Съвсем наскоро по време на секс, момичето се разплака.

Не ми стана ясно защо, но приех твърдението й, че е от щастие. :blink:

 

 

Да и на мен ми се е случвало. Същото обяснеие. Но така или иначе няма начин да рзбереш дали е "истина" и вярваш...

Кофти е защото не знаеш какво да направиш за нея в този момент...

ревли с ревли!как е възможно не знам??? :wacko:

подаваш кърпичка,ако продължава да цвили ставаш и заминаваш-далече от "приятната" катринка и звукови ефекти! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами ако има едно нещо, дето подозирам, че не ти се е случвало, а именно истински чувства, любов? Аз съм плакал от щастие. Е и? Поради тази причина мадамата да ме зареже ли? (момента го описах в друга тема). farrell, отново се обаждаш неподготвена...

Link to comment
Share on other sites

Ами ако има едно нещо, дето подозирам, че не ти се е случвало, а именно истински чувства, любов? Аз съм плакал от щастие. Е и? Поради тази причина мадамата да ме зареже ли? (момента го описах в друга тема). farrell, отново се обаждаш неподготвена...

q fuck off,a? :P

много подозираш кво ми се е случвало и кво не!да,случвало ми се е ,лошо няма да поцивриш,ама кво да тръгваш да ревеш по време на секс...еми извинявай ама нещо не се връзва :confused за квито и щеш чувства да ми говориш :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...