Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Взехме си котенце... от тук - http://www.kotkibezdom.hit.bg/

 

Много е яко - порода Мейнски Куун (Maine Coon)- ето такова:

 

maine-coon-03-brown-tabby.jpg

 

За съжаление не мога да го снимам, защото е много плашливо още...

 

Тъжното е, че от всички котенца на този сайт само това и още едно си е намерило дом :( Едно дори го взели и пак го върнали след две седмици :(

 

Котетата са страхотни, ваксинирани, обезпаразитени, с паспорти...

 

Бих ги взел всичките ако имаше как...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
чета си книжката и съм повече от доволна ,че след няколко часа благодарение на тази книжка ще съм щастлив непушач :P :)

 

 

Не знам точно как от една книжка щеможеш да спреш да пушиш! щом си сигурна в това..то аз ти пожелавам успех!

Що се отнася до мен и мислите, които ми минават през главата...е...чудя се дали няма скоро да откъсна главите на курсистите си и дали следващият път ще си напишат домашното, за да не се налага в сряда да проверявам 1.3h домашно :wacko: , но..вече свърших работа и сега си почивам , така че мисля да оставя тези мисли за утре сутрин! :D

Link to comment
Share on other sites

Guten Abend, пийпъл! Аз отивам да спя..., не че ще заспя веднага...а може и да ми се случи, защото днес се надвиквах с 20 души и съм изчерпана...сега едно душче и хоп...в леглото с книга в ръка...е тя няма да ме отказва от цигарите, защото не пуша, но ще я препоръчам на един приятел, който пуши като комин! Чао,сладури и сладурки! Лека нощ!

Link to comment
Share on other sites

Лекичка... и аз след малко се хоризонтирам с книга - някаква за някакви неразрешени загатки - сигурно е пълна фантастика, но такова ми се чете - леко, да не ме замисля... и без друго ми е самотно. По-добрата ми половина е на има-няма 1000+ километра от мен :( и ми е едно половинчато и празно в леглото... така ще е до събота. Тихо.. мноо тихо...

Link to comment
Share on other sites

Шшш... Тоя фински няма научаване O_o.

Link to comment
Share on other sites

всичко е въпрос на вътрешна готовност... ако си узрял да спреш, но ти е трудно - книгата е перфектна. много убедителна и в нея няма нито ред за това колко, видиш ли, е вредно пушенето. не те плаши с картинки на изсъхнали бели дробове, не ти привежда медицински факт и отвлечени статистики... дори още в самото начало автора те МОЛИ да не спираш да пушиш докато не прочетеш цялата книга... всъщност книгата просто ти показва колко е лесно да откажеш цигарите. ако имаш нужда - прочети я. самият факт, че вече над 10 години е на пазара и се преиздава най-редовно значи, че хората я четат и им помага, препоръчват я на други и тя е търсена...

Link to comment
Share on other sites

мдаааам същата книга-златна е :love четох я преди години-спрях,не пуших близо година и половина :) и след това наруших основното правило и айдееее киреча отново :wacko:

тоя път вече нема мърдане :devil

Link to comment
Share on other sites

Взехме си котенце... от тук - http://www.kotkibezdom.hit.bg/

 

Много е яко - порода Мейнски Куун (Maine Coon)- ето такова:

 

maine-coon-03-brown-tabby.jpg

 

За съжаление не мога да го снимам, защото е много плашливо още...

 

Тъжното е, че от всички котенца на този сайт само това и още едно си е намерило дом :( Едно дори го взели и пак го върнали след две седмици :(

 

Котетата са страхотни, ваксинирани, обезпаразитени, с паспорти...

 

Бих ги взел всичките ако имаше как...

Много ясно, че първо това ще си намери стопанин. Мейн Куун е доволно скъпа котка.

Имай предвид, че все пак това е най-голямата порода котки.

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сега с тази книга ме зарибихте! Ще си я купя и ще я прочета!!! Дано наистина да има ефект и ако има ще черпя - по една цигара :D

Link to comment
Share on other sites

ухаааааааааааа какво кафеееееее, направо само като го опитах и :woot :woot

прилив на енергия , направо ми изправи косата :sayjin ( тя и без това е нагоре) , очите ми изкочиха

 

 

Лек и спорен ден на всички работливи и "мързеливи" , не забравяйте да се чуете с половинката си и да й кажете една нежна дума :P

 

Мда, и мойто кейфънси стана много брутално...Направо ми пораснаха косми по езика...Уф, след 2-3 часа заминавам за болницата :cry

 

какво да кажа освен да ти стискам палци да излезеш бързо от там , не е приятно да си в болница, очакваме те на линия :pirate

Link to comment
Share on other sites

Мда, и мойто кейфънси стана много брутално...Направо ми пораснаха косми по езика...Уф, след 2-3 часа заминавам за болницата :cry

Link to comment
Share on other sites

В джоба ми е, но го спряха заради висока сметка.

 

Минава ми през главата, че в живота има Важни Моменти, когато всичко става Сериозно и Сложно... а когато се натрупат няколко Важни Момента, става Страшно.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...