Jump to content
BulForum.com

Jolie, Jolie, Jolie...


Recommended Posts

Официално запитване, ако някой може да ме научи така да бачкам с фотошошпа много ще го обичам  ;)

 

Купуваш си една голяма книга и започваш да четеш. другото ще дойде с времето ако знаеш всичките възможности на програмата. :)

Link to comment
Share on other sites

Купуваш си една голяма книга и започваш да четеш. другото ще дойде с времето ако знаеш всичките възможности на програмата. :)

То ако имаше време и ми беше основно това, наготово ще стане по - бързо :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе не е много трудно стига да имаш фантазия и поне малко умения :). Аз свалих 3-те DVD-та на Total Training от ArenaBG и доста неща ми се изясниха като се има предвид,че още съм в средата на 2-рото.

Link to comment
Share on other sites

То ако имаше време и ми беше основно това, наготово ще стане по - бързо  :wacko:

 

Най-добре сам да си го научиш отколкото да ти го обяснява някой.

 

Абе не е много трудно стига да имаш фантазия и поне малко умения :). Аз свалих 3-те DVD-та на Total Training от ArenaBG и доста неща ми се изясниха като се има предвид,че още съм в средата на 2-рото.

 

ама те са 7 бе човек :)

Link to comment
Share on other sites

Някой с бая свобдно време ги е правил ми се струва!!Някой са хубава ама някой изобщо не ми допадат! :sick

Link to comment
Share on other sites

7 ли? Може, но открих само 3 там :). Или ако си се заблудил става дума за 3 специално за PS CS2...

Link to comment
Share on other sites

7 ли? Може, но открих само 3 там :). Или ако си се заблудил става дума за 3 специално за PS CS2...

 

За CS са 7, но те са почти еднакви с CS2. Прегледай и тях :)

 

Вижте тук

 

иска PowerPoint

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...