Jump to content
BulForum.com

лотарията на НДСВ


Blitz^^

Recommended Posts

Еми то като всеки го знае това, защо поне не бъде явно и законно. Пък и погледни го от друга страна. Само тези от парламента ги интересува, хората да гласуват. Така трябваше да се заинтересува по-голяма част от хората и да се покаже какъв е истинския вот на България, като гласуват по-голяма част от хората. А не както стана сега, всички турци си гласуваха за ДПС и айде 10% за Доган. Ако по-голяма част от Българите беше гласувала, Доган щеше да е пак 4-5 %

Току що гласуваха против преодоляване на демографската криза :)

И това ако не е Геноцид!

Той човека много добре се изясни защо гласува против. Не може насилствено да накараш хората да раждат. По-скоро да се стигне до обратното. Това не става с томболи и промоции. Раждаш 2, получаваш 3.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

и това ли е начина да ги заинтересуваш хората да гласуват?!? с томболка? това е смешно. да се замислим защо хората не отиват да гласуват. защо са незаинтересовани? ми защото им писна от лайнарщини в парламента, защото 15 години гласуват все уж да се оправи положението и от 15 години сме в лайна. и вече си знаят, че цялата парлама не е за оправяне, а за налапване. и не желаят да ги правят на маймуни. вместо да се замислят от тази гледна точка какво да направят, за да върнат хората при урните и да ги мотивират да гласуват, те се отнесоха с тях като с аборигени - изтъргуваха гласовете им за участие в томбола.

Link to comment
Share on other sites

Вече има такава тема, при тва е постната от мен. :)
Link to comment
Share on other sites

Ами то не беше само този опит да се заинтересуват. То не бяха реклами, то не беше плакати. Все пак като не се интересуваш от томболата може пък да те интересува, че да гласуваш има значение. До някъде не гласуват пвечето защото не им пука кой ще ги управлява. Все им е тая. Защото знаят че който и да дойде на власт, все ще си ги граби, а те нищо няма да получат от това. Даже и едно Благодаря няма кой да каже след изборите. Всеки който се е интересувал от политика и е сметнал че някой може да ни изкара от тинята е отишъл да гласува. Което показва, че просо половината Български народ не се интересува от политика.

Link to comment
Share on other sites

Mi6o ще ме извиняваш ама не само БСП са се опълчили срещу томболата. А тя беше адски неморална... Във време когато раковоболна жена съди държавата за положението в което я е поставила, НДСВ похарчва толкова много пари за кампания за повишаване на избирателната активност. Вие осъзнавате ли какво грубо вмешателство е това? Все едно да сложат портрета на Симеончо във всяка избирателна урна...

Link to comment
Share on other sites

@Асасин , мерси че ме светна ква е работата , че маика ми ме кара да проверявам всеки ден , дали е спечелила нещо , ся поне ще и покажа твоя пост и ша разбере ква е работата и повече няма да ме мъчи. :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

До някъде не гласуват пвечето  защото  не им пука кой ще ги управлява. Все им е тая. 

 

Точно де - нали за това говоря. И с тая томбола какво направиха? Отидоха да гласуват тези, дето им е все тая и не им пука кого пращат в парламента, отидоха заради възможността да ударят кьораво покрай идиотската томбола. После резултатите били изненадващи, разбираш ли - е мен пък не ме изненадаха. Тая каша в парламента сега е резултат от такова безотговорно гласуване - отивам, задрасквам там някой си и пускам - важното е да съм гласувал, та да мога да участвам в томболата, боли ма за кой.

Link to comment
Share on other sites

Точно де - нали за това говоря. И с тая томбола какво направиха? Отидоха да гласуват тези, дето им е все тая и не им пука кого пращат в парламента, отидоха заради възможността да ударят кьораво покрай идиотската томбола. После резултатите били изненадващи, разбираш ли - е мен пък не ме изненадаха. Тая каша в парламента сега е резултат от такова безотговорно гласуване - отивам, задрасквам там някой си и пускам - важното е да съм гласувал, та да мога да участвам в томболата, боли ма за кой.

 

Аз даже не съм убеден че трябва да си гласувал за да участваш. Не мисля че проверяват всеки дали е гласувал... Както пише в статията:"След изборния ден очевидно никой няма да допусне частна фирма до изборните книжа. Още повече те ще бъдат запечатани в чували, намиращи се в 31 районни избирателни комисии в областните градове. Достъп до тях може да има САМО ПО РЕШЕНИЕ НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ. Това опорочава смисъла на лотарията."

Link to comment
Share on other sites

Вижте аз какво намерих тук  ;)

 

Е какво намери толкоз че не ми стана ясно на мене тука ми прави впечатление само че това

"Регистрацията в томболата приключи.

Благодарим Ви, за участието.

Спечелилите участници ще бъдат обявени не по-късно от 10.08.2005 г. тук, както и в един национален ежедневник."

седи от 20 дена и даже не е упоменато в КОЙ ТОЧНО национален всекидневник. Абе на мен да ми бяха дали да я организирам щеше да стане по-добре...

Link to comment
Share on other sites

Е какво намери толкоз че не ми стана ясно на мене тука ми прави впечатление само че това

"Регистрацията в томболата приключи.

Благодарим Ви, за участието.

Спечелилите участници ще бъдат обявени не по-късно от 10.08.2005 г. тук, както и в един национален ежедневник."

седи от 20 дена и даже не е упоменато в КОЙ ТОЧНО национален всекидневник. Абе на мен да ми бяха дали да я организирам щеше да стане по-добре...

 

Ами ще поживеем, ще видим ;) Аз лично бърза работа нямам. Но пък може и да си прав - все пак живеем в България :)

Link to comment
Share on other sites

AssassiN, статии публикувани от заинтересовани лица не са най-достоверните.

Поради тази причина...ако някой извърши престъпление не го съди потърпевшия а съда.

Никой не те е карал да участваш в томбулата.

Link to comment
Share on other sites

Точно де - нали за това говоря. И с тая томбола какво направиха? Отидоха да гласуват тези, дето им е все тая и не им пука кого пращат в парламента, отидоха заради възможността да ударят кьораво покрай идиотската томбола. После резултатите били изненадващи, разбираш ли - е мен пък не ме изненадаха. Тая каша в парламента сега е резултат от такова безотговорно гласуване - отивам, задрасквам там някой си и пускам - важното е да съм гласувал, та да мога да участвам в томболата, боли ма за кой.

Да но отидоха и тези които са се интересували. Идеята на тази томбола беше точно това. Колкото се може повече хора да отидат да гласуват и да покажат какъв е всъщност реалният български избор. Колкото и да не го интересува човека, всеки има право да отиде и да гласува. Но явно незаинтересуваността на Българина победи над томболата и пак си имаше ниска активност. Но това може да се обясни и от мързела. Ако имаше кой да обикаля по апартаметите и на ръка да им носи урните, щеше да има повече гласували. Може да е 15-20 минути работа, ама за няки това е много. Трябва да си изпусне кафето и цигарата, или ще си изпусне сериала, или просто не му се излиза. (или пък не може да спре да пише по различни форуми :) )
Link to comment
Share on other sites

AssassiN, статии публикувани от заинтересовани лица не са най-достоверните.

Поради тази причина...ако някой извърши престъпление не го съди потърпевшия а съда.

Никой не те е карал да участваш в томбулата.

 

Ами не се сещам аз за незаинтересовани страни. Освен това щом според теб са "потърпевша страна", значи чрез тази томбола НДСВ си вдигнаха процента. Хммм така значи - правителството, с парите от моята заплата си вдига вота (на партия, от която получавам коремни спазми....)

 

Ако Плешивия Идалго пак стане премиер наистина ще взема да емигрирам....

Link to comment
Share on other sites

Това беше пример.И според теб как точно се е вдигнал вота на НДСВ с тази томбола...всеки гласувал може да участва.Това важи за привържениците на всички парти. И да, по-добре емигрираи така поне в българия ще останат хора не които се джавкат като кучета, а такива които да мислят как да живеем по добре.

Link to comment
Share on other sites

Това беше пример.И според теб как точно се е вдигнал вота на НДСВ с тази томбола...всеки гласувал може да участва.Това важи за привържениците на всички парти. И да, по-добре емигрираи така поне в българия ще останат хора не които се джавкат като кучета, а такива които да мислят как да живеем по добре.

 

Ами аз не се джафкам... просто ме дразни как се харчат моите пари... Казаха го и от ЕС даже, че не може правителстовото да организира такива лотарии... А как пък реши че Симеончо мисли как да живеем по-добре само ти си знаеш. Е, да себе си уреди...и законче си прекара даже.... Да ама царя ни е гол....и плешив....и не знае български.... и не мога да го понасям като излезе да ми мънка пред камерата.... ОХЛЮВ.....

Link to comment
Share on other sites

Хммм познанията ми по право са бегли, но ако не се лъжа по Закона за Държавните поръчки трябва да се проведе конкурс...

Зависи за каква сума е поръчката.

 

 

Призовавам всички колеги от форума към неспазване на законите на страната!

Призовавам към тотална Анарахия и Революция, с която да смажем терористите, които ни управляват!

Вземи се в ръце, моля те! ;)

 

 

и ефекта от томболата беше, че отидоха да гласуват хора, дето и идея си нямат за кого да гласуват и до вчера изобщо не са се интересували от политика, следователно тотално не знаят за какво става дума - не за да изберат представител, а за да намажат награда. Не защото ги интересува бъдещето на страната, а защото ги интересува автомобилчето или плазмичката. С тая томбола задминахме и банановите републики. До сега по избори партиите раздаваха капачки и кебапчета, ама тайно и срамежливо - НДСВ като представители на новия морал си го направиха явно и с държавни пари. Срам ли? Какво е това?!?

Напълно съм съгласен.

 

Вече има такава тема, при тва е постната от мен. :)

И на мен не ми е ясно защо е нужна нова тема???? :confused

 

Идеята на тази томбола беше точно това. Колкото се може повече хора да отидат да гласуват и да покажат какъв е всъщност реалният български избор.

Очевидно целта не е изпълнена, защото средството бе порочно!!!
Link to comment
Share on other sites

1.Зависи за каква сума е поръчката.

2.И на мен не ми е ясно защо е нужна нова тема???? :confused

3.Очевидно целта не е изпълнена, защото средството бе порочно!!!

 

1. Ами мисля че е достатъчно голяма

2. Ами съжалявам ама търсачката има сериозни проблеми

3. Ами абсолютно съм съгласен

 

Щом има друга тема ако решат админите - CLOSED

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Знаят ли се спечелилите вече??

Link to comment
Share on other sites

Мммм. Така както има голяма вероятност да има отново избори, дали ще има нова томбола :hmmm:?

Ako има в наградите някоя певачка от Пайнера, и аз ще се включа..... :laughing:
Link to comment
Share on other sites

Хехе....аз като ви казвах, че всичко е измама...... Забавяне на проверката...каква проверка бе? Нещастници!!!

 

ЦАРЯ ВЪВ ЗАТВОРА!!!

Link to comment
Share on other sites

Тея вече се уляха съвсем :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...