Jump to content
BulForum.com

Romantichna vecher....


Recommended Posts

Nachi mnogo mi e interesno kak si predstavqte edna romantichna vecher s polovinkata vi ... kakvo smqtate che e nujno za da q ima perfektrnata romantichna atmosfera .....

Link to comment
Share on other sites

Цветя, нежна музика, приятни аромати, притъмнена светлина. ако има и повеод.. още по-добре.

 

също така ако има и изглед към небето, романтиката ще е пълна.

Link to comment
Share on other sites

w00000000000t "edin masur i sex " ,,,baxti romantichniq tip deto si chak me radvash :) :D  :D

Ми ако си пробвал ще знаеш за какво ти говоря , ти си прави романтики аз пък ще си карам по моя си начин ;)

Link to comment
Share on other sites

Един голям масур и после направо се ориентираме към спалнята ...  :punk

Понякога спалнята е доста далеч.Например в царсимеоновата градина вечер.

Особено сега е много приятно времето.Това също е романтика.Парка е много красив и има много удобни пейки също така.

Link to comment
Share on other sites

Понякога спалнята е доста далеч.Например в царсимеоновата градина вечер.

Особено сега е много приятно времето.Това също е  романтика.

E то като се напукаш няма особено значение къде ще се боцнете :wacko: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Каква романтична вечеря! :laughing: :laughing: На чай с пасти е най-яко :woot :wub: :woot ;)

Link to comment
Share on other sites

Един голям масур и после направо се ориентираме към спалнята

 

 

пoвече няма к'во да добавя,който си знае- знае :punk

Link to comment
Share on other sites

Горска поляна,спален човал,само звездите над нас,романтична вечеря на огън,вино и ...

Link to comment
Share on other sites

Идеята на E.T е готина.Аз бих заменил спалния чувал с палатка/кофти е да спиш в гората само в чувал/, виното ще сменя с нещо друго-първо е ужасно клише,плюс това за лятото е по-вървежно бялото вино,което ще ограничи доста възможността за хапване.Биричка си е добре,просто и приятно :D

 

Е.Т,аз палатката ще я ползвам като заспя,през останалото време съм на открито.

Link to comment
Share on other sites

Идеята на E.T е готина.Аз бих заменил спалния чувал с палатка/кофти е да спиш в гората само в чувал/, виното ще сменя с нещо друго-първо е ужасно клише,плюс това за лятото е по-вървежно бялото вино,което ще ограничи доста възможността за хапване.Биричка си е добре,просто и приятно :D

Не обичам бира,а виното ми действа много предразполагащо в някои отношения.

Прав си с палатка е по-добре,но така няма как да се любуваш на звездното небе. :)

Link to comment
Share on other sites

огън,вино и ...

и после ще се събудиш изпохапана от комарите и всякакви други гадинки :love
Link to comment
Share on other sites

аз и тя на вилата ми(вилата на наще както и да е :) ) та там е едно от любимите ми места да не кажа любимото ми е точно пред вилата има доста голяма поляна навскякъде има 20-30 "дръвца" :) тва е общо взето :)

Link to comment
Share on other sites

Тъмна нощ, гръмотевици, пороен дъжд, самотна къща в планината, заредено чифте на пода, горяща камина, полумрак, ухание на смола, 2 каси бира, огромна пица, 4-ри компютъра, 4-ри конзоли, 8-телевизора, сателитна връзка и... САМО аз!

Link to comment
Share on other sites

Пробвай някой път да видиш дали се губи :) С масур не ме кефи мен, защото много ми пада кръвното и ми се приспива :) С хашиш по става, ама коката си е върха на сладоледа. Ама айде стига толкова, че ще развалим децата.

И само да добавя, че просто съм начетен, наркотици не взимам

 

Сега сериозно - романтичната вечер си зависи изцяло от двойката, за едни нещо може да е много романтично, за други пък да не е. Мисля, че за жената е по-важно специалното внимание, факта, че човека срещу нея е положил старание за да я накара да се чувства добре, да я предразположи. А начини много, използвайте въображението си.

Link to comment
Share on other sites

Романтиката е много относително нещо,както и повечето неща изобщо...

За мен,примерно,е романтично или поне би могло да бъде(в представите ми),някой да рисува по мен....с НОЖ и разни други неща...за това може би трябва да се отвори обаче друга тема...

Съвсем искрено....мястото,което изниква в съзнанието ми ...е Гора...

Не са ми нужни свещи...нито разни други "излишни" неща...

Е..............................

Нямам нищо против 'лагерен" ОГЪН...

По-важно обаче,е ТОЙ да е ДО мен!!!

ПС:Дайте воля на желанията си....!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Да рисува по теб с НОЖ?Шегуваш ли се?Нали знаеш,че при тази романтична процедура теква прекрасната ти кръв и по тялото ти ще се появят разни неприятни белези?Бахти извратените хора

Link to comment
Share on other sites

Zashto v posledno vreme mladite svarzvat romantichna vecher s napusvane,napivane,narkotitsi... :angry1 Vse po chesto mi se sluchva da si xaresam niakoe momiche i da "kuponiasvame"...a tia da se napie kato svinia i vsichko da razvali Ujas vi kazvam...gati i romantikata :sick

 

Kakvoto i da kaja ,che na men mi xaresva...jenskata ne e li na moia akal vsichko shte razvali! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Да рисува по теб с НОЖ?Шегуваш ли се?Нали знаеш,че при тази романтична процедура теква прекрасната ти кръв и по тялото ти ще се появят разни неприятни белези?Бахти извратените хора

 

Ти не се бой за мен...миличък velvet_underground...говоря принципно..

То като текне тая кръв ще го изрисувам с нея...пак принципно.. :devil

И не...не съм извратена...много съм далеч от това понятийце...по-скоро търся и намирам постоянно свобода у себе си за доста неща...Това е... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...